Перейти до змісту

Педро - нычковатый синяк и предводитель баранов


Abamenkov

Recommended Posts

Ну что, понятно теперь, почему я говорил что котел под Иловайском не был зрадой шоколадного барыги? Не потому что он на такое не способен, а потому что не его вровень сдавать отдельные группировки войск.

 

А вот сегодня зрада так зрада. На вымшем государственном уровне.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ну что, понятно теперь, почему я говорил что котел под Иловайском не был зрадой шоколадного барыги? Не потому что он на такое не способен, а потому что не его вровень сдавать отдельные группировки войск.

 

А вот сегодня зрада так зрада. На вымшем государственном уровне.

ні!

зрада відбувалася набагато раніше.

коли він обіцяв безголовим виборцям, що війна закінчиться за години. вже все було договорено.

а далі - просто кривавий театр.

Іловайськ був потрібен, щоб зломити народ. і щоб потім розвести руками "ми не здатні воювати проти Росії".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ні!

зрада відбувалася набагато раніше.

коли він обіцяв безголовим виборцям, що війна закінчиться за години. вже все було договорено.

а далі - просто кривавий театр.

Іловайськ був потрібен, щоб зломити народ. і щоб потім розвести руками "ми не здатні воювати проти Росії".

Не думаю. Подергался трохи и слился при первой же неудаче.
Link to comment
Share on other sites

Не думаю. Подергался трохи и слился при первой же неудаче.

а я думаю так.

він "трохи подьоргався", бо тут на нього придавили. пояснили, що люди не зрозуміють.

от і все.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нєбля. Проголосувати за олігарха, у якого тісні економічні зв"язки із парашею, і якому зміни всередині краіни нах не впали, і потім голосно дивуватись, шо шотампашло не так.

 

"Ох люди,люди, ці дурні казли" (с)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нєбля. Проголосувати за олігарха, у якого тісні економічні зв"язки із парашею, і якому зміни всередині краіни нах не впали, і потім голосно дивуватись, шо шотампашло не так.

 

"Ох люди,люди, ці дурні казли" (с)

отож. кожен народ достойний свого правителя.

Link to comment
Share on other sites

отож. кожен народ достойний свого правителя.

Чесно, так то гавно заіпало, навіть нема бажання щось писати. Особисто я знав, що щось таке відбудеться і писав про це ще до виборів. Але плєбсу, цуко, треба було в один тур.

Тепер знову піде процес по кругу, ще плюс 10 років життя в лайні. А багато хто до наступного шансу змінити краіну не доживе. І навіть невідомо, чи цей шанс буде.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...