Перейти до змісту

Радник Обами - Американці в масі дибіли яким можна впарити все


outsider

Recommended Posts

Ну все-таки таке одверте визнаня це рідкість. Слава Редько можна сказати отримав медаль на груди :gigi:

 Мне трудно судить, но Обамакере  это хорошо или плохо? Или  это хорошо лишь для некоторых  слоев населения, за которых приходится отдуваться остальным?

Link to comment
Share on other sites

 Мне трудно судить, но Обамакере  это хорошо или плохо? Или  это хорошо лишь для некоторых  слоев населения, за которых приходится отдуваться остальным?

 

Це націоналізація медицини. Хтось на цьому персонально виграє. Країна на загал програє.

Link to comment
Share on other sites

Це націоналізація медицини. Хтось на цьому персонально виграє. Країна на загал програє.

в смысле, что национализируют клиники? Или государство начинает следить за распределением  страхового бабла?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

в смысле, что национализируют клиники? Или государство начинает следить за распределением  страхового бабла?

 

Друге. Держава визначає кому і що купувати і здійснює контроль за цінами.

Link to comment
Share on other sites

Друге. Держава визначає кому і що купувати і здійснює контроль за цінами.

хм......ну то я тем более не могу тут ничего предположить, конкретные примеры нужно: "Было-стало"....

Link to comment
Share on other sites

хм......ну то я тем более не могу тут ничего предположить, конкретные примеры нужно: "Было-стало"....

 

Ну наприклад у мене видатки з кишені перед тим як включається страховка майже подвоїлися. З $600 до $1,100.  Тут сам принцип важливий - держава буде контролювати кому яке лікування належить. Самий знаменитий приклад що тепер усі страховки мусять включати в себе безкоштовні контрацептиви. Незалежно від того чи ти 20-річне дівча чи 70-річний дідусь.

Link to comment
Share on other sites

 Страна может проиграет, но американцы могут выиграть. Ситуация когда дешевле полететь в Швейцарию и сделать там зубы дешевле чем сделать их в США ненормальна...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Страна может проиграет, но американцы могут выиграть. Ситуация когда дешевле полететь в Швейцарию и сделать там зубы дешевле чем сделать их в США ненормальна...

 

Це у тебе якісь дикі розцінки. Жени свого стоматолога.

Link to comment
Share on other sites

Доларів десь двісті.

це проста пломба.рутканал до вісімсот.а якщо нерви дуже тонкі то і більше тисячі,а якщо кіста,бо людина дістала інфекцію від інфікованого зуба-то операція(інший спеціаліст) ще стільки.Тому зубні  серйозні проблеми в іншуру компанії не включають.та і зубні не хочуть брати іншур.за винятком медікейду.Бо там держава платить без морочення голови лікарю.Тому зуби(якщо є серйозні проблеми) і лікують по всіх країнах американи,бо у себе то коштує кеш і багато.

Link to comment
Share on other sites

це проста пломба.рутканал до вісімсот.а якщо нерви дуже тонкі то і більше тисячі,а якщо кіста,бо людина дістала інфекцію від інфікованого зуба-то операція(інший спеціаліст) ще стільки.Тому зубні  серйозні проблеми в іншуру компанії не включають.та і зубні не хочуть брати іншур.за винятком медікейду.Бо там держава платить без морочення голови лікарю.Тому зуби(якщо є серйозні проблеми) і лікують по всіх країнах американи,бо у себе то коштує кеш і багато.

 

О, привіт ідіот-виборець ;) Сігна у мене спокійно зуби покрива. Дуже і дуже недорого. Може якась надскладна хірургія і дешевше деінде, я - хз. Мені квиток в Швейцарію купувати безглуздо.

Link to comment
Share on other sites

О, привіт ідіот-виборець ;) Сігна у мене спокійно зуби покрива. Дуже і дуже недорого. Може якась надскладна хірургія і дешевше деінде, я - хз. квиток в Швейцарію купувати безглуздо.

реднек тексаський,покриває елементарні речі не серйозні.Та звітки ти можеш знати в твому "підлітковому" віці :fp1:.ти краще плати і не відволікайся за тих хто тобі і твоїм дітям країну побудував і не сиди на форумах а ДО РОБОТИ :D . Про лікування американів за кордоном з серйозними проблемами ти б краще помовчав.Бо то відома практика і дешевша .знаю такихщо майже всі лікування проходили в різних країнах (проводили виивчення ринку не один місяць) і що цікаво-сервіс був кращий ніж у нас.А витрати менші.от і танцювати треба від цього......до речі-твоя мулька про націоналізацію медицини реформою-репівська брехня і страшилка.

Link to comment
Share on other sites

Не страшилка а чиста правда. Так що гівна вам на лопаті а не грошей на лікування. Треба було головою в молодому віці думати. Не пити, не палити, займатися фізкультурою і відкладати собі на похилий вік. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Не страшилка а чиста правда. Так що гівна вам на лопаті а не грошей на лікування. Треба було головою в молодому віці думати. Не пити, не палити, займатися фізкультурою і відкладати собі на похилий вік. :pleasant:

Ти хоть знаєш що то таке РЕАЛЬНА націоналізація медицини? Чи по шпаргалках одіозних репівських пропагандонів чешеш ;)  Навіть канада не має ПОВНОЇ націоналізації,а тут навіть і думки не було про таке.......ладно закінчили ,бо то і так ні до чого не веде.а тобі на пенсіонерів працювати треба :D  Тому давай до РОБОТИ за себе і того парня що нна інвалідському візочку на тайнмітінгу чайнопомийочників тримав плакат-нехай уряд тримає руки геть від мого медікейду (не знаючи що власне уряд і має ту програму) :fp1:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Це і є реальна. Реальніше не бува. Все вирішує держава.

 

До речі про пенсів. Нормальні пенси від цього дибіла теж шизіють. Традиційно вони вкладали гроші в урядові бонди і жили на відсотки. Цей гівнюк зі своєю "турботою" увігнав реальний відсоток в мінус. І я тобі зразу скажу що демам це здорово відгукнеться різками по жопі. Пенсів вони стопудово втратять.

Link to comment
Share on other sites

Ну наприклад у мене видатки з кишені перед тим як включається страховка майже подвоїлися. З $600 до $1,100.  Тут сам принцип важливий - держава буде контролювати кому яке лікування належить. Самий знаменитий приклад що тепер усі страховки мусять включати в себе безкоштовні контрацептиви. Незалежно від того чи ти 20-річне дівча чи 70-річний дідусь.

 

Ну, дідусі теж різні трапляються. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...