Перейти до змісту

Дмитро Ярош, народний депутат України, у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко


kr1810bm86

Recommended Posts

Ярош характерный пример человека у которого слова расходиться с делом. 

Я не в теме, что с ним не так?

Вроде нормальный был дядька, своеобразный конечно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Больше того, я за него голосовал в 2014. Время показало что он говорит в основном правильные вещи, а вот подтвердить свои слова делами у него не всегда получается. Чего стоят только его ультиматумы власти. В итоге пшик

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Больше того, я за него голосовал в 2014. Время показало что он говорит в основном правильные вещи, а вот подтвердить свои слова делами у него не всегда получается. Чего стоят только его ультиматумы власти. В итоге пшик

 Бггг ,  "ітогі"  давно  сидят  або на тому  світі

Link to comment
Share on other sites

Больше того, я за него голосовал в 2014. Время показало что он говорит в основном правильные вещи, а вот подтвердить свои слова делами у него не всегда получается. Чего стоят только его ультиматумы власти. В итоге пшик

Може,  розуміє,  що  сили  в  нього ще не  достатньо.  Може,  обережний,  вичікує,  воліє  мовчати,  щоб  не  сталося  проколу,  або  не  розмазала  дружня  опозиція.  Якщо  так,  то  це  означає,  що  не  глупий.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Може,  розуміє,  що  сили  в  нього ще не  достатньо.  Може,  обережний,  вичікує,  воліє  мовчати,  щоб  не  сталося  проколу,  або  не  розмазала  дружня  опозиція.  Якщо  так,  то  це  означає,  що  не  глупий.

Може й так, але скільки цього чекати? Рік, два, двадцять п'ять? Поки цього не відбулось залишусь при своїй думці що він просто використовує патріотично налаштований електорат.

Link to comment
Share on other sites

Може й так, але скільки цього чекати? Рік, два, двадцять п'ять? Поки цього не відбулось залишусь при своїй думці що він просто використовує патріотично налаштований електорат.

Та  хто  б  не  з явився:  Ярош,  неЯрош - усе  одно  розмажуть  конкурента.  Як  Порошенко  розправиться  з  останньою  апазиціонеркою,  отоді  випливе  Ярош.  Йому  піаритися  не  треба.  Програму  виклав  і  досить.

Link to comment
Share on other sites

тут вот и на Яроша наговаривают, видать и этот скрин фейковый как и у Соболева - Ярош поддерживает главу Николаевской ОДА, которого в т.ч. сейча косвенно обвиняют в смерти экс-летчика Волошина

 

29425883_916602511852785_472217430981502

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...