Перейти до змісту

Мене уже починає під**вати про "затокримнаш".


ladzio

Recommended Posts

Ну так, ціни піднялись,але і зарплати піднялись. Гірше вони жити не будуть. Медики,поліція,освіта,чиновники, пенсіонери  як мінімум не програють. Не потрібно ілюзій. А їх там більшість. Ну був дотаційний регіон. Так і далі буде. Що змінилось. Сільске господартсво програло,туризм програв,а всю ця купа утриманців виграла і буду далі рвати жопу за Расєю.

 

А все ця злорадість якось негарно виглядає. Смішно і жалюгідно. 

Link to comment
Share on other sites

 Та я про це вже місяць кажу. В рашки оборотних грошей щоб спонсувати на нашому рівні вистачить надовго. А в нас тим часом ситуація кращою не стає. Ціни зростають, а зарплати та пенсії - ні... Та щей гривня повільно але впевнено ніяк не стабілізується... Короче кажучи схоже що дехто втратив почуття оточуючої реальності - а позитиву в ній я не бачу...

 

Поки товстий сохне - худий здохне...

Link to comment
Share on other sites

Хоча є і позитив. Скоро вся ця піздобратія попре в херсон отоварюватись. Думаю, херсонські торгаші мають негайно узяти курси продаж в на Барабашці :). А то була собі область про яку ні слуху ні духу,а тепер Гонконгом зробиться.

Link to comment
Share on other sites

Запроданци! Обрежте им свет и воду. Потом запретите ввоз наших продуктов. И посмотрим, многое ли возможно, если предать свою мать, которая кормила тебя и поила.
Link to comment
Share on other sites

Запроданци! Обрежте им свет и воду. Потом запретите ввоз наших продуктов. И посмотрим, многое ли возможно, если предать свою мать, которая кормила тебя и поила.

 

О - це обовзяково, треба щось Росії цей Крим обходився якомога дорожче. Хочете наших продуктів. Валіть у херсон.

Змінено користувачем ladzio
Link to comment
Share on other sites

некоторые позитивы таки есть.

экономический - нам не нужно содержать колорадов, которые и так скоро собираются "помереть в рашке"

электоральный - тут все понятно.

 

поэтому реформами нужно заниматься, пока такое дело

 

а обрастем мясом - даст Бог, отвоюем 

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

Зайшов на форум севаса, там така ненависть до всього українського просто дивуюсь. Нехай жруть свою рашу полними ложками :gigi:  главное что бы чуство нормальности не пропадало, да? :D

Link to comment
Share on other sites

а почему бы собственно и нет?

ну смотрят же люди мыльные оперы, шоу там всякие типа "большой брат", "дом-2" и прочие

вот и мы смотрим сейчас реалити шоу "Дабропажаловать дамой или Заходи не бойся- выходи не плачь".

два миллиона пиздоватых хамячков (с редкими вкраплениями нормальных людей, ставших заложниками хомячков) жрут Рассиюшку полными ложками

а мы жуем попкорн и коммернтируем особо понравившиеся моменты

да, у нас у самих все хуёво

но у нас хотя бы есть шанс выкарабкаться из безнадёги, тем временм как в Крыссии (Крымской России) его тупо нет-потому что они теперь часть России, которая сама по себе есть мировая безнадёга

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...