Перейти до змісту

Очікувати на серйозні санкції з боку Заходу абсурдно


abandon

Recommended Posts

Поки президент України має бізнес в Московії та сплачує там податки.

Глибина цього фарсу приголомшує.

 

Нікчемність гівнюка Педро вже вкотре проявилася після розстрілу наших вояків під Зеленопіллям, коли він пообіціяв втрати терористам в "десятки та сотні разів більші".

 

Що ми бачимо натомість? На Західному та Північному напрямках "ато" практично згорнуте, там не відбувається НІЧОГО. Де-факто, оголошене одностороннє перемир'я.

 

Відповідно, терористи мають змогу зконцентрувати всі свої сили проти наших, загнаних генералами-колаборантами в "буферну зону" і вже за допомоги обстрілів з боку Московії методично завдають їм втрат в живій силі, техніці, а головне - МОРАЛІ, бо вже кожен солдат бачить, що з себе являє "стратегія" т.з. "командування".

 

Якщо вже завтра, максимум післязавтра "ато" не подасть ознаки АТО, беззаперечність колаборанства самого "верховного головнокомандуючого" стане абсолютною. Вкотре припущу, що лінію кордону квазі-суверенної Лугандонії вже откреслено, йде вимальовка останніх штрихів, в першу чергу - стосовно буферної зони на кордоні з Московією.

 

П.С. ДУЖЕ хочу помилятися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чекали, мабуть, рішень Америки та Європи про санкції. Хоча на що там можна було очікувати...

Крім того АТО давно втратило свій зміст і йде війна, реформ немає, вороги всі жирують, Пєтя чим займається - хз. 

Link to comment
Share on other sites

Чекали, мабуть, рішень Америки та Європи про санкції. Хоча на що там можна було очікувати...

Крім того АТО давно втратило свій зміст і йде війна, реформ немає, вороги всі жирують, Пєтя чим займається - хз. 

В цьому майже немає сенсу, але тому я й написав про найпізніший термін "завтра-післязавтра".

Після цього вірогідність того, що Педро є відвертим зрадником сягне 100%.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...