Перейти до змісту

Я до сих пір не можу зрозуміти, як так сталося...


GizmoGremlin

Recommended Posts

Я до сих пір не можу зрозуміти, як так сталося, що одні і ті ж самі мозочки, що назвали українську мову діалектом уського язика - ті ж самі мозочки не можуть його, цей діалект, зрозуміти! Як таке може ужитися в одному і тому самому мозочку? Чим його треба його залити чи обкурити, щоб ці 2 протилежні одна одній ситуації в ньому вжилися? Може, то денатурат розкручує якісь там жалюгідні білочки в тому мозочку, унеможливлюючи його здатність до елементарного аналізу? Може, то якась могутня анаша, чи випари портянок, чи сморід прогнивших щів тормозять залишки нейрончиків в тій сіруватій розрідженій масі, і в результаті власник тої маси, викрикуючи щось про бандерівців, забиває ногами в голову до напівсмерті пораненого чоловіка на сходах? Який процес виродження, бродіння і гноєточення мав би відбутися в тій масі, щоб його власником при цьому всьому виявилася ще й ЛІКАР?

А - якщо хто відповідь і знає, і доказати може, що все це бродіння, виродження і обкурювання - не випадкове, а контрольоване якимось знавіснілим карликом-кремліном, що наплодив собі на потіху таких мозочків мільйон, щоб його власна карликова мізерна суть на їх фоні не так в очі кидалася - якщо хтось це докаже, - то ЩО тоді треба зробити тому карлику? ЩО потрібно вчинити з його мозком? підняти його високо, разом з головою, на мотузці - щоб люди дивилися, і дивувалися, - хто ще в стані на погляд і подив?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...