Перейти до змісту

"УДАР" провів у Київраду 9 "людей Черновецького"


OldBoy

Recommended Posts

 

 

До Київради потрапило 9 колишніх депутатів з "більшості Черновецького" і ще як мінімум з десяток пов'язаних з ними людей. Більшість із них пройшли під прапором "УДАРу".

Про це у статті для "Української правди. Київ" пише Світлана Тараторіна.

"Аналіз мажоритарних кандидатів свідчить, що на кожному з 60 округів обов'язково був присутній представник групи ЧЕ", - йдеться в статті.

Зокрема, на Печерську на виборах перемогла одна найближчих помічниць Черновецького, екс-співголова його фракції самовисуванка Алла Шлапак.Більше того, за словами депутата від "УДАРу" Ірини Геращенко, Шлапак незаконно використала символіку "УДАРу".

Так само на Печерську депутатську корочку отримав помічник Шлапак, керівник її приймальні Михайло Терентьєв. На Солом'янці переміг ще один її соратник 26-річний Андрій Андрєєв, і теж від "УДАРу".

"Під брендом "УДАРу" впевнено зайшли до Київради батько і син БаленкиІгор Баленко є власником мережі "Фуршет". У 2006 році він вже обирався до міськради за списками найвірнішого сателіта Блоку Черновецького – Громадського активу Києва. На Святошино як самовисуванець отримав реванш засновник ГАКу Олександр Пабат", - йдеться в статті.

На Дарниці від "УДАРу" переміг регіональний директор ТОВ "Епіцентр К" Володимир Гончаров, підлеглий колишнього секретаря Київради Галини Гереги.

"Помічниця екс-ГАКівця і великого забудовника Льва Парцхаладзе Валентина Мандрик перемогла у Шевченківському районі. У 2012 вона була помічена за скупкою голосів виборців для свого шефа. Цього року бренд УДАРу переважив цей негативний після смак", йдеться у статті.

Людиною Олеся Довгого називаються переможця від "УДАРу" у Дніпровському районі Олеся Маляревича.  

Відвертими членами Блоку Черновецького з 2006 року є два мажоритарні депутати від "Демократичної партії": секретар Постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури Сергій Кримчак та голова Регламентної комісії Віталій Павлик.

Так само не приховує свого членства у команді Черновецького списочник УДАРу Ігор Кононенко. Віталій Кличко пообіцяв особисто стежити за роботою цього екс-заступника голови Постійної комісії Київради з питань транспорту та зв’язку. 

Членами більшості Черновецького були й депутати Київради минулого скликання Олена Овраменко та Сергій Костюк. Тоді вони пройшли у Київраду у складі Блоку Литвина. Тепер отримали перемогу на мажоритарних округах від "УДАРу".

Знайшов себе у списку "УДАРу" колишній депутат Київради і перебіжчик з БЮТ Юрій Береговий. Тепер він знову отримав мандат.

Пройшов до міськради помічник депутата Київради від Блоку Черновецького Віталія Лавриненка Владислав Михайленко.

На Подолі перемогу святкувала людина екс-заступника Черновецького Валерія Міронова Олексій Панчук. Він теж пройшов від "УДАРу".

Як мінімум дві людини з фракції "УДАР" тісно пов’язані з екс-головою ГУ у справах сім'ї молоді та спорту, головою молодіжки Блоку Черновецького Сергієм Березенком. Це його помічник Олексій Окопний та прес-секретар Павло Тарасюк.

Ще один помічник з команди Черновецького отримав перемогу у Деснянському районі. Це керівник приймальні депутата Київради від БЛЧ Валерія Сергійчука Богдан Ганноха.

"Проте чи не найбільшим здивуванням цієї компанії стала перемога брата екс-зятя Черновецького самовисуванця Олександра Супруненка", - підсумувала автор статті.

Як відомо, раніше Кличко заявляв, що у його команді є тільки одна людина екс-мера Леоніда Черновецького, за яку поручився Петро Порошенко.

 

Link to comment
Share on other sites

Предупреждали...были списки тех из бывших,кого Удар приведёт Киевраду  в ДО выборов...

Собственно- ЭТО ПРЕЖНИЕ ПРИВЕЛИ СЕБЯ в Киевраду ИСПОЛЬЗУЯ  Кличко!!!Теперь ИХ марионетку!

Link to comment
Share on other sites

Странно. 7 минут и еще нет ничего про Юлю...

Прям волнуюсь.

Ищет судорожно подходящую цитату или фотку? Как думаешь?

 

 

я думаю, кого першим пошлють: цідзіпа, стіві чи джавдеда?

 

як пацани між собою там пайку ділять?

Link to comment
Share on other sites

Из ФБ



Видит Бог, я этого не хотел, но иного выхода, как предать огласке беспримерно циничный, недостойный офицера (точнее, целого генерал-майора) поступок главы комитета по борьбе с коррупцией и прочими радостями жизни Верховной Рады Украины, нардепа от партии "Удар" Чумака В.В., я не могу. 

Всем вам хорошо известна история бойцов Луганского пограничного отряда, которые, будучи окруженными во много раз превосходящими силами террористов, двое суток отбивали их атаки, переквалифицировав при этом достаточно большое количество террористов в бывших террористов. Двое суток пограничники обороняли свою территорию, расположенную прямо напротив жилого квартала, и вынуждены были покинуть его только под угрозой взрыва, который снес бы не только их сооружения, но и пару девятиэтажек точно. Командир отряда, отчаявшись ждать подкрепление, которое Центр пообещал, а затем перестал отвечать, сумел сохранить личный состав живым, хотя и не совсем невредимым. 

В настоящее время в Луганске остаются 5 раненых бойцов Луганского погранотряда, 1 из которых очень тяжёлый (пуля в животе). Руководством Госпогранслужбы всем им было предложено самостоятельно добираться в Киев для дальнейшего лечения в Центральном войсковом госпитале пограничных войск Украины. Я не исключаю, что мощь фельдмаршала Литвина настолько велика, что он может пробежать с пулей в животе и 15-километровый кросс (кстати, любопытно было бы на это поглядеть), однако простым луганским контрактникам до такого уровня еще расти и расти. Также стоит учитывать тот момент, что за каждым из них в любой момент могут явиться "наширебята" и предложить им продолжить курс реабилитации в казематах захваченного СБУ.

Больше недели назад мы с Чумаком В.В. были гостями передачи Тетяна Даниленко и Roman Chayka на 5 канале, где, в том числе, обсуждался и этот вопрос. Нардеп Чумак В.В. пообещал разрешить проблему с транспортировкой раненых бойцов в киевский госпиталь и позаботиться о том, чтобы вопрос о наличии необходимых медикаментов не возникал в принципе. При этом он оставил мне номер своего телефона (0671075505) для коммуникации, дескать, звони, бро, все решим. 

Время шло, ничего не решалось, и я написал здесь пост о том, что наших пограничников предали все, кто только мог. Буквально через пять минут со мной связался помощник Виктора Васильевича (0674054011) и сказал, что его босс по-прежнему все контролирует, и в ближайшее время пограничников, вынужденных покупать часть медикаментов за собственные средства, вывезут в столицу. На этой оптимистичной ноте все и завершилось. Вообще все. Дозвониться Чумаку я так и не смог - видимо, борется с коррупцией чувак не щадя живота своего. Его помощник на мои телефонные звонки отвечать перестал. Занавес. 

Не знаю, что обычно принято говорить в таких случаях, поэтому скажу Чумаку то, что думаю. А думаю я о том, что мы обязательно - самостоятельно, без высочайшей помощи - придумаем, как вытащить наших героев из оккупированного террористами Луганска. Однако теперь никто не даст гарантий, что в одно прекрасное утро неоднократно жестоко обманутые государством, за которое они проливали кровь, прошедшие боевое крещение пограничники не решат переквалифицировать народного депутата в бывшего народного депутата. Например.






10447025_691198720948024_350512500818875

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...