Перейти до змісту

Як просто.


добрадуша

Recommended Posts

Перше фото - вертикальне складання речей - більш оптимальний варіант.

 

 

Друге фото - як правильно скласти простирадло на резинці.

 

 

Третє фото - для більш раціонального використання простору холодильника - ставляємо дрібні пляшечки -баночки на підставку, що обертається. 

 

 

Поділилась фотами зі свого компа. Але фоти не мої. 

 

Принагідно запитую шановну публіку, чи є тут знавці або прихильники вчення фен-шуй?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Принагідно запитую шановну публіку, чи є тут знавці або прихильники вчення фен-шуй?

Стоят у меня на столе всякие фигурки, горкой лежат разные монетки.. А шо? :shuffle:

Змінено користувачем Абориген
Link to comment
Share on other sites

Стоят у меня на столе всякие фигурки, горкой лежат разные монетки.. А шо? :shuffle:

Вони Вам допомагають? Просто зацікавилася вченням фен-шуй і запитую, чи хто практикує це, чи реально відчувають на собі дію правил  фен-шуй. 

Link to comment
Share on other sites

Вони Вам допомагають? Просто зацікавилася вченням фен-шуй і запитую, чи хто практикує це, чи реально відчувають на собі дію правил  фен-шуй. 

Помогают. Иначе уже давно бы выбросил :D

Link to comment
Share on other sites

А мне нравились мои старые "искалеченные" вещи. Они были мнемоническими ключами в мое детство. Берешь в руки, и открывается цепочка воспоминаний, которые ни за что бы не всплыли просто так.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А мне нравились мои старые "искалеченные" вещи. Они были мнемоническими ключами в мое детство. Берешь в руки, и открывается цепочка воспоминаний, которые ни за что бы не всплыли просто так.

У мене також повно речей з мого дитинства. Тому і не хочеться розлучатися з ними. А ось той ланцюжок спогадів ( влучне визначення) у мене  відкривається, коли бачу речі моїх предків.  Маю бабусину скриню, а в ній - рушники, сорочки, пояси і багато цікавого. Маю ще шафу, що її зробив за одну ніч мій дідусь.  

 

 

 

Роблю ремонт. Не можу розлучитися з цими рідними речами. Ото й увесь фен-шуй.  :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

все знают, што любит леса. и леса постоянно освобождает место для нового жорева. http://kolobok.us/smiles/madhouse/to_become_senile.gif

Лєса любить гарно поїсти? Цікаво, як часто Лєса звільняє місце для жорєва? :D І скільки рулонів паперу для цього потрібно на протязі дня? :D

@добрадуша, А Вы замужем?

Так. А чому Вас це зацікавило? :)  :shuffle:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лєса звільняє місце для жорєва? :D І скільки рулонів паперу для цього потрібно на протязі дня? :D

:lol2:  :weep:

 

Так. А чому Вас це зацікавило? :)  :shuffle:

 

ответь наивному Саше, что ты женат ))))))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...