Перейти до змісту

Silentio, Ромні в сенаті !


Uki

Recommended Posts

Думаю він буде поміркованим прихильником Трампа,без надриву

 

\ЫЫЫЫЫ. Помиркованный прыхыльнык

Трампа.... Шо це такэ?

 

Типа этого? :lol2:

 

754886982425797.jpg

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Просто цікава твоя думка з цього приводу

 

Я не уявляю собі Ромні на якихось провідних ролях в партії поки там керує рудий ідіот ...

Мало йому приниження із призначенням на Держдеп?

Як самостійний центр впливу із отриманням сенаторства? Не знаю, хіба що як криси побіжуть з корабля як Додік "наробить справ" у наступні рік-два... Та й то. Відмивати ГОП після рудих ексриментів думаю буде надважко...

Link to comment
Share on other sites

А я - на морі! :fp1:

Навіть як він був би тепер презом - я все одно буду на морі! :D

Over the top! Не хочу більше того гімна....

дятько сілєнтіо, ти геть зіпсувався  :(

шотакоє...

 

а я недавно твою фоту десь бачила ...фотка була 14 річної давнини...

 

 а я пізнала там дятька сілєнтіо...хі-хі, хоча ми ніколи і не бачились і фотаме на "добрую і долгуйу памнять " не мінялись...

отакот... :D

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

\ЫЫЫЫЫ. Помиркованный прыхыльнык

Трампа.... Шо це такэ?

 

Типа этого? :lol2:

 

754886982425797.jpg

Як порядний опортуніст буде голосувати за лінію Трампа а в самих хіба неоднозначних дзаконах утримається.Те що його сватали в адсіністрацію Трампа говорить про те що там більше спільного ніж протиріч
Link to comment
Share on other sites

дятько сілєнтіо, ти геть зіпсувався  :(

шотакоє...

 

а я недавно твою фоту десь бачила ...фотка була 14 річної давнини...

 

 а я пізнала там дятька сілєнтіо...хі-хі, хоча ми ніколи і не бачились і фотаме на "добрую і долгуйу памнять " не мінялись...

отакот... :D

:nose3:

 

14 років назад я точно не фоткався. Я на першому, як і на другому Майдані інкогніто працював B-)

Link to comment
Share on other sites

Як порядний опортуніст буде голосувати за лінію Трампа а в самих хіба неоднозначних дзаконах утримається.Те що його сватали в адсіністрацію Трампа говорить про те що там більше спільного ніж протиріч

 

«Одно я знаю точно: Дональд Трамп лицемер и мошенник… и он держит американцев за дураков», – (С) Митт Ромни. Март 2016 год   :shuffle: 

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 років назад я точно не фоткався. Я на першому, як і на другому Майдані інкогніто працював B-)

нє, то ви то не фоткались, а вас сфоткали і питають хто то такий... і всі мовчать,бо не знають, а я впізнала...

...но нікому не скажу...

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...