Перейти до змісту

Харковчане!


Recommended Posts

16 июля в 14 часов 25 минут в Харькове включится сирена - это проверка, не паниковать! :agree:

Если завтра вторжение, как пишет Тимчук, то послезавтра сирена уже будет не учебная

Link to comment
Share on other sites

так! земляк! анука давай ка не пугать Бродяжку, да?!

 

У меня близкий друг по ту сторону, в мордере. Белгородская область, Грайвороновский район, это как раз напротив нас, верней напротив Александровки.

Вечной сильно напрягался, так как от него знал что разгрузили БМП-3 и около 30 вертолетов. Сейчас - движения там не наблюдается, по крайней мере на участке  хуйлостана который с нами граничит.

А вот со стороны лугандонии - там Тимчуку виднее

Link to comment
Share on other sites

У меня близкий друг по ту сторону, в мордере. Белгородская область, Грайвороновский район, это как раз напротив нас, верней напротив Александровки.

Вечной сильно напрягался, так как от него знал что разгрузили БМП-3 и около 30 вертолетов. Сейчас - движения там не наблюдается, по крайней мере на участке  хуйлостана который с нами граничит.

А вот со стороны лугандонии - там Тимчуку виднее

 

Так ПаРашка, взагалі почала натягувати колючий дріт на межі  кордону з Україною.

Link to comment
Share on other sites

мне пачиму то стало страшно :(

ну давай......

 

та нічого страшного взагалі-то....  просто я неочікувано позитивно вражена твоїми дописами....  бо раніше інколи заглядувала на цуг,  і мала про тебе зовсім іншу уяву...  якщо ти не проти, хочу трохи розпитати тебе про твою  сім´ю  і походження, щоб краще зрозуміти, чому російськомовні громадяни України так по-різному люблять Україну(я про деяких та тому ж цугі, не будемо конкретизувати)

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

та нічого страшного взагалі-то....  просто я неочікувано позитивно вражена твоїми дописами....  бо раніше інколи заглядувала на цуг,  і мала про тебе зовсім іншу уяву...  якщо ти не проти, хочу трохи розпитати тебе про твою  сім´ю  і походження, щоб краще зрозуміти, чому російськомовні громадяни України так по різному люблять Україну(я про деяких та тому ж цугі)

мала іншу уяву заглядуючі на ЦУГ?

хм.....дивно якось.....я така, яка я є.....що тут, що була на ЦУГі......

 

а про себе мені якось і нічого розповідати )

я - як та скромна непомітна комаха )) нічим таким не відрізняюся від основної маси дописувачів )

я просто УКРАЇНКА )

 

і взагалі, про себе якось незручно розповідати...та я тяжке заняття це )

ти мене запитуй, я буду відповідати...що конкретно тебе цікавить ?)

Link to comment
Share on other sites

блин, а у меня никто ничего не спрашивает :(

 

 

ну чому ж, насправді це питання до всіх російськомовних дописувачів...   дуже цікавить ваше бачення

Link to comment
Share on other sites

ну чому ж, насправді це питання до всіх російськомовних дописувачів...   дуже цікавить ваше бачення

в суботу був у Львівській майстерні шоколаду. Здивувало те, що там обслуговування на українській мові. І дуже багато відвідувачів спілкуються з персоналом по-українськи.

Але є і зауваження. Персонал треба трохи підтягнути в плані знання мови.

Link to comment
Share on other sites

to Бродяжка ☂

 

так, всіх нас поєднує те, що ми українці, громадяни України.... але так по-різному ставимося до України.... хтось пише, "що любить і свою країну і місто", але насправді був би несказанно радий, якби ту ж Україну Росія подерла на частини і запровадила для російськомовних особливі бонуси, бо ні Україна, як єдина держава, ні державна українська мова, ні справжня історія їх не цікавить, навіть навпаки...))
просто відчувається, що  російськомовні не є типовими, і діапазон широкий: починаючи з тих, хто стояв на Майдані, до лояльних, чи апофігістів, і щиро непримиренних до всього українського))

тому мене і цікавить, чому така різниця, всі ж родилися і виросли в Україні,  і це не залежить в якій її частині, бо трапляються різні і там, і там;
від чого це залежить? хто прививає цю любов чи непримиренність? від того, хто були по-національності діди/бабусі, чи від чого?
хто в тебе за національністю пращури?

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

в суботу був у Львівській майстерні шоколаду. Здивувало те, що там обслуговування на українській мові. І дуже багато відвідувачів спілкуються з персоналом по-українськи.

Але є і зауваження. Персонал треба трохи підтягнути в плані знання мови.

що, слабенька була? :)

 

а ми коли спілкувались, я навіть спитала, чи вони не з західної приїхали.

ні, кажуть, місцеві. )) з області. а село говорить українською. без напрягів.

Link to comment
Share on other sites

так, але, нажаль, немає з ким (P)

 

та навіть і не у мові справа....  деякі майже бездоганно володіють мовою, і майже также "бездоганно" ненавидять все українське (напр.rukki) :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

по маме: дедушка мой из под Киева (царство Небесное) - настоящий украинец! и душой и сердцем и телом! Любил Украину до нестями......

бабушка....бабушка не знаю.....её на порог детдома подкинули в пелёночном возрасте.....она сама не знала, откуда она родом.....

 

по отцу: дедушка - Западная Украина

бабушка - татарка

 

 

P.S. Мне пора бежать домой )) Позже вечерком зайду, продолжим :)

Link to comment
Share on other sites

по маме: дедушка мой из под Киева (царство Небесное) - настоящий украинец! и душой и сердцем и телом! Любил Украину до нестями......

бабушка....бабушка не знаю.....её на порог детдома подкинули в пелёночном возрасте.....она сама не знала, откуда она родом.....

 

по отцу: дедушка - Западная Украина

бабушка - татарка

 

 

P.S. Мне пора бежать домой )) Позже вечерком зайду, продолжим :)

 

дякую за відповідь... не затримую

Link to comment
Share on other sites

по маме: дедушка мой из под Киева (царство Небесное) - настоящий украинец! и душой и сердцем и телом! Любил Украину до нестями......

бабушка....бабушка не знаю.....её на порог детдома подкинули в пелёночном возрасте.....она сама не знала, откуда она родом.....

 

по отцу: дедушка - Западная Украина

бабушка - татарка

 

 

 

 

ну от, тепер  стало зрозуміло, чому Бродяжка така, яка вона є :) , хоч в буденному житті спілкується восновному російською.... але в душі вона справжня українка, і одна з головних причин це  наявність в сім´ї  не тільки формально українських пращурів, а саме таких, які відчували себе справжніми українцями :tu: ))

 

a ось цитата, яка підтверджує  моє припущення  " еще мой дед косил нациков, как капусту"))

і хоч автор цитати і викручувався пізніше, що придумав це, щоб  лише мене "подстегнуть", але  в реальності дід його і був україноненависником... бо інакше нормальній людині і в голову не прийдуть такі видумки

 

 

 

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...