Перейти до змісту

не верю(с)


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

http://espreso.tv/uploads/article/52391/images/im578x383-im578x383-10547707_849224285090344_9179992558189421520_n.jpg

 

Хлопець зі світлин, що вразили Інтернет-простір, на своєму профілі в соцмережі вибачився за свій вчинок та поділився враженнями від життя в Росії. Про це повідомили Коментарі.

«Я Микола. Я полюбив Україну за останні 10 днів, які я прожив у Росії. Усі репости, які я робив нижче, безглузді та необдумані мною. Я думав, що в Росії мене чекає «теплий» прийом, але я помилявся. Пробачте мені за мої фотографії. Ці фото я зробив ще в травні. Тоді я ще не розумів, що Україна гарна країна. Скажу вам відверто: я люблю Україну. Що б ви не думали, але Україна краще за Росію. Я думав, що в Росії біженцям добре, але це виявилося брехнею», - написав він.

Наразі сторінка «ВКонтекте» Миколи Єременко вже видалена.

Микола Єременко показував середній палець пам’ятнику Бандері та світлинам Героїв Небесної Сотні під час перебування в Трускавці як біженець.

Наразі хлопець в Росії

Link to comment
Share on other sites

ой, прям таки за 10 дней он стал другим...  НЄ ВЄРЮ !!!

видать пиздюлей от родаков получил... таких же уёбков, но которые понимают, что может еще в украину придётся вернуться... :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Хлопець зі світлин, що вразили Інтернет-простір, на своєму профілі в соцмережі вибачився за свій вчинок та поділився враженнями від життя в Росії. Про це повідомили Коментарі.

«Я Микола. Я полюбив Україну за останні 10 днів, які я прожив у Росії. Усі репости, які я робив нижче, безглузді та необдумані мною. Я думав, що в Росії мене чекає «теплий» прийом, але я помилявся.

 

"Помилився" он когда из мамки на свет вылез.

Биомусор.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...