Перейти до змісту

ФЗВ ресторан для свадьбы в киеве


Recommended Posts

100 чел, до 1,0 тыс грн меню (а лучше до 700)

красиво и вкусно шоб

 

мож, кто недавно гулял свадьбы-выпускные - юбилеи?

 

лично я за центральные ресторации, где не ждут 2 свадьбы в месяц, чтобы на них отбить полумесячные затраты на содержание точки

ну и чтобы летом не отравили

и не по-жлобски обслужили..

 

хотя я ,в принципе, против свадеб

лучше поехать куда-нить

но друзья вот озаботились именно свадьбой

и хотят какой-то природы,мож, вокруг (но это предмет дискуссий)

Змінено користувачем Параска
Link to comment
Share on other sites

теж вважаю, що традиційні весілля - гроші на вітер

 

у нас тут ось розіслали вже листівки на 200 баксів вперед, половина погодилась, вже мабуть квитки почала бронювати

а молоді посварились, наречений зібрав шмоття і звали

 

батьки в шоці і тепер мають дзвонити всім, щоб на літак квитки не купляли

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

чула, що навіть кредити на весілля беруть  :fp1:

 

а зараз , коли квартири на вторинному ринку впали в ціні, то зовсім дурість, бо весілля "середньої руки" тягне на четверту-третю частину від вартості квартири

 

ну, свою дурню кожен робить сам

 

ЗИ

по темі - ресторан знайшли

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

+ пеццот.

Так  то  воно  так,  я  теж  не  люблю  великих  весіль, але  так  здавна  у  нас  повелося,  що  уся родина  збирається  на  3  події:  хрестини,  весілля  і  похорон.  Передаються  молодшим  поколінням  традиції  народу (особливо  на  весіллі)  . 

Коли  одружувався  мій  старший  син,  я  почала  цікавитися  тим  глибше  і  була  дуже  приємно  заскочена,  який  пласт  нашої  культури  мені  відкрився.

Я  вишила  синові  (півроку  копіткої  праці)  рушник  з  деревом  роду,  причому  творила  сама  такий  модерний  рушник. 

Моя  подруга (хресна  мого  сина)  заспівала  молодим  старовинну  ладканку.  Це  був  ефект  до  потрясіння.

А  в  кінці  зібралися  синові  друзі  і  так  заспівали,  що  то  було  ще  одне  Щось. У  хлопців  такі  голоси, що  не  передати. І  пісні  не  пересічні. 

Молодший  від  весілля  відмовився,  поїхали  ще  тоді  з  нареченою  у  світи  далекі.  Може  вражень  теж  було  багато,  але  таке  мають  щороку,  а  весілля - то  раз.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так  то  воно  так,  я  теж  не  люблю  великих  весіль, але  так  здавна  у  нас  повелося,  що  уся родина  збирається  на  3  події:  хрестини,  весілля  і  похорон.  Передаються  молодшим  поколінням  традиції  народу (особливо  на  весіллі)  . 

Коли  одружувався  мій  старший  син,  я  почала  цікавитися  тим  глибше  і  була  дуже  приємно  заскочена,  який  пласт  нашої  культури  мені  відкрився.

Я  вишила  синові  (півроку  копіткої  праці)  рушник  з  деревом  роду,  причому  творила  сама  такий  модерний  рушник. 

Моя  подруга (хресна  мого  сина)  заспівала  молодим  старовинну  ладканку.  Це  був  ефект  до  потрясіння.

А  в  кінці  зібралися  синові  друзі  і  так  заспівали,  що  то  було  ще  одне  Щось. У  хлопців  такі  голоси, що  не  передати. І  пісні  не  пересічні. 

Молодший  від  весілля  відмовився,  поїхали  ще  тоді  з  нареченою  у  світи  далекі.  Може  вражень  теж  було  багато,  але  таке  мають  щороку,  а  весілля - то  раз.

тому чудово, як були колись весілля у селі  - коли вся громада включалась у процес

 

наприклад прикрашати місце - всі подруги збирались (зараз треба наймати професіональних декораторів, квіти коштують шалені кошти - декорування)

 

потім наймалась одна куховарка чи куховар (за гроші)- решта підтягувалась безкоштовно (як я була дружкою, то й мене припахали м"ясо перемелювати)

 

і на весілля збиралось усе село - ніяких офіційних запрошень 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


і на весілля збиралось усе село - ніяких офіційних запрошень 

 

да, урбанизацыя всё перевернула.

прецтавь, если б щас на свабдю без приглашения припёрся весь город...  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

:D чувак з Еритреі розказував (він одружувався в голландіі потім у себе на батьківщині) що так і сталось

і він не розрахував трохи з баблом


да, урбанизацыя всё перевернула.

прецтавь, если б щас на свабдю без приглашения припёрся весь город...  :fp1:

у місті бачу як варіант -- приперлось усе ОСББ  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Відкритий бар і я наливатиму всім

У  Львові  на  пл. Ринок, 9  сім я  Сенявських  віддавала  дочку  заміж.  Родина  була  заможна,  а  великі  весілля  тоді  були  заборонені (поч. 18 ст,  в  приміщенні).  Родина  винесла  це  все  діло  на  площу.  На  даху будинку  розмістили  4  бочки  з  дорогим  угорським  вином,  яке  по  трубах  протягом  години  текло  вниз  і  хто  хотів,  той  притулявся  до  труби.

 

Візьміть  на  замітку: то було  б у  Вас  "весілля  по-львівськи". :)

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...