Jump to content

Бартка

Клуб
 • Posts

  4036
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Бартка

 1. Мдес-с-с... Кацапи знову незадоволені...
 2. В семітських релігіях жінка - то напівлюдина.
 3. Говори-говори. Всерівно тебе твої кріпаки повісять.
 4. Кожен танк комплектується ескадрильєю православних ангелів-хоронителів від Кіріла.
 5. Ти свого внутрішнього кацапа притримуй трохи, а то він тебе до цугундера доведе.
 6. Та не мучся вже, їдь додому, там добре, там Путін.
 7. ...После этих переговоров советское правительство с подачи Хрущева и направило соответствующее предложение - о вступлении в НАТО. Одновременно желание присоединиться к НАТО было высказано и в документах от Минска и Киева от имени Беларуси и Украины. Таким образом, в НАТО должны были войти три советских субъекта: СССР, БССР и УССР. ...7 мая 1954 года США, Франция и Англия ответили отказом на предложение СССР принять Советский Союз, Беларусь и Украину в члены НАТО. http://secret-r.net/arkhiv-publikatsij/9-2009/kak-sssr-vstupal-v-nato
 8. Слимаки не кацапи, але також небезпечні. Через два тижні: http://infochok.ru/uploads/posts/2014-02/thumbs/1393394426_ostanki_cheloveka_4.jpg
 9. Мова ішла про западенського старенького професора-нафтовика, котрий у свій час був сірим кардиналом у пошуках та розробках сибірського газу та нафти. Він ще й якийсь екстрасенс-пошуківець, у чому переконувалися співробітники. Справа була ще до окупації Криму. Виступаючи на якомусь СНДшному конгресі нафтовиків, дідок розізлився і сказав кацапам, що їх зараз найбільше цікавлять газогідрати Чорноморського шельфу і донецький сланцевий газ. А це означає, що заради цього кацапи підуть на Україну війною. Це було сказано з трибуни. А ще сказав, як спеціаліст, що нафтовий сибір підняли українці, а кацапи - ледарі. Кацапи помстилися. Дідок написав якийсь підручник, по якому вчилися усі нафтові вузи СНГ. Кацапи вилучили цей підручник з ВУЗів і знищили. А там усі таблиці, формули, розрахунки. Коротше це настільна і польова книжка інженера. Пробували цю книжку замінити чимсь іншим, але нічого не вийшло. І таємно ходить по Московії та бандерівська книжка у якихось сканах і секретних флешках.
 10. Кацап без мата - не кацап. Хазяїне, не маю що тобі сказати, бо ти ворог моєї Батьківщини. Ти чужинець, тобі можна все. Ти страшенно нагадуєш журналюг 112-го. Вони так само косять під патріотів, але час від часу їхній кацапізм гнійниково прориває сам по собі, у прямому ефірі. І тоді смішно. Настільки смішно, що хочеться перерізати їм горлянку. Це вороги, банальні вороги, котрі тваринно ненавидять українство.
 11. Ну ось, приклад латентної, ватної любові до сучого 112-го каналу.
 12. Угу, і так три рази на день... Так надоїло вже їсти...
 13. Демонстративна демонстрація споконвічних переваг України. Кацапам дивитись і смоктати пісю.
 14. В штатах, у знайомого синок зібрався подавати на тата в суд. Бо тато фраснув раз поза вуха. Тато ну дуже розізлився і на другий день відправив усю сімейку (разом з тещею) додому, до Франківська.
 15. А як там щодо крові московських немовлят? В соус добавляєте, чи так, з горлА?
 16. Не заглядайте чоловікові в рот, дайте спокійно поїсти!
 17. Хе-хе, наші хулігани в порівнянні з чорненькими - ангелята.
×
×
 • Create New...