Перейти до змісту

Атригони добавились в сєпаратізм?


PRom

Recommended Posts

А как все красіва пачиналась - пошантажувати Києв, шоби далі бабло валило рікою і їх ніхто не чіпав у заповіднику.

Але тут прийшов Хуйло і станцював дамбас.Як хотів, куди хотів, і скільки раз хотів - теж станцював.

 

Взагалі, виглядає на дуже добре розплановану операцію - Україна починає протистояння з дамбасом, порішати не може, ситуація затягується. Приходить Хуйло, і відлупляє шмат. Тим самим Хуйло в гавні по саму лисіну, Україна скинула балласт. Далі переформатування ВР і прийом потрібних законів. Вибори, НАТО і ЄС.  Ну шось таке. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

как Вы хорошо думаете о Вове )))

пойдите на ФБ и почитайте Маркосян ... там четко видно во всех высказываниях - Путин хочет всю Украину, а не баласты ...

Link to comment
Share on other sites

кота берешься за вершок репки, то надеешься выташить корешок ее самой.

Самый облом когда вершок отрывается и ты остаешься без корешка с репутацией вора...

Link to comment
Share on other sites

как Вы хорошо думаете о Вове )))

пойдите на ФБ и почитайте Маркосян ... там четко видно во всех высказываниях - Путин хочет всю Украину, а не баласты ...

я всегда знала, что ты  - баришня отчаянная,

но вот чтобы маркосян в Фб читать....

Link to comment
Share on other sites

кота берешься за вершок репки, то надеешься выташить корешок ее самой.

Самый облом когда вершок отрывается и ты остаешься без корешка с репутацией вора...

Виглядає, що це якраз от-от відбудеться. Лишиться Хуйло із дамбасом в руках

Link to comment
Share on other sites

я всегда знала, что ты  - баришня отчаянная,

но вот чтобы маркосян в Фб читать....

 

Алиса, я конечно это делаю не часто ибо я уже барышня в годах, нервы падло не те, но там у нее тусовка "голубых кровей" и можно посмотреть истинное лицо той части населения которая любит жрать сало, но при этом ненавидит его ... Главное брешет шо поет, абы кум куму угодил(

Link to comment
Share on other sites

А как все красіва пачиналась - пошантажувати Києв, шоби далі бабло валило рікою і їх ніхто не чіпав у заповіднику.

Але тут прийшов Хуйло і станцював дамбас.Як хотів, куди хотів, і скільки раз хотів - теж станцював.

 

Взагалі, виглядає на дуже добре розплановану операцію - Україна починає протистояння з дамбасом, порішати не може, ситуація затягується. Приходить Хуйло, і відлупляє шмат. Тим самим Хуйло в гавні по саму лисіну, Україна скинула балласт. Далі переформатування ВР і прийом потрібних законів. Вибори, НАТО і ЄС.  Ну шось таке. 

Це був би ідеальний варіант. А після цього Україна мала б усіма силами сприяти переїзду в Україну нормальних українців. Як з Криму так і з Донбасу. Думаю це була б підйомна задача, оскільки їх і там і там мало.  

Link to comment
Share on other sites

Це був би ідеальний варіант. А після цього Україна мала б усіма силами сприяти переїзду в Україну нормальних українців. Як з Криму так і з Донбасу. Думаю це була б підйомна задача, оскільки їх і там і там мало.  

 

Щось мені думається, що так воно і буде. 

Link to comment
Share on other sites

На старому ФУПі КОД гарно відписався на цю тему:

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214942090

 

"

Так званий сепаратиський бум на сході , а конкретніше на донбасі свідомо не отримує ані силового, ані хоч якогось придушення є далекоглядною грою розрахованою саме на жуючу публіку західної європи.Не секрет , що західна публіка чи не поголівно отруєна лівацькими настроями та перебуває в такому собі благодєнствії і дуже важка на підйом щодо оздоровлення зажирілої громадської думки. Така собі демонстрація наслідків лівацького популізму вже в безпосередній близькості до тіла. Демонстрація того, що надто швико може охопити і їхні жирні тіла і мізки. Хто бував в західній європі (не в шопінгових вікендах, а безпосередньо брав участь в навколополітичних тусовках) не дадуть збрехати. Недарма зараз всі сили американської дипломатії спрямовані на розворушення бюрократичних інстанцій європейського сигменту НАТО та бізнеселіт.
Тобто, коли до них як до жирних свиней дійде, що паяльна лампа (в особі Українських подій) у них під брюхом не для освітлення, а для засмалення, коли вони будуть доведені до певної кондиції і коли вони зрештою безпекові питання поставлять як приоритетні над всима іншими питаннями, то придушення східно-українського сепаратизму стане справою техніки та швидким. І наші так звані керманичі погодились головним гравцям в цьому допомогти. Ну і звісно ж головний рогатий в цьому дійстві звісно ж путін і його сировинна недоімперія як головний приз за праильне розуміння глобального моменту на даному етапі світових історичних процесів."

 

і 

 

"І на останок. Вибори відбудуться за будь якої погоди. І результати будуть не менш легітимними ( а може і більше легітимними ) ніж в 2005 та 2010 роках. Визнання чи не визнання їх путіним, вже нікого не цікавитиме. Легітиматорів троє. США, ЄС та Китай. Ну і всілякі там ОБСЄ."

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...