Перейти до змісту

царь хороший,бояре плохие


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Так было уже, при сталине, Хрущёве...пошла спираль по новой. Правда до такого маразма даже Сталин не докатился, он был всего лишь великим вождем и учителем.

Вована потихоньку проталкивают на божество :(

Link to comment
Share on other sites

Оно чем выше взлетишь, больнее падать потом...

Он ведь тянет за собой весь народ, и падать вместе. Два раза в истории было, семнадцатый и девяносто первый. Кажется мне что раша добирается до очередного своего апогея, а точнее в этом году прошла его

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так было уже, при сталине, Хрущёве...пошла спираль по новой. Правда до такого маразма даже Сталин не докатился, он был всего лишь великим вождем и учителем.

Вована потихоньку проталкивают на божество :(

В інтернетах бродить божевільна ідея (але, як знаємо, з Пуйла станеться), що хоче коронуватися на імператора. При цьому обрав шлях Наполеона, а саме: той теж був дуже далеким від королівських кровей, але так задовбав Європу своїми війнами, що коли Папа (заарештований, фактично) коронував його на імператора (рочків так через 500 після того, як це востаннє робили його попередники) - всі європейські монархи (крім Бурбонів, звичайно) тут-таки його визнали з надією, що війни, нарешті, припиняться.

 

"Володимир Велетенський!" - звучить?

Link to comment
Share on other sites

Он ведь тянет за собой весь народ, и падать вместе. Два раза в истории было, семнадцатый и девяносто первый. Кажется мне что раша добирается до очередного своего апогея, а точнее в этом году прошла его

Я тебя удивлю, но я к Путину лучше отношусь, чем к его плебеям.
Эти холопы заслуживают подобного опричника...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...