Перейти до змісту

Рашатовари почали активно маскуватись


epsilon

Recommended Posts

Нівеї-лореалі-гарньери-персіли-аріелі - все разейське

 

та ну

персіл поки що переважно кацапський а от аріель зараз часто виробництва Україна, Дніпропетровська обл., м.Орджонікідзе

Нівея теж часто некацапська,у мене зараз виробництва Німеччини Нівея фо мен

 

ну і в чому взагалі проблема з шампунями?

їх вистачає українського виробництва

 

з дешевих імпортних некацапсього виробництва були ще зовсім недавно SHAMTU

 

для себе прийняв як дієву ознаку некацапкості товару наявність згадування ІМПОРТЕРА в Росію в описі товару на етикетці.

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

Ага, теж набридло шаппуні-кондіціонери за 100 гривень і вище купувати (бо не разейськіє тільки профешинал серії). Нівеї-лореалі-гарньери-персіли-аріелі - все разейське, ще ж 1-2 роки назад були французькі-німецькі, чому зараз всі расейські? Та й навряд чи європейські будуть дорожче, бо як мінялись на разейські, ціна щось не падала.

 

Останнім часом з"явився в торгових мережах Pantene виробництва Франції та Румунії. Дочці вибирали.

Link to comment
Share on other sites

тільки в інтернет-магазинах

їхній сірий імпорт якраз звідти завжди був

часто навіть без локалізації

а як знайти? дзвонити в інтернет-магази і питати сірий імпорт? чи може привезти з Польщі? 
 
хтось в курсі, в Польщі є інтерент-магазини?
Link to comment
Share on other sites

ахмад, до речі, самий нормальний з пакетикового чаю. я колись його спробувала, коли там промоція була - ложечки в пачці  :gigi: , і з тих пір скільки других не пробували, цей найкраший. а чий він?

Link to comment
Share on other sites

 

а як знайти? дзвонити в інтернет-магази і питати сірий імпорт? чи може привезти з Польщі? 
 
хтось в курсі, в Польщі є інтерент-магазини?

 

низкая цена - 100% из европы

гарантия - 1, а не 2 года. если речь о корее (меньше официальной)

Змінено користувачем Гоша
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

а як знайти? дзвонити в інтернет-магази і питати сірий імпорт? чи може привезти з Польщі? 
 
хтось в курсі, в Польщі є інтерент-магазини?

 

 

дзвонити і питати чиє виробництво, попередити щоб не кацапське

навряд чи збрешуть

бо як привезуть кацапське то не приймеш

нах воно їм такий гемор

 

з корейців Самсунг активніше виробляється в Кацапії

а от ЛЖ часто корейського виробництва

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

в розетці сказали, що в Україні офіціал тільки російський. напевне тому що, типа безпошлинна торгівля, і за рахунок цього вони дешевші ніж з європи виходять. 
 
то як європейці нам зробили преференції в торгівлі в односторонньому порядку, то чому не допомогти б європейцям і не скасувати мито на їх техніку? скільки ще підгодовувати ворога будемо/
продукція до речі недешева.
те ж з холодльниками, і напевно з другими товарами.
 
а що там нівеї-лореалі різні - шампуні/гелі для душу? а різні персіли/аріелі?

 

я не могу понять почему, до сих пор ,

 

куча людей покупает товар в этом гадюшнике????

я про розетку если шо :66:

Link to comment
Share on other sites

 

 


персіл поки що переважно кацапський а от аріель зараз часто виробництва Україна, Дніпропетровська обл., м.Орджонікідзе Нівея теж часто некацапська,у мене зараз виробництва Німеччини Нівея фо мен

 

Та певно що можна знайти, я от порошки-побутову хімію взагалі знайшла кіоск з німецькою контрабандою за дуже приємими цінами :D

Але питання в тому, чому продається товар міжнародних компаній разейського розливу (до того ж гіршої якості), якщо є такий же європейського виробництва? Чому люди мають вишукувати неразейське, а не просто прийти в магазин і взяти з полиці те, що на них дивиться,  не витрачаючи час на уважне читання етикеток.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ахмад, до речі, самий нормальний з пакетикового чаю. я колись його спробувала, коли там промоція була - ложечки в пачці  :gigi: , і з тих пір скільки других не пробували, цей найкраший. а чий він?

Фірма британська, заснована вихідцями з Ірану чи в 60-х чи в 70-х.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага, теж набридло шаппуні-кондіціонери за 100 гривень і вище купувати (бо не разейськіє тільки профешинал серії). Нівеї-лореалі-гарньери-персіли-аріелі - все разейське, ще ж 1-2 роки назад були французькі-німецькі, чому зараз всі расейські? Та й навряд чи європейські будуть дорожче, бо як мінялись на разейські, ціна щось не падала.

ми побутову хімію беремо німецького виробництва, і іноді з Італїї замовляємо.
 
а шампуні-кондери раніше брала професійні лореаль і керастаз в великих банках, а зараз на айхербі з Штатів, як і вітаміни і бади різні.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я не могу понять почему, до сих пор ,

 

куча людей покупает товар в этом гадюшнике????

я про розетку если шо :66:

я там люблю шукати і читати про товари. а потім знахожу на е-каталозі, чи прайс.уа, де дешевше і замовляю. якщо є в елдорадо, то краще там, бо сам забираєш хоч зразу. в розетці доставка зручна, класний пункт видачі, вони все самі перевіряють, розраховуєшся без процентів на пересилку. мені теж подобається в них замовляти.
Link to comment
Share on other sites

Дякую.

Косметику можна пересилати на Україну? Я чомусь думала, що заборонено.

так. я перший раз замовила звичайною поштою - чекала три тижні. а потім DHL . йде рівно 4 дня, але пресилка недешева, в залежності від ваги, $20-25 кожне замовлення в мене виходить.
 
подивись, там вони все без сіульфатів-лауратів, натуральні компоненти. багато олій, масел натуральних, африканське чорне мило бомбезне.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

італійський пральний порошок з хозяйствєнним милом классне для білих чи брудних речей. називається spuma di campiagna.

http://www.spumadisciampagna.it/Images/Prodotti/42_o2c_8007750000863-8007750000870%20Lavatrice%20Polvere.png

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

а що там нівеї-лореалі різні - шампуні/гелі для душу? а різні персіли/аріелі?

 

 

У Львів вже почали завозити румунські і польські нівеї-лореалі

 

Хоча стоїть ще повно російського, напевно розпродають залишки, треба уважно читати упаковку

 

Орбіт також вже скрізь висить польський в економ-пакетиках по 25 шт

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чай Грінфілд - кожна собака знає що це раша.

Мабуть не продається, тому що на нових упаковках Україна, цех в Броварах, офіс в Україні, про Рашу ні слова. Щас вже повірили.

 

Аналогічно - каша Быстров.  Пишуть цех в Харкові, офіс в Україні, ні слова про рашу взагалі, штрихкод 48

Чай Qualitea - аналогічно, але став Цейлон

 

На те шо Раша - на деяких товарах в Біллі пишуть акція (насправді по ціні ніякої акції) і не вказують на основній великій етикетці країну походження.

 

Бойкот мабуть не діє?

 

Чесно кажуи, не знала про жодний з цих товарів, можливо через те, що не вживаю.

Але дякую, знатиму

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...