Перейти до змісту

Конгресмени подають в суд на Барака Обаму


Alter Ego

Recommended Posts

Палата представників США ухвалила резолюцію про судовий позов проти президента Барака Обами за нібито перевищення конституційних повноважень.

За таке рішення проголосували 225 членів Палати, проти – 201 депутат. Це означає, що юристи нижньої палати американського парламенту повинні будуть підготувати документи, які дозволять почати судовий процес проти президента.

 

Його ініціатори кажуть, що пан Обама перевищив свої повноваження, коли переніс крайній термін страхування у своєму законі про медичне забезпечення.

Сам президент назвав цю ініціативу пустою тратою часу. "Всі бачать, що це лише політичний трюк", - заявив він.

Це перший випадок в історії США, коли котрась з палат Конгресу судиться з президентом щодо використання ним своїх повноважень. Втім, у минулому траплялися випадки, коли позов проти глави держави подавали окремі депутати.

 


Link to comment
Share on other sites

Каждый раз когда я думаю что респы в конгрессе уже ничем удивить не смогут они изыскивают какие то фантастические резервы.

Ну посмеемся вместе :)

 

P.S. Отдельные конгрессмены пробовали подавать в суд но дело до суда не доходило, так как не было потерпевшего

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

довыябывался, Обамыч :lol2:

Та не переживай так. Это облегчения карикатура на "импичмент", которым чайномешочные умы будоражили своих республиканских коллег. Так что те памперсы мочили :D

Link to comment
Share on other sites

Та не переживай так. Это облегчения карикатура на "импичмент", которым чайномешочные умы будоражили своих республиканских коллег. Так что те памперсы мочили :D

 

не каждому ж так везло - все-таки надо уметь так против себя  настроить законотворців :lol2: . Талант!

Link to comment
Share on other sites

Он настроил против себя этих законотворцив еще в ноябре 2008 года.

Потом еще раз настроил в ноябре 2012 года. Это если по крупному. А по мелкому он их каждый день настаивает :)

Link to comment
Share on other sites

Он настроил против себя этих законотворцив еще в ноябре 2008 года.

Потом еще раз настроил в ноябре 2012 года. Это если по крупному. А по мелкому он их каждый день настаивает :)

 

Обамо будет провальным презом, одним из самых провальных в истории, я думаю.

А все потому, что хочет создать из Америки некое подобие еврогейщины, со всеми вытекающими.

А зря. 

Link to comment
Share on other sites

Я вже по-моєму писав яке головне гасло демів на осінні вибори. Умовляють виборців пожаліти першого негра-президента і не допустити імпічмента. І твердо обіцяють що як би він не срав на глову американцям вони сцуко імпічмента не допустять.

 

Головне досягнення мужика за шість років - напрацював на імпічмент.... :fp1:  :fp1: :fp1:  

Link to comment
Share on other sites

Обамо будет провальным презом, одним из самых провальных в истории, я думаю.

А все потому, что хочет создать из Америки некое подобие еврогейщины, со всеми вытекающими.

А зря. 

 

 

Він вже провальний. Шість років хєрової економіки, скандалів, просирів і банальної некомпетентності. Мужику б на базарі петрушкою торгувати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...