Перейти до змісту

В Грузии взбесился подъёмник


Agh

Recommended Posts

Там низько тільки біля старту, під кріселкою купи каміння, не так там безпечно стрибати, особливо якщо з пристебнутою однією ногою на борді..До того ж пишуть, що не підіймались обмежувачі+швидкість+їдуть задом.

 

человек 10-12 спрыгнуло.  человека 3-4 долбанулись, уцепившись в кресла.

Link to comment
Share on other sites

Як був студентом, то на Яблуниці бачив як чувак влетів в сральник типу будка, що стояв внизу  :fp1:

 

 

 

 

стрьомно

 

та да. врезаться в толпу сидя жопой на лыжах, а затем улететь с обрывчика - не стремно. А просто свалиться с присяда на бок - стремно.

Link to comment
Share on other sites

 

 


человека 3-4 долбанулись, уцепившись в кресла.

 

Ці 3-4 сиділи в повних кріселках, можливо, хтось просто не встиг.

А взагалі довбнів, ханиг і рагулів кругом вистачає, а судячи з відео, схоже, що деякі там були взагалі туристи без спорядження

 

 

 


врезаться в толпу сидя жопой на лыжах, а затем улететь с обрывчика - не стремно. А просто свалиться с присяда на бок - стремно.

А ще можна навчитись гальмувати :) Але деякі не заморочуються - в когось м'якенького загальмують і ОК.

В мене знайомого екстремала-фрірайдера, який років 10 без травм прокатався поломала ТП на чайникштрасе в Буковелі коли він спускався до готелю ввечері :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Не згоден. Можна все життя покататись без шолому і нічого не буде..

а можна як Шумахер закінчити

 

це якщо хочеться вмерти мученицькою смертю

 

не розумію такий екстремальний "відпочинок", тим більше у країні третього світу

Змінено користувачем Dilbert
Link to comment
Share on other sites

Таке пишуть

 

А на відео - жуть, розлітаються страшно дивитись...

Цитата

 

 

"К счастью, никто не погиб и нет тяжелых повреждений. Два пациента требуют особого внимания - это гражданин Украины, у которого сломана рука и раны на голове, второй пациент из Швеции - беременная женщина, у которой боли в области спины"

Ну це вже за межею мого розуміння

 

як би вагітній з висоти допоміг шолом, я хз

Link to comment
Share on other sites

 

Цитата

 

як би вагітній з висоти допоміг шолом, я хз

 

Я про шоломи й кількість донорів органів могу розповісти, але кому воно треба?

Змінено користувачем Кость
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а можна як Шумахер закінчити

 

це якщо хочеться вмерти мученицькою смертю

 

не розумію такий екстремальний "відпочинок", тим більше у країні третього світу

 

А можна акуратно це робити та не лізти куди не слід. На рахунок країн третього світу згоден

Link to comment
Share on other sites

Ага, і на спину нашивку - я без шолома, в мене не влітати!

 

Я у нас в Каліфорнії ніколи не бачив дибілів які б влітали..... Мабуть тому шо я ніколи не катаюсь на зелених трасах.... 

Link to comment
Share on other sites

не розумію такий екстремальний "відпочинок", тим більше у країні третього світу

 

Регуляне виділення адреналіну зміцнює кістки і імунітет :)

Та і все одно, де екстремалити - в третього світу чи першого, а в третьому зазвичай красивіші гори і більше свободи. І ще ціни трохи нижчі :):D Та і Гудаурі цілком цивілізований курорт, який астрійці будували, багато людей з " першого світу" там катається.

 

ЗІ Діл, у всіх жіночих туалетах австрійських курортів є пеленальні столики, і ними користуються :) і бачила, як возять за собою на плечах немовлят в коробах чи рюкзаках, а в тій же Австрії теж довбнів ганяючих вистачає, так що дивуватись вагітним в Гудаурі, особливо якщо злегка

Link to comment
Share on other sites

Ці 3-4 сиділи в повних кріселках, можливо, хтось просто не встиг.

А взагалі довбнів, ханиг і рагулів кругом вистачає, а судячи з відео, схоже, що деякі там були взагалі туристи без спорядження

 

 

Нафіга ото шукати їм виправдань, коли на відео все чітко видно? Вчепилися від страху, як воша в кожуха, і сиділи зкукожені до самого удару об завал тих крісел. Нормальні, несцикливі зістрибнули, коли було не високо. А боягузи/боягузки заклякли.

Людина може бути боягузом. Така вже вдача. Але чого лізти в гори, якщо ти сцишся в елементарній ситуації.

Link to comment
Share on other sites

Нафіга ото шукати їм виправдань, коли на відео все чітко видно?

 

Певно тому, що це нераціонально. Ну звідки може взятись сцикун на цьому витязі? Ну от він піднявся і що? Йому спуститись треба - а там чорні траси - пару вузеньких, з пристойним ухилом, трохи промахнувся в повороті - випав в провал, одна ширша, але там теж ухил і майже постійна лавинна небезпека, лавини прямо на трасу сходять, поза трасами - ухил під і за 40%, лавини і каміння, ну який сцикун туди полізе :fp1: на цих схилах проводять міжнародні змагання з фрірайду, і туди більшість підіймаються, щоб спуститись поза трасою. На відео навіть добре видно - біля витяга тусить купа людей з айрбагами і рюкзаками з лавинним спорядженням.

Тому і може бути поясненям, що щось їм завадило, чи заклякли туристи, які підіймались помилуватись краєвидом і спускатись мали теж витягом (хоча раніше таких туди не пускали ніяк, і взагалі фейсконтроль був суворий, хто канатчикам здавався стрьомним - не пускали, бо на тих схилах і рятувальні роботи проблема).

Link to comment
Share on other sites

і де тумблер, щоб ліпістрічество вирубити?

Кажуть, там ліпістрічєство й без рубильника вирубилося. З чого все й почалось.

Змінено користувачем Vyacheslav
Link to comment
Share on other sites

Наркомани кучкуються біля сільради!!!

Кажуть, там ліпістрічєство й без рубильника вирубилося. З чого все й почалось.

Мало бути якесь екстренне гальмування без електрики

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...