Перейти до змісту

Вважаю, цікавою має бути думка всесвітньо-визнаного експерта - Фукуями:


boojum

Recommended Posts

"Френсіс Фукуяма: Путін робить рівно те саме, що робив Гітлер"

 

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/08/27/7035903/

 

"- Означает ли это, что, учитывая стремление самих украинцев к изменениям в обществе, разгоревшаяся война с Россией была неотвратимой? Или же это ошибка нового правительства страны?

 

- Я думаю, то война была неизбежна. В том смысле, что независимо ни от чего Россия готова была сделать все возможное, чтобы не позволить Украине реализовать свое право на свободный выбор европейского пути развития.

Конечно, мы можем предположить, что все могло быть иначе, если бы в Украине не было революции - прошли бы президентские выборы, и страна получила бы другого, лучшего президента, чем Янукович. Но я думаю, что это не имеет никакого значения, потому что если бы новое правительство решило подписать Соглашение об Ассоциации с ЕС, Путин действовал бы точно также."

Link to comment
Share on other sites

якби не було Януковича.

там по тексту " и страна получила бы другого, лучшего президента, чем Янукович."

 

Ну, добре, японець не розуміє, а ви?!  Які вибори? Карго культ.

 

Це як один старий американець мене спитав, чому ми вибирали Брєжнєва так довго, якщо ми не були задоволені його правлінням.

Link to comment
Share on other sites

якби не було Януковича.

там по тексту " и страна получила бы другого, лучшего президента, чем Янукович."

Це альтернативна історія - тобто не дуже серйозно, але: Навіть якщо уявити, що обрали кращого президента. Питання ж стояло б руба: або ЄС, або ТС. Отже - та ж ситуація, лише після ще одного року шкідництва старої влади.

Link to comment
Share on other sites

Це як один старий американець мене спитав, чому ми вибирали Брєжнєва так довго, якщо ми не були задоволені його правлінням.

:tu:

 

Розповідали подібну історію. Після розповіді про звірства НКВД одна жінка сказала: Який жах. Одного не розумію - чому поліцію не викликали?

Link to comment
Share on other sites

Це альтернативна історія - тобто не дуже серйозно, але: Навіть якщо уявити, що обрали кращого президента. Питання ж стояло б руба: або ЄС, або ТС. Отже - та ж ситуація, лише після ще одного року шкідництва старої влади.

ситуація така сама. але інші люди мали  б її вирішувати. інші попередні умови були б.

іноді такі дрібниці вирішують великі питання...

 

але що, дійсно, зараз про це.

вже що відбулося - те відбулося.

Link to comment
Share on other sites

:tu:

 

Розповідали подібну історію. Після розповіді про звірства НКВД одна жінка сказала: Який жах. Одного не розумію - чому поліцію не викликали?

 

Вони ніколи не зрозуміють суспільства з людей, у яких відбулися мутації під пресом постійного страху. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...