Jump to content

Газда

Форумчанин
 • Posts

  3526
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Газда

 1. Це ваш, з цугундера? Ога, таких тут чіпати не можна. Гегемони, йопт. Можете мене не просто забанити, а й видалити повністю аккаунт з усіма повідомленнями.Зайгезунд, бояги!
 2. Це у Канадi? http://s019.radikal.ru/i615/1204/8c/0d456dc0f1ea.jpg
 3. Я так зрозумів, що кишені кровосiсi потягли вже разом з вмістом. Наразi вже й балони з валютними вливаннями повністю переключили на себе. Шкода, що гройсман у кадр не вліз. Без нього точно картина не повна.
 4. Вiтаю пана. Як вашi справи на цугундерi? Тамтешні порядки повністю панують вже й тут? Бачите, як патриота-ковбасника ковбасить: Гегемон, йопт!
 5. ги-ги Обережніше з викриттям гебешної агентури, ж-де, бо можеш й сам попалитися.
 6. Ж-де, побійтеся свого б-га, де ви знайшли йульків? Біжи вже в джойнт, там за ударну роботу на українських форумах шматок маци отримаєш.
 7. http://s17.postimg.org/4ignlxc1r/krowosisi.jpg Гарна картинка!
 8. Ви чому лаєтеся кацапськими матюками, ж-де? Тисну доповідь.
 9. Бу-го-га-гага! Цей лайнюк сраний, бачиш ти, "не любiт хамский высокомерный тон" pedal jeden! З ним лише отак можна дискутувати:
 10. Й що з цим смердючим підарасом акваріусом? Нiц нема? Ніякої реакції модера на доповідь? Тобто, такий стиль дискусії, що демонструє цей клінічний ідіот, це норма для цього ніїпацца "українського патріотичного форуму"? Добре, буду мати на увазі.
 11. Про всяк випадок натисну доповідь. Чисто-конкретно, щоб перевірити, чи дійсно я зайшов на "український патріотичний форум". Чи, всеж таки, потрапив до блатної хази якогось смердючого бені крика.
 12. Маю на увазi отаке: http://uapolitics.com/topic/15902-klimkend-kakoj-to-neobychnyj/page-2?do=findComment&comment=477373 Бачиш, як за своїх піднялися!
 13. Якби ти з бодуна щось на захист України написав, чи проти вальцмана, яйцмана та гройцмана, вже б весь червоний був.
 14. Що цікаво, цей прол несе тут чисто ватну пропаганду, але його ніхто не мінусує. Він таки свій для "80% дописувачив"?
 15. Схоже, незабаром й яйценюк матиме вже свій телеканал! Значить він вже затарився до рівня Фірташа-Коломойського. Це радує.
 16. Може його яйценюк кинув з легалізацією казино? Не взяв у долю, як обіцяв? Після такого, ясен пень, будь-хто на людей став би кидатися.
 17. Так може міркувати лише підарас у найкращому сенсі цього слова.
 18. Будували, не допомогло. Чорномазим та муслімам потрібні не дороги або школи у Африці, а халявне житло й жратва у Парижі.
 19. http://www.e1.ru/news/images/new/362804/images/1441034_20120120204425.jpeg
 20. Не дарма ж грузини тягали до расистськой амбасади всякий непотріб, включаючи унітази. Типу, беріть так, без танків та стрільби.
 21. Бориславу? ну, той вже добряче пригрівся у парламентському бухветі.
 22. Кому вiн це написав? Якому такому депутату?
 23. Ну, дiйсно вже нема: "Через дорогу стояло кафе попроще - его разбомбили полностью, осталась одна коробка от здания..." Кацапи не брешуть.
×
×
 • Create New...