Перейти до змісту

Рад за Грузию!


хозяин

Recommended Posts

Швеція, Фінляндія, Австралія, Грузія і Йорданія на саміті НАТО отримають новий статус.

Про це повідомляє шведська газета Svenska Dagbladets.

Як відзначає видання, концепція передбачає статус "партнера №1" та розширення можливостей для співпраці.

"Це означає, що Альянс відчиняє двері для ширшої співпраці  з цими країнами у таких сферах, як розвідка, участь у плануванні навчань і навчання сил швидкого реагування. Але це стане випробуванням для кожної окремої країни", - повідомило джерело в штаб-квартирі НАТО, пише видання.

У заяві пізно ввечері у вівторок міністр оборони Швеції Карін Енстрьом підтвердила, що країна буде розвивати і зміцнювати співробітництво з НАТО. 

Нагадаємо, генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен під час прес-конференції оголосив про створення нових сил швидкого реагування НАТО.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Они много чего смогли, в отличии от нас. Хотел слетать туда в августе но в последний момент поменял на турцию, следующей весной смотаюсь!

Link to comment
Share on other sites

Они много чего смогли, в отличии от нас.

там був Міхо.

 

а ми боїмось справжніх лідерів.

 

 

Хотел слетать туда в августе но в последний момент поменял на турцию, следующей весной смотаюсь!

мене теж кличуть, а я все не зберусь ніяк.

Link to comment
Share on other sites

странно.

влада в грузии сейчас насквозь прохуйловская

 

Те перемены которые начал Саакашвили они уже необратимы, народ вряд ли захочет жить по старому...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Те перемены которые начал Саакашвили они уже необратимы, народ вряд ли захочет жить по старому...

 

да не уверен B-) .

З огляду на того пидара, которого они выбрали после Михи с помощью хуйловских мерзких уверток и за хуйловское же бабло, кстати. З огляду на те, что коррупция опять там прорастает, возвращается на посты ворье и прочая срань, которое Миша загнал под шконку.

И "дело", что позорно  они Михо шьют говорит само за себя - хуйло с их помощью мстит Сааке :Ganba:

Link to comment
Share on other sites

да не уверен B-) .

З огляду на того пидара, которого они выбрали после Михи с помощью хуйловских мерзких уверток и за хуйловское же бабло, кстати. З огляду на те, что коррупция опять там прорастает, возвращается на посты ворье и прочая срань, которое Миша загнал под шконку.

И "дело", что позорно  они Михо шьют говорит само за себя - хуйло с их помощью мстит Сааке :Ganba:

 

Те которые пришли тоже не вечны...

Link to comment
Share on other sites

 

...

Президент США також заявив, що зараз наступив новий світовий порядок у плані безпеки і це буде відображено під час саміту НАТО в Уельсі 4 – 5 вересня. Він також заявив, що на цьому саміті Україна може отримати статус особливого партнера НАТО.

...

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/3/7036632/

Link to comment
Share on other sites

Грузия потеряла полстраны в 2008, а сейчас их МИД держит язык в жопе, хотя Украина Грузию поддерживала... новая сцикунская грузинская власть - предпочла не злить хуйла.

 

 

 Ну я б не сказав що прям таки підтримували. Наскільки я пам'ятаю спочатку всім було майже пох, а потім довбанула криза і всі забули про Грузію...

 

 Хоча якщо порівняти з тим як підтримують нас зараз західні друзі... то таки так, Грузію ми підтримали

Змінено користувачем Котигорошко
Link to comment
Share on other sites

з Грузією взагалі жах... після всього що було... я їх не розумію.

Там неоднозначно все.  Я был в Грузии под занавес правления Саакашвили.  Много разговаривал с местными. Признавая несомненные позитивные преобразования НИКТО особенно тепло о Михо не отзывался.

Змінено користувачем Veni-vidi
Link to comment
Share on other sites

Там неоднозначно все.  Я был в Грузии под занавес правления Саакашвили.  Много разговаривал с местными. Признавая несомненные позитивные преобразования НИКТО особенно тепло о Михо не отзывался.

 

реформаторів "лобизать" так як популістів звичайно не будуть

Link to comment
Share on other sites

Батумі (+ можливо Кобулеті), Тбілісі і трішечки Кутаїсі.

 

В Кобулети можешь не ехать, Батуми класс! И обязательно попробуй съездить в Казбеги это отрыв головы!

Link to comment
Share on other sites

реформаторів "лобизать" так як популістів звичайно не будуть

Да не только в этом дело имхо.  Просто реформы, как всегда, делались сверху и за счет простых граждан.  Были серьезные финансовые вливания и строилось все неслабо но уровень жизни грузин был гораздо ниже нашего даже

Link to comment
Share on other sites

В Кобулети можешь не ехать, Батуми класс! И обязательно попробуй съездить в Казбеги это отрыв головы!

Кобулети это где магнитные пески?  Мне понравилось.

Можно в Сарпи съездить еще. Там водопад есть по дороге и прикольно посмотреть, как народ на нейтральной грузинско-турецкой полосе загорает)

Link to comment
Share on other sites

Кобулети это где магнитные пески?  Мне понравилось.

Можно в Сарпи съездить еще. Там водопад есть по дороге и прикольно посмотреть, как народ на нейтральной грузинско-турецкой полосе загорает)

 

Лучше перед Квариати в горы заехать, там и речки горные и водопадики и отличные рестораны с форелью и прочими вкусняшками!

Змінено користувачем хозяин
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...