Перейти до змісту

Тимчук Питає Як Воювати В Краматорську В Таких Умовах? Відповідаємо!


TimmiApostolMS

Recommended Posts

Тимчук питає як воювати в Краматорську в таких умовах? Відповідаємо!
 
============================================
 
 
Значить ті райони закидувати сльозоточивим газом і іти зачищати. Газу багато звичайно потрібно буде, але це буде самий дешевий варінат.
 
Стріляєш з міномета газовими шашками поки люди не починають виходити з будинків тоді зачищає тих хто з зброєю і в протигазі. Плюс снайпера мають контролювати периметр з заді, а вертушки у разі спроби зробити пастку і мінометні комплекси мають бути готові накрити навіть житлові райони, якщо звідти з пастки ведеться вогонь.
 
 
Громадян про це треба попередити і розказати як вести себе коли на тебе діє сльозоточивий  газ!
 
Як на мене гуманно, бо військова наука вчить там треба вакуумним снарядом рознести. А потім дивитись хто там чужі чи свої.
 
===========================================
 
Dmitry Tymchuk
 

По оперативным данным группы "Информационное Сопротивление", начиная с 05.00 утра пророссийские террористы с небольшими паузами ведут постоянный обстрел блок-поста украинских силовиков под Краматорском.

Обстрел ведется из минометов. Позиции террористов, с которых ведется обстрел, находятся в жилых кварталах города.

 

 

===========================================

 

 

Link to comment
Share on other sites

помоему афтор у автора непорядок с головой

 

или он гуманитарий

що впринципі одне й те саме :lol2:

Змінено користувачем Котигорошко
Link to comment
Share on other sites

 

 


Стріляєш з міномета газовими шашками поки люди не починають виходити з будинків тоді зачищає тих хто з зброєю і в протигазі.

 

 

ты чесно думаешь, что те, что в противогазах, будут вообще выходить?

а те, что без, рыдая непременно будут выходить с автоматами в зубах? 

Link to comment
Share on other sites

по-моему "сльозогiнний газ". не?

 

Не знаю гугл при аналізі внутрішніми словниками пише правильно як я написав а "сьозогінний" підкреслює, що невірно.

 

Здається це русизм з вашого боку)))) 

Link to comment
Share on other sites

ты чесно думаешь, что те, что в противогазах, будут вообще выходить?

а те, что без, рыдая непременно будут выходить с автоматами в зубах? 

Я думаю що буде легше після цього відстрілювати саме бандитів сепаратів , і по-вірте буле легше їх вичислити.

Link to comment
Share on other sites

помоему афтор у автора непорядок с головой

Бачу що ворог і сепарат, тут теж затисався?

 

Твоя оцінка потрібна Стрілкову для заспокоєння))))) Тіпа українці  всі ідіоти як вони думали.

Link to comment
Share on other sites

Типова кремлінська тактика --- між мирних людей  сховатись і стріляти. :Ganba::moskali:

Сльозогінний газ в таких умовах не підходить.

Може поки сидіти тихо і чекати поки вони настріляються?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...