Перейти до змісту

Цікаво як це прокоментують американці українського походження?


ivan ukrainets1

Recommended Posts

http://www.nbcnews.com/news/us-news/obama-salute-beverage-cup-sets-twitter-storm-n210296

 

Обама відсалютував морським піхотинцям рукою зі стаканчиком кави в ній

це виклало м"яко кажучи не схвальну реакцію американської публіки, зокрема серед військових

 

хотілося б почути від прихильників Обами котрі випрадовують його небажання допомагати Україні це Обама реально не розуміє наслідків від своїх дій та бездіяльності бо цей епізод змушує замислитися чи адекватний президент в США 

може я перебільшую але все ж ...

Link to comment
Share on other sites

Я думаю що Обаму підтримують лише нероби типу пєнька з джерсі.

 

Ось тут ти не правий. Олдвуд практик і відповідно засмаглого на дух не переносить. Це швидше всякі Редьки з Мабуть і циніком. Яким морква "безкоштовноі" медицини мізки нахєр винесла.

Link to comment
Share on other sites

Обамономіка це взагалі феєричний пєсєц. Це тверда обіцянка старіючим бебі-бумерам що покоління мілленіалс з зарплатами по тридцять тисяч на рік буде платити по шістдесят тисяч на рік в податках що б оплачувати бебі-бумерам медицину і пенсії. Іпануті бумери безумовно в захваті, а те що арифметика не сходиться їх не хвилює. Обамич обіцяв...

Link to comment
Share on other sites

http://www.nbcnews.com/news/us-news/obama-salute-beverage-cup-sets-twitter-storm-n210296

 

Обама відсалютував морським піхотинцям рукою зі стаканчиком кави в ній

це виклало м"яко кажучи не схвальну реакцію американської публіки, зокрема серед військових

 

хотілося б почути від прихильників Обами котрі випрадовують його небажання допомагати Україні це Обама реально не розуміє наслідків від своїх дій та бездіяльності бо цей епізод змушує замислитися чи адекватний президент в США 

може я перебільшую але все ж ...

Ты просто не помнишь истерик респов 14 лет назад, когда Клинтон не так отсалютовал морпеху возле вертолета.

Зато Буш салютовал как надо, и даже сел на палубу авианосца в невьебенном летчиском костюме.

Под бурные аплодисменты и плакат Mission Accomplished! :)

 

Как ты эту чашку кофе привязал к помощи Украине (какой? зачем?) этого я догадаться не могу ;o

Link to comment
Share on other sites

М-да, чашка з кавою і допомога Україні не в’яжуться жодним чином між собою. 

 

А те, що Обамченко не на своєму місці сидить - це так, з чашкою, чи без. 

Link to comment
Share on other sites

Х. его знает на своем или нет.

Но экономику страны из ямы в которую ее загнали команда Буша его команда вытащила.

Беню Ладена, о котором Буш сказал "I don't care about him" замочили.

Правда сейчас снова в Ираке придется воевать, но за то отдельное спасибо сами знаете кому

 

Я лично от него ожидал большего, но за неимением гербовой придется ограничиться и этим

Link to comment
Share on other sites

 

 


Яким морква "безкоштовноі" медицини мізки нахєр винесла.

Так зараз наче медицина не безкоштовна? Є якась обамостраховка для ніщебродів, але я хз як воно працює;

Link to comment
Share on other sites

Ну да... за неімєнієм іншого президента, можна радуваться і цьому.

 

Почему радоваться? Его можно и нужно критиковать. За проеп с внедрением Обамакэр например.

Это его главное достижение (хотя лично я был за канадскую реформу здравоохранения) и так обосраться в начале его реализации...

Внешнеполитический курс очень часто вызывает удивление. Но салют с чашкой в руке это конечно сааамый большой его грех

Link to comment
Share on other sites

Ты просто не помнишь истерик респов 14 лет назад, когда Клинтон не так отсалютовал морпеху возле вертолета.

Зато Буш салютовал как надо, и даже сел на палубу авианосца в невьебенном летчиском костюме.

Под бурные аплодисменты и плакат Mission Accomplished! :)

 

Как ты эту чашку кофе привязал к помощи Украине (какой? зачем?) этого я догадаться не могу ;o

 

просто прив"язав

амер президент головнокомандувач найсильнішої армії світу

відповідно якщо хтось керує чимось дуже важливим то до такої особи вимоги особливі

 

а допомога Україні тут просто в"яжеться - Обама обгрунтував відмову від постачання зброї при чому не перший раз 

дивлячись на нього починаєш сумніватися чи він розуміє взагалі що відбувається і яка на ньому відповідальність

 

не можу забути зверхню посмішку Обами коли Рамні йому прямим текстом казав що Росія це найбільша загроза безпеці ...

 

і яка різниця між Сірією де США активно почали діяти і зоною Лугандонщини? 

на словах Україна вроді би повинна мати переваги перед арабським світом коли мова доходить про допомогу але на практиці це не підтверджується

 

стосовно того як салютував клоун Клінтон - то мені порівну - тоді в Україні війни не було 

вся заслуга Клінтона що повитягував своїх дружків з Уолл Стріту і накачав інтернет бульбашку з іншим "видатним" економістом - Грінспеном 

Лоуренс Саммерс дуже добре при Клінтоні влаштувався ... і при Обамі до речі теж працював майже його радником, при чому що Обама в передвиборній кампанії критикував дерегуляцію автором котрої юув саме Саммерс ... але то таке - головне що Обамакер замутив  

Link to comment
Share on other sites

Так зараз наче медицина не безкоштовна? Є якась обамостраховка для ніщебродів, але я хз як воно працює;

 

Хєрово працює, зате "положена" субсидія. Чарівне слово. І за цю субсидію мужик жопу на британський прапор рвати буде.

Link to comment
Share on other sites

просто прив"язав

амер президент головнокомандувач найсильнішої армії світу

відповідно якщо хтось керує чимось дуже важливим то до такої особи вимоги особливі

 

а допомога Україні тут просто в"яжеться - Обама обгрунтував відмову від постачання зброї при чому не перший раз 

дивлячись на нього починаєш сумніватися чи він розуміє взагалі що відбувається і яка на ньому відповідальність

 

не можу забути зверхню посмішку Обами коли Рамні йому прямим текстом казав що Росія це найбільша загроза безпеці ...

 

і яка різниця між Сірією де США активно почали діяти і зоною Лугандонщини? 

на словах Україна вроді би повинна мати переваги перед арабським світом коли мова доходить про допомогу але на практиці це не підтверджується

 

стосовно того як салютував клоун Клінтон - то мені порівну - тоді в Україні війни не було 

вся заслуга Клінтона що повитягував своїх дружків з Уолл Стріту і накачав інтернет бульбашку з іншим "видатним" економістом - Грінспеном 

Лоуренс Саммерс дуже добре при Клінтоні влаштувався ... і при Обамі до речі теж працював майже його радником, при чому що Обама в передвиборній кампанії критикував дерегуляцію автором котрої юув саме Саммерс ... але то таке - головне що Обамакер замутив

 

Все равно никак не могу понять как к твоему тексту чашка кофе привязывается.

 

Что касается помощи Украине...

Что ты хочешь? Что бы Штаты Абрамсы свои поставили? Или тактическое ядерное оружие разместили в Украине?

Никакая помощь оружием не поможет при существующем руководстве страной и армией, неужели ты этого не понимаешь?

Американцы не заставляли Пороха за их спиной с Хуйлом в Нормандии встречаться.

Они не заставляли его объявлять одностороннее перемирие на 10 дней, за которые баланс сил значительно изменился.

Они не запрещали ему объявить ВП в стране. Они не били по руках и не запрещали разместить заказ на заводе Малышева по ремонту находящихся там 500 танков.

Они не заставляют держать на складе сотни если не тысячи пушек, в то время когда добровольческие батальоны воюют с автоматами.

 

Так о какой помощи ты говоришь?

Штаты хоть какие ни какие санкции ввели против ФашеРаши. А Украина? АТОж!

Link to comment
Share on other sites

а з вище наведенного випливає що США не довіряють Пороху - так?

 

і що, Порох просив  Абрамси? він просив про статус союзника

 

далі - про яку допомогу Україні волають сенатори раз вона не потрібна чи буде не ефективною?

 

при всій моїй підозрі до дій Пороха котрий має активи в Росії мене не покидає відчутя що хтось в адміністрації Обами дуже не хоче бити горшки з хуйлом ...

 

взяти навіть порушення Росією договорів про ракети котре вона порушує вже понад десяток років 

але реакція США дуже млява ...

Link to comment
Share on other sites

а з вище наведенного випливає що США не довіряють Пороху - так?

 

і що, Порох просив  Абрамси? він просив про статус союзника

 

далі - про яку допомогу Україні волають сенатори раз вона не потрібна чи буде не ефективною?

 

при всій моїй підозрі до дій Пороха котрий має активи в Росії мене не покидає відчутя що хтось в адміністрації Обами дуже не хоче бити горшки з хуйлом ...

 

взяти навіть порушення Росією договорів про ракети котре вона порушує вже понад десяток років 

але реакція США дуже млява ...

Бинго! Американцы имеют все основания не доверять Пороху.

Да что там американцы, сами украинцы имеют все основания не доверять ему.

А все эти волания сенаторов это все политическая трескотня.

И что значит "не хотят бить горшки с Хуйлом"? Как это битье должно выглядеть?

Ну завтра Хуйло объявит что выходит из договора про ракеты, что должны будут сделать Штаты?

Запретят европейцам газ в Фашераше покупать?

Link to comment
Share on other sites

Бинго! Американцы имеют все основания не доверять Пороху.

Да что там американцы, сами украинцы имеют все основания не доверять ему.

А все эти волания сенаторов это все политическая трескотня.

И что значит "не хотят бить горшки с Хуйлом"? Как это битье должно выглядеть?

Ну завтра Хуйло объявит что выходит из договора про ракеты, что должны будут сделать Штаты?

Запретят европейцам газ в Фашераше покупать?

 

Порох сьогодні є а завтра нема

а після воєнний порядок порушенний і наслідки будуть плачевні якщо міжнародне право не буде enforced 

прикладів попрання міжнародного права Росією більш ніж досить - Будпештський меморандум сюди також

а Порох в Нормандії з хуйлом перетирав я допускаю не в останню чергу тому що Керрі та Обама переключилися на Сірію та ISIS і Порох мав відбиватися від Меркельші та Олана з одного боку і з іншого від пуйла ... 

в мене склалося враження що США різко знизили активність в плані співробітництва з Україною що дало привід пуйло перти далі ...

Link to comment
Share on other sites

Порох сьогодні є а завтра нема

а після воєнний порядок порушенний і наслідки будуть плачевні якщо міжнародне право не буде enforced

прикладів попрання міжнародного права Росією більш ніж досить - Будпештський меморандум сюди також

а Порох в Нормандії з хуйлом перетирав я допускаю не в останню чергу тому що Керрі та Обама переключилися на Сірію та ISIS і Порох мав відбиватися від Меркельші та Олана з одного боку і з іншого від пуйла ...

в мене склалося враження що США різко знизили активність в плані співробітництва з Україною що дало привід пуйло перти далі ...

Вчера был Овощ, сегодня Порох, боюсь даже загадать кто будет завтра...

Международный порядок был нарушен, на Будапештский Меморандум Фашераша наплевала.

Штаты вписались вначале, но после встречи Пороха с Хуйлом отошли в сторону.

Я тогда сразу написал что так будет. И это было до появления ISIS, проверь хронологию событий.

 

Вот прямо сейчас Обама выступает в ООН и говорит об Украине. И необходимости остановить Фашерашу.

Но боюсь что дальше слов дело не пойдет. Для этого нужно единство Европы и в первую очередь решимость Украины.

Чего нет.

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Как пример отсутствия единства - Хуйло поедет а встречу G20 в Австралию.

Не помню сколько австралийцев было в сбитом Боинге, но помню что точно были.

Вот вам и хуйня в которой "виноват Обама, потому что отсалютовал маринс с кофе в руке" :(

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

http://www.nbcnews.com/news/us-news/obama-salute-beverage-cup-sets-twitter-storm-n210296

 

Обама відсалютував морським піхотинцям рукою зі стаканчиком кави в ній

це виклало м"яко кажучи не схвальну реакцію американської публіки, зокрема серед військових

 

хотілося б почути від прихильників Обами котрі випрадовують його небажання допомагати Україні це Обама реально не розуміє наслідків від своїх дій та бездіяльності бо цей епізод змушує замислитися чи адекватний президент в США 

може я перебільшую але все ж ...

А если американский президент салютует морским пехотинцам с собакой в руках, то сомнения в адекватности его это не вызывает? :)

Может все таки дело не в чашке кофе (точнее чая) а в чем то другом? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...