Jump to content

Olegik

Клуб
  • Posts

    20562
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Olegik

  1. Суд в Амстердаме отклонил апелляцию России о выплате компенсации акционерам ЮКОСа https://www.svoboda.org/a/sud-v-amsterdame-otklonil-apellyatsiyu-rossii-o-vyplate-kompensatsii-aktsioneram-yukosa/32827280.html
  2. Debian 12 "bookworm" released https://www.debian.org/News/2023/20230610
  3. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1055730.msg23186308#msg23186308
  4. Canonical releases Ubuntu 23.04 Lunar Lobster https://canonical.com/blog/canonical-releases-ubuntu-23-04-lunar-lobster
  5. https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=675
  6. Bobby Hull dies at 84, legendary Blackhawks goal-scorer, Cup champion https://www.nhl.com/news/bobby-hull-dead-at-age-84/c-340587082
  7. вышел Red Hat Enterprise Linux 9.1 с пару недель назад https://access.redhat.com/announcements/6984895 а за ним Oracle Linux 9 Update 1 https://blogs.oracle.com/linux/post/oracle-linux-9-update-1 и Rocky Linux 9.1 https://rockylinux.org/news/rocky-linux-9-1-ga-release/ эта пара для обычных пользователей интересней
  8. Сьогодні, в ніч на 30 жовтня 2022 року о 04:00 ранку жителі країни повинні будуть перевести стрілки своїх годинників на годину назад. https://vechirniy.kyiv.ua/news/73525/
  9. Canonical releases Ubuntu 22.10 Kinetic Kudu https://ubuntu.com/blog/canonical-releases-ubuntu-22-10-kinetic-kudu
  10. Announcing Oracle Linux 9 general availability https://blogs.oracle.com/linux/post/announcing-oracle-linux-9-general-availability
  11. Fedora Linux 36 Is Here with GNOME 42, Linux Kernel 5.17, and Wayland for NVIDIA Users https://9to5linux.com/fedora-linux-36-is-here-with-gnome-42-linux-kernel-5-17-and-wayland-for-nvidia-users
  12. Новий трейлер серіалу Обі-Ван Кенобі показав спроби тренування юного Люка https://itc.ua/ua/novini/novij-trejler-serialu-obi-van-kenobi-pokazav-sprobi-trenuvannya-yunogo-lyuka/
  13. Lafleur dies at 70, five-time Cup champion with Canadiens https://www.nhl.com/news/guy-lafleur-dead/c-333289584
  14. Canonical випустила Ubuntu 22.04 LTS і натякнула на IPO у 2023 році https://itc.ua/ua/novini/canonical-vipustila-ubuntu-22-04-lts-i-natyaknula-na-ipo-u-2023-roczi/
  15. https://zn.ua/ukr/SPORT/pomer-rekordsmen-nkhl-ukrajinskoho-pokhodzhennja.html
  16. "Оскар 2022": розпочалась 94-церемонія нагородження переможців https://life.pravda.com.ua/culture/2022/03/28/247998/
  17. У Росії порушили справу проти журналіста Невзорова за правду про Маріуполь https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/22/7333678/
  18. PayPal в Україні — тепер повноцінно https://itc.ua/ua/novini/paypal-v-ukrayini-teper-povnoczinno/
  19. Німеччина зупиняє сертифікацію "Північного потоку-2" https://lb.ua/world/2022/02/22/506352_nimechchina_zupinyaie_sertifikatsiyu.html
  20. https://lb.ua/world/2022/02/20/506162_britaniya_ssha_domovilisya_pro.html
  21. Кремль використовує газові поставки як політичний важіль – ЄК https://www.epravda.com.ua/news/2022/02/7/682163/
×
×
  • Create New...