Перейти до змісту

про журналістику


DA'

Recommended Posts

Сергій Місюра: ;Радіо Свобода  до побачення. В пеклі для таких журналістів є окремий чан з смолою де годують вас вашою ж брехнею
26.11.2017

http://facebook-ua.info/wp-content/uploads/2017/02/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9-%D0%9C%D0%B8%D1%81%D1%8E%D1%80%D0%B0-%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B9%D1%81-%D0%92%D0%A1%D0%A3-%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%81-%D0%90%D0%A2%D0%9E.jpg



Про нашу журналістику. Хоча яка вона наша, якщо все частіше вона або продажна, або проросійська Тоді історія одного коментаря про зимову форму одягу:

Приїхали журналісти, забираю з КПП, взнаю, що потрібен коментар чи встигають фабрики пошити форму і чи всі нею забезпечені в АТО. Взнаю, що з Радіо Свобода і трохи стає не по собі, але я ж вірю людям, так і лице журналіста знайоме
Розказую, що знаю і в межах компетенції;Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ;Але заходить справа про ;горючість; зимової форми. А я ще не фахівець розробки речового забезпечення, але знаю, що треба звати Васю  він все розкаже навіть з аналізом до молекулярного рівня тканини. Чекаємо, говоримо, розкадровка оператором, розмови про все, і навіть про політику.
Коментар Василя вже знімають на камеру, він детально розказує, що знає про те як шиють, що встигають, і всі будуть з формою. Я приніс бушлат зразка 2014 року та останній варіант 2017 року. Показую в яких місцях і чим ми здійснили стрибок в забезпечення військовослужбовців ЗСУ. Але бушлати не знімають і починають питати за ;горючість;, чому були такі опіки від форми 2014 року, так називаємоїгелетейки
Хоча і була чуйка, що щось не так, але Василь навіть куски тканини приніс і детально, на рівні волокна розповів чому так було – і що світові армії використовують змішані тканини в формі, і що всі вони горять, і що в формі немає такого критерію як “негорючість”. Такий критерій є тільки в спеціальних костюмах для екіпажів бойової техніки і інших, вузьконаправлених спеціалістів. Вогнестійкість різних рівнів і все таке інше. Все розказав.
Але через декілька днів на каналі Свободи виходить сюжет під назвою “Камуфляж для української армії: врятує чи вб’є?”. ААААААА!! З забезпечення зимової форми висосали сюжет про вбивчу форму нового зразку. При цьому з багатохвилинного спічу Vasyl Sakovets вирізають саме потрібні слова за 18 секунд. Навіть поїхали до недоволонтера, який без зради їсти не сідає, і підпалюють три форми… Не говорячи, що все горить, і навіть танк горить, і вся форма світових армій, і все горить, якщо в нього немає приставки “вогнестійкість”, але ми ж заказаний сюжет ліпимо, в якому ставиться питання між тканинами ХБ і змішаними. І що цих виробників одиниці, і між ними війна, бо армія тепер тільки змішані тканини використовує – це все відомо. Але ж треба саме вбивчість нової форми указати, бо старий “Дубок” з чистого ХБ горів найдовше….
Я це все спеціально в таку “портянку” розписав, щоб все було ясніше. Щоб знову ви побачили як працюють журналісти та деякі волонтери. Яка насправді журналістика в Радіо Свобода за закордонні гроші. Як брешуть без сорому і совісті та маніпулюють словами та поняттями, лиш би зради побільше, та ще й грошей заробити…
От така в нас журналістика, яка ще не раз буде звертатись по забезпеченні армії – але тепер буде зовсім інший підхід…
І так, Радіо Свобода – до побачення. В пеклі для таких журналістів є окремий чан з смолою де годують вас вашою ж брехнею та перед очима тільки ваші продажні сюжети.

 

Змінено користувачем лесица
тролінг
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

да, и имена, и сам сюжед, собссно.

хотя ничо кардинально нового - новости именно так и клепаюццо

в основном. пара цитат по пару сек., возмущенный голос за кадром,

страшные кортинко - и народ негодуйе, а рейтинг скаче.

 

 

 

зы. шановний ТС!

назва гілки є прямісіньким троллінгом по суті.

так само, як і назва другої вчорашньо-вечірнірньої гілки.

прошу змінити назви. 

 

дякую.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites



Коли я перейшов для продовження військової служби в Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ


 


пс. В профилях я в первую очередь знакомлюсь со списком друзей. Рекомендую


Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

да, и имена, и сам сюжед, собссно.

хотя ничо кардинально нового - новости именно так и клепаюццо

в основном. пара цитат по пару сек., возмущенный голос за кадром,

страшные кортинко - и народ негодуйе, а рейтинг скаче.

 

 

 

зы. шановний ТС!

назва гілки є прямісіньким троллінгом по суті.

так само, як і назва другої вчорашньо-вечірнірньої гілки.

прошу змінити назви. 

 

дякую.  :pardon:

 

прискіпливий юзєр :nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...