Перейти до змісту

Это отобьет охоту нашим военным отступать на территорию РФ...


dmsnet

Recommended Posts

"Навряд затримані українські військові, у націоналістичному угарі направляючись на каральну операцію, могли собі уявити, що за всі скоєні ними злочини рано або пізно доведеться відповісти. І тепер замість бравурних маршів на їхню честь на Майдані, які вони собі напевно представляли, замість обіцяних нагород їх чекає банальний суд, вирок і зрештою слушне покарання. І не виключено, що в перспективі вони можуть зустрітися зі своїми земляками – членами УНА-УНСО, що відбувають тривалі строки покарання на території Росії за злочини, зроблені щодо наших громадян", - закінчив своє повідомлення Маркін.

Link to comment
Share on other sites

А маркин тот что к Одессе причастен?

Не, то другой маркин - начальник пресс-службы следственного комитета прокуратуры рф.

От этот: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8%D0%BD,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Link to comment
Share on other sites

Надо на день независимости

колону пленных террористов провести по Крещатику перед народом.

Вполне понятный кацапам язык символов и аналогий.

только я за их блин жизнь не ручаюсь

Link to comment
Share on other sites

Спасибо, понял про Маркина...... Могли бы и посимпатичнее и поумнее найти в великой россии перед тем как в телевизор выпускать 

Да он очень одиозный персонаж - как, в общем то, многие там. Офигительную карьеру сделал - за 7 лет в генерал-майоры юстиции выбился...

Link to comment
Share on other sites

Надо на день независимости

колону пленных террористов провести по Крещатику перед народом.

Вполне понятный кацапам язык символов и аналогий.

 

Реально гениальное предложение  !

Link to comment
Share on other sites

Надо на день независимости

колону пленных террористов провести по Крещатику перед народом.

Вполне понятный кацапам язык символов и аналогий.

І щоб вони скандували: Ра-сі-я! Ра-сі-я!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...