Перейти до змісту

Сьогодні 100 років


Гість shpylka

Recommended Posts

20 листопада  1917 р. була  проголошена  Українська  Народна  Республіка.

 

Чесно  признаюсь,  у  мене  ця  дата  в голові  не  сиділа.  Я  галичанка.  Але  дату  1  листопада  1918  р.  День  проголошення  ЗУНР  ми,  галичани  добре  пам ятаємо.  Не  те,  щоб  святкували  як  Різдво  по  хатах,  але  є  якісь  відтворення  тих  подій  на  рівні  міста,  висять  прапори.  Одним  словом 

пам ятаємо  і  для  нас  ця  дата  багато  чого  означає.

А  як  до  дати  проголошення  УНР  ставитеся  ви:  кияни,  полтавці,  чернігівці,  запоріжці...?

Цікаво,  направду.

 

Про  сьогоднішню  річницю,  ювілей  100!!!  нагадав  през.  Випадково  включила  телевізор.

 

Р.S.  Подивилася на  1-шу  сторінку  УП -  ні  мур-мур.

Прикро.

Зразу  пригадалися  поляки з  їхнім  пафосом  щодо  дат.  Вони  з  державою - одне  ціле.  А  ми?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

як ми можемо ставитись до того, чого раніше не було (про це не казали), а тепер немає (а шо, кажуть?)

Та  мене  цьому  теж  в  школі  не  вчили.  Але  намагалася  усе  невивчене  в  радянській  школі  закладати  до  голови,  як  тільки  почалася з являтися  інформація.  Намагаюся  потрохи  залізати  в  українські  історичні  події  початку  20 ст.

Вони  для  мене  значать  поза  тим,  що  я  із  ЗУ.

А  що  сьогодні  в Києві,  якось  відзначається,  чи  так,  як  на  УП - ніц.

Link to comment
Share on other sites

:(

 

видимо, много мыслей о другом... 

Та  я  не  дивуюся,  що  прості  люди  не  знають  цієї  дати,  не пам ятають.  Держава  на  жаль  цьому  уваги  не  приділяє (ла).

Мені  просто  цікаво,  як  ставляться  мешканці  Східної  Уукраїни  до  утворення  УНР  і  чи  вважають,  що  на  державному  рівні  мали  б  бути  якісь  відзначення  100  річчя.

Може  щось  і  є?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...