Перейти до змісту

Київська Русь vs Московія


On_

Recommended Posts

а до чого тут ваш заголовок?

 

Київська Русь - прямий спадок українців.

але це не заважає бути росіянам в певних умовах - під українським впливом - нормальними людьми.

і не має значення яке у людей походження і до якої сраки події 1000-літньої давнини.

Link to comment
Share on other sites

а до чого тут ваш заголовок?

 

Київська Русь - прямий спадок українців.

але це не заважає бути росіянам в певних умовах - під українським впливом - нормальними людьми.

і не має значення яке у людей походження і до якої сраки події 1000-літньої давнини.

 

власне про це і пост. дивно, що ви не помітили

Link to comment
Share on other sites

власне про це і пост. дивно, що ви не помітили

по-моєму, я якраз і помітила.

просто проти жонглюванням  терміном "київська русь". це було історичне держутворення з специфічною культурою, що зародилось тут - в Києві і було настільки могутнім, що вплинуло на культуру оточуючих народів.

але це - наше. 

так само, як Рим - спадок італійців, а не французів чи жителів Палестини. 

 

а ви помітили новий тренд? - кацапи вже вірять в існування міфічної "новоросії".

 

от так - достатньо тільки верховному хуйлу з носу видовбати фантазію про "новоросію" і ці ідіоти вже повірили в неї.

вони вірять в те, що їм подобається. вони приписують собі все, що їм подобається.

так само вони вірять в те, що київська русь має до них безпосереднє відношення.

тому я завжди дуже нервово реагую на те, як ми самі добровільно допускаємо росіян через наш ментальний кордон.

 

це неправильно.

Link to comment
Share on other sites

@Соня, реагуйте як вам хочеться, ваше право.

 

взагалі-то я так довго писала і приводила аргументи, щоб ви "києвськоюруссю" не зловживали. просто тому, що українцям це невигідно.

жаль, що не зрозуміли.

скакати по граблям і дарувати ушлим сусідам свої надбання - українська специфічна забава.

Link to comment
Share on other sites

взагалі-то я так довго писала і приводила аргументи, щоб ви "києвськоюруссю" не зловживали. просто тому, що українцям це невигідно.

жаль, що не зрозуміли.

скакати по граблям і дарувати ушлим сусідам свої надбання - українська специфічна забава.

 

я вас уважно вислухав і зрозумів. в мене думка трохи інша, але сперечатись з вами не буду. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...