Перейти до змісту

Західні журналісти пишуть про десятки БТРів - Селєзньов нічого не знає, нічого не бачив


ladzio

Recommended Posts

Зачем журналистов? Сами сходите сделайте, заодно может порядок там наведете. А то бардак без вас, ни воевать никто не умеет, ни дипломатию налаживать.

P.S.

Скажите пожалуйста, а где можно почитать ваши топики, которые не наполнены нытьем? Или, может быть, хотя бы сообщения?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

От якби Селезнев буквально щойно не ляпнув,що він нічого не знає про колони,я б і не створив цю тему. А от прочитав дибіла і дістало,прийшлось "нити".


а есть фотографии?  :nose3:

BvBBTkOIAAAZnk3.jpg


http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/14/7034870/

Link to comment
Share on other sites

 

 


прийшлось "нити"

Ну конечно же пришлось. Тут, на минуточку, форум на 90% состоит из таких же как вы украинцев, живущих с вами в одной стране, и имеющих те же проблемы, что и вы. Но им приходится шить ремни для солдат, а вам - закатывать истерики. Каждому свое, видимо.

Link to comment
Share on other sites

та я таких фото мульён найду

фото пересечения границы есть?

 

в смислі? повзж стовпчика "кордон"? Та думаю не брешуть усі ці американські і англійські журналісти.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так не редагуються назви тем,можеш забери.

Редагувати -> Розширенна форма

в смислі? повзж стовпчика "кордон"? Та думаю не брешуть усі ці американські і англійські журналісти.

 

техника заходит каждый день

теперь это своими глазами увидели западные журналисты

Link to comment
Share on other sites

Редагувати -> Розширенна форма

 

техника заходит каждый день

теперь это своими глазами увидели западные журналисты

 

Так про це і мова. Успіх потрібно розвивати,поки на перших шпальтах газет пишуть про захід військової техніки в україну і свідки не українські військові,а самі тобі кошерні їх журналісти,а замість того щоб організовано скористатись моментом,він мямлить " у нас такої інформації немає",що,доречі,також повний піздєц. Там що, досі людей немає які б хоча б рахували техніку яка заходить???

Змінено користувачем ladzio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...