Перейти до змісту

Смотрю Интер.


Нейтрал

Recommended Posts

Ведущий спрашивает: Почему полгода не ведутся реформы?

Какой-то сладкий боров: Надо сделать то-то и то-то... суды должны судить честно, и т.п....

Ведущий: Я спрашиваю - почему ничего не делается? Полгода прошло!

Боров: Уряд дещо зробив... трудно вечсти реформы в условиях войны... ме-ме-ме...и прочая лабуда.

Тьфу, пляти, с такой командой мы реформ не дождемся. И Юля в основном киздела про реформы, но ничего не сделала, и другие - еще хуже. Надо их всех нах!  

Это безнадега. 

:td:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Парадокс України в тому, що її еліта завжди представляла її гіршу частину, хоча має бути навпаки… (с) Л.П

 

 

еліта не може представляти гіршу частину.

Навіть Фьодорич і Ко представляли кращу частину Донбасу а не гіршу. Інші там у переважній масі іще гірші.

 

Міфи про погану еліту вигадують для підвищення самооцінки. Еліта завжди та, якої достойний народ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

еліта не може представляти гіршу частину.

Навіть Фьодорич і Ко представляли кращу частину Донбасу а не гіршу. Інші там у переважній масі іще гірші.

 

Міфи про погану еліту вигадують для підвищення самооцінки. Еліта завжди та, якої достойний народ.

 здесь подмена понятий.  В данном случае "элита" это самоназвание

Истинная элита просто на табуретку не метит

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а що це за така підпільна еліта, яка не прагне нагору?  а політика це соціальний верх, це люди які вирішують долю соціуму.

кому пропонували депутатство і вони відмовились?

 

давайте перераховувати.

Link to comment
Share on other sites

а що це за така підпільна еліта, яка не прагне нагору?  а політика це соціальний верх, це люди які вирішують долю соціуму.

кому пропонували депутатство і вони відмовились?

 

давайте перераховувати.

для тебе это верх, а есть люди которым это и на не на

Link to comment
Share on other sites

є індивідуальні досягнення, а є соціальні.

в соціальному житті немає нічого вище політики.

 

є люди, яким це байдуже. їм байдужі соціальні процеси. це нормально. Але елітою їх назвати не можна, бо еліта за визначенням передбачає соціальну сепарацію....  пишу оце і думаю: нафіга. воно ж що горохом об стінку   :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

еліта не може представляти гіршу частину.

Навіть Фьодорич і Ко представляли кращу частину Донбасу а не гіршу.

Это говорит не о достоинствах овоща, а о пистице дамбаса

Link to comment
Share on other sites

Это говорит не о достоинствах овоща, а о пистице дамбаса

 

 

не заперечую.

але він взяв Донбасом тільки левову частку. Добре додали і інші регіони в копілку. За русскую ідєю.

Що безумовно говорить не про його чесноти а про загальний піздєц русского міра в Україні.

але із пісні слова не викинеш: у 2010 їх виявилось більше. Частково тому що за них зіграли вишиватніки а ля віктор Андрійович.

Link to comment
Share on other sites

є індивідуальні досягнення, а є соціальні.

в соціальному житті немає нічого вище політики.

 

є люди, яким це байдуже. їм байдужі соціальні процеси. це нормально. Але елітою їх назвати не можна, бо еліта за визначенням передбачає соціальну сепарацію....  пишу оце і думаю: нафіга. воно ж що горохом об стінку   :(

Біл Ґейц ;) еліта, чи ні? Має баксів як дурень фантиків - більше за всіх у світі. А президент Клінтон останнє що бачив - не має грошей з адвокатами розрахуватися, які його від в'язниці врятували за розваги з Монікою. Рекомендували б Білу піти у президенти, щоб стати елітою?

Link to comment
Share on other sites

американці вони ж на стільки дурні що важко собі уявити мільярдера-бізнесмена президентом.

Якщо пообіцяє ви мене виберіть а потім я колись продам, то сразу нахуй.

А позбутись свого бізнесу заради політичної карєри Біл навряд захоче.

Тому порівняння безглузде. 

Link to comment
Share on other sites

американці вони ж на стільки дурні що важко собі уявити мільярдера-бізнесмена президентом.

Якщо пообіцяє ви мене виберіть а потім я колись продам, то сразу нахуй.

А позбутись свого бізнесу заради політичної карєри Біл навряд захоче.

Тому порівняння безглузде. 

он на фупе пишут шо юлька у курченко комится за 14милионов импортной валюты на месяц....наверное брешут?

Link to comment
Share on other sites

американці вони ж на стільки дурні що важко собі уявити мільярдера-бізнесмена президентом.

Якщо пообіцяє ви мене виберіть а потім я колись продам, то сразу нахуй.

А позбутись свого бізнесу заради політичної карєри Біл навряд захоче.

Тому порівняння безглузде. 

Позбудеться ББ ("Більйонер Біл") свого бізнесу, чи ні - він залишиться найбагатшою людиною в світі. А дурні американці таку людину ніколи не оберуть президентом, бо не розуміють, що може мільярдер знати про життя пересічного американця.(Це лише розумні українці можуть обирати супербагатіїв, содіваючись, що ті розуміються геть на всьому.)

 

Тому ББ щоб бути обраним треба викинути всі свої гроші, переселитися з його палацу у якесь бунгало в передмісті і лише тоді балотуватися в президенти.

 

Але навіть у цьому разі його шанси будуть нульовими, бо американці скажуть собі: А для чого нм президент-ідіот?

Link to comment
Share on other sites

А есть в обществе реальный запрос на реформы? Как правило реформы это больно.  Много людей скатываются с привычной колеи. И редко когда позитив виден немедленно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...