Перейти до змісту

ШОКОЛАДНЫЙ МИРОТВОРЕЦ


Faultfinder

Recommended Posts

Терористи прорвали позиції Нацгвардії і увійшли до міста Сіверськ Донецької області

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на російський «Інтерфакс».

«Ополчення Сіверська прорвало оборону Нацгвардії і по мосту через Сіверський Донець увійшло в місто», - заявили в штабі місцевого ополчення.

За словами бойовиків, вони підбили бойові машини української армії.

Нагадаємо, 20 червня українські силовики зайняли місто Сіверськ.

Вчора громадський рух «Наступ» з посиланням на мешканців міста повідомив, що протягом дня через міст річки Сіверський Донець вдалося прорватись великій кількості ДНРівців. Вони привели із собою два танки, кілька БТРів.

 

За останню добу кількість нападів та атак російських бойовиків зросла до 70 разів

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України.

 

Лідери самопроголошеної «Донецької народної республіки» Павло Губарєв та Ігор Гіркін за прізвищем Стрілок виступають проти перемир'я з Україною

 

 

В ці хвилини біля міста Червонопартизанськ, що в Луганській області біля кордону з Росією, триває бій

Про це Еспресо.TV повідомив співголова Громадської ініціативи «Права Справа» Дмитро Снєгирьов. 

За його словами, терористи намагаються прорвати лінію оборони Національної гвардії.

 

На Луганщині знову зафіксовано переміщення важкої бронетехніки сепаратистів

Про це Еспресо.TV повідомив співголова Громадської ініціативи «Права Справа» Дмитро Снєгирьов. 

За його словами, сьогодні в Суходольську, Краснодоні та самому Луганську переміщалася важка бронетехніка.

Зокрема, в Суходольську зафіксовано  два танки та один БТР, в Краснодоні – три танки та один БТР.

Як зазначив Снєгірьов, це не переміщення тієї техніки, що вже була помічена, це нове підкріплення, яке прибуло з Росії, а значить кордон не перекритий, як заявляє РНБО.

 

и это только за несколько последних часов, и еще не вечер.

 

И это ВО ВРЕМЯ "перемирия". Боюсь представить, что будет после, не дай Бог, "продления перемирия"...

Link to comment
Share on other sites

точнее мифотворец. Это ж надо было так народу мозги запудрить(

народ сам хотел, что б ему это подобие мозгов запудрили.. виктимность высокая.. B-)

Link to comment
Share on other sites

 

Ці дитячі малюнки я сфотографував на Першому блокпосту(Рибхоз). Вони там на самому видному місці. Реально дорога річ для солдат. Сьогодні їхній блокпост розбили. Лайфньоюз вже опублікував відео з понівеченими тілами і згорілою бронетехнікою. За офіційною інформацією 4 загиблих, 5 поранених, зі слів хлопців з передової - 15 вбитих. Чудова нагода для мене черговий раз передати полум'яний привіт усім "першотурівцям", які подарували нам мирного шоколадного президента. Я б на вашому місці випив сьогодні...йшов сьомий день перемир'я.

 

10486304_735830153146228_800215194754110

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если Петя не поймет украинский народ/ то завтра у него начнутся проблемы  с фабрикой Карла Маркса.... Я правильно назвал эту кондитерскую фабрику.... Это будет стоить ему дороже чем липецкая.

Link to comment
Share on other sites

шоколадный бздун

Лот, как тебе  моя идея - не на Майдане народу собираться , а на автовокзале?

Ты почаще  приходи на этот форум , здесь лучше чем на галимом рашистском ФУПе.

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

Трохи знаю географію Києва.   У нього не тільки ви... На превеликий жаль. 

Ну у нас в  Киеве...все таки самая древняя  историческая Карла-марла.... Настоящий Киевский торт выпекался только там....Петя придерживается рецепта.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...