Перейти до змісту

Люди! Поясніть блондинці... про комітети


Гість shpylka

Recommended Posts

Чого  за  них  так  товчуться  у  ВР?  Мало  не  плачуть, як  вислизнув. Я  чесно  не  знаю.  Тільки  не  пишіть,  що  то "злачное  место".  Всі  ж  клялися  у  чесності.  Всі  такі  правильні.

Що  туди  так  манить?

Link to comment
Share on other sites

Чого  за  них  так  товчуться  у  ВР?  Мало  не  плачуть, як  вислизнув. Я  чесно  не  знаю.  Тільки  не  пишіть,  що  то "злачное  место".  Всі  ж  клялися  у  чесності.  Всі  такі  правильні.

Що  туди  так  манить?

Ну й запитанячко! Типу: "А скільки буде двічи по два, тільки не кажіть, що чотири!"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто,  якщо  якась  політична  сила  видирає  комітет,  то  відразу  відкрито  усій  Україні  показує,  що  її  цікавлять  нечесні  доходи?  А  Оксана  Продан  не  могла  скрити  сліз,  коли  не  дістала  комітету,  теж  те  саме?  Мені  довелося  за  неї  голосувати,  тому  хочу  знати.

 

Link to comment
Share on other sites

Тобто,  якщо  якась  політична  сила  видирає  комітет,  то  відразу  відкрито  усій  Україні  показує,  що  її  цікавлять  нечесні  доходи?  А  Оксана  Продан  не  могла  скрити  сліз,  коли  не  дістала  комітету,  теж  те  саме?  Мені  довелося  за  неї  голосувати,  тому  хочу  знати.

 

 

Вибачте, знову не розумію, про що Ви. "Політика - це концентрована економіка." - Це класична формула, яка пояснює суть політики. Політична боротьба - це боротьба за доступ до важелів керування економікою на державному рівні.

 

Ну а економіку зазвичай оцінюють у грошових одиницях - це хіба новина?

Link to comment
Share on other sites

Комітет Верховної Ради України — орган Верховної Ради України, який утворюється з числа народних депутатів України для здійснення за окремими напрямами законопроектної роботи

Link to comment
Share on other sites

Комітет Верховної Ради України — орган Верховної Ради України, який утворюється з числа народних депутатів України для здійснення за окремими напрямами законопроектної роботи

Ну а яким головним законопроектом займається ВР? Це держбюджет. Може не знали, парламенти й виникли ще за махрових абсолютистських монархій як консультативні органи при монархах для найкращого розподілу державних коштів. Це - суть діяльності парламенту.

Link to comment
Share on other sites

У  власних  кишенях?

Залежить від нас, фактично. Бо ділять вони десятки мільярдів доларів і дуже важко буваає втримтись від спокуси відщипнути собі якийсь дрібненький шматочок в одну-дві сотні мільйонів. Для цього мусимо обрати добру опозицію, забезпечити свободу слова, доступ до інформації і т.п.

Link to comment
Share on other sites

 

 


важко буваає втримтись від спокуси відщипнути собі якийсь дрібненький шматочок в одну-дві сотні мільйонів

Але  ж  на  фінансових  потоках  сидять  міністерства.  Тобто,  комітетчики  отримують  відкати  від  міністерств?

Link to comment
Share on other sites

Але  ж  на  фінансових  потоках  сидять  міністерства.  Тобто,  комітетчики  отримують  відкати  від  міністерств?

Чому? Від бенефіціаріїв. От хоче Ахметов виконати якесь держзмовлення - відстібнув трохи грошенят комітетчикам - вони й затвердили у держбюджеті потрібну статтю видатків. Але ім'я Ахметова, звичайно ж, в Держбюджеті фігурувати не буде. Потім міністерство по аналогічній схемі визнає Ахметова (за деяку мзду, звичайно) єдиним, хто в стані виконати це замовлення, бо лише його фірма відповідає сформульованим міністерством критеріям.

Link to comment
Share on other sites

Чому? Від бенефіціаріїв. От хоче Ахметов виконати якесь держзмовлення - відстібнув трохи грошенят комітетчикам - вони й затвердили у держбюджеті потрібну статтю видатків. Але ім'я Ахметова, звичайно ж, в Держбюджеті фігурувати не буде. Потім міністерство по аналогічній схемі визнає Ахметова (за деяку мзду, звичайно) єдиним, хто в стані виконати це замовлення, бо лише його фірма відповідає сформульованим міністерством критеріям.

Дякую  за  роз яснення.  Отож  єдиний  аргумент - це  відкати.

Link to comment
Share on other sites

Дякую  за  роз яснення.  Отож  єдиний  аргумент - це  відкати.

Нє - чому? Можна хотіти "Лікарню майбутнього", щоб лікувати дітей, а можна її хотіти, бо на її будівництві добре заробить знайомий бізнесмен, ну і про твій інтерес не забуде. Всяко буває.

Змінено користувачем boojum
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все  це  вкладається  в  те  саме  слово  відкат.  

 

І  так  виглядає,  що  уся  ВР  -  це  міцна  звязка.  А  ми  тут  усі  розпинаємося,  гинемо,  говоримо  про  зміну  системи.

Отож,  створювати  інші  механізми  ніхто  і  не  має  наміру,  раз  з  порога,  не  криючись  апріорі  до  годівнички.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ви  мене  намірено  обізвали  шпулькою,  чи  це  у  Вас  вийшло  випадково?

У мене багато помилок в постах, бо користуюсь транслітом і якісь мудрагелі з Канади створили трансліт (а іншого я під Віндовс-8 не знайшов) де "у" - це ігрек, "ш" - це дубль-в, "х" - це ікс. Їм здалося, що це дуже дотепно - використати графічну подібність. А я сатнію від помилок, бо ж ігрек - це "и", а не "у".

 

Це так, до слова.

Link to comment
Share on other sites

Але  ж  на  фінансових  потоках  сидять  міністерства.  Тобто,  комітетчики  отримують  відкати  від  міністерств?

В америці то називають-порк (свинина).І власне вміння втулити в бюджет якийсь пряник для свого штату (сенат) чи округу(палата представників) і "ціниться" серед виборців (а особливо власників компаній тогот штату чи округу) такий сенатор чи депутат.І чим вище в конггресі він сидить тим більша можливість йому вибити для своїх такого порку.А це в свою чергу дає йому влив від тих компаній грошей на наступну виборну компанію.Крім того  він (сенатор чи представник) такими ділами заробляє на майбутнє своє ПОВНЕ забеспечення,бо при виході на політпенсію.такого,що знає всії і вся в органах влади ЗАВЖДИ з руками відберуть тіж компанії в свої ради директорів або радників.А там вже гроші на порядки вищі для "пенсіонерів" ніж в конгресі зарплати.так то тут працює.Тому розподіл бюджетних грошей в парламенті,це золоте дно для членів і голів власне таких комісій.різниться тільки спосіб "заробку"-у нас прямий занос готівки.на заході-шанс бути вибраним з великим передвиборчим фондом і безбідне життя після покиненя політики.

Link to comment
Share on other sites

В америці то називають-порк (свинина).І власне вміння втулити в бюджет якийсь пряник для свого штату (сенат) чи округу(палата представників) і "ціниться" серед виборців (а особливо власників компаній тогот штату чи округу) такий сенатор чи депутат.І чим вище в конггресі він сидить тим більша можливість йому вибити для своїх такого порку.А це в свою чергу дає йому влив від тих компаній грошей на наступну виборну компанію.Крім того  він (сенатор чи представник) такими ділами заробляє на майбутнє своє ПОВНЕ забеспечення,бо при виході на політпенсію.такого,що знає всії і вся в органах влади ЗАВЖДИ з руками відберуть тіж компанії в свої ради директорів або радників.А там вже гроші на порядки вищі для "пенсіонерів" ніж в конгресі зарплати.так то тут працює.Тому розподіл бюджетних грошей в парламенті,це золоте дно для членів і голів власне таких комісій.різниться тільки спосіб "заробку"-у нас прямий занос готівки.на заході-шанс бути вибраним з великим передвиборчим фондом і безбідне життя після покиненя політики.

Ось це й є ідеал (кгм...), якого маємо намагатися досягти. Більшого в політиці сподіватися годі.

Link to comment
Share on other sites

Але  ж  на  фінансових  потоках  сидять  міністерства.  Тобто,  комітетчики  отримують  відкати  від  міністерств?

короче...

в комитетах шоб вы знали тоже свой бюджет...и за работу в комитете депутат таки тоже получает бабло....это раз...

понятно шо голова и зам и секретарь поболее чем простой труженик комитета....

но самое главное ..без комитета и без прохождения слушания в комитете законопроэкт не подаётся на расмотрение всей рады...

так же комитет имеет право на поправки...

короче комитет может из законопроэкта сделать вместо хорошего закона выхолостить его поправками..и его никто не будет исполнять..допустим...

так же законопроэкты можно зарубить не вынося его даже на расмотрения верховной рады-получая бабло например от лобистов олигархов допустим..

или от лобистов бругих мастей.

Link to comment
Share on other sites

Все  це  вкладається  в  те  саме  слово  відкат.  

 

І  так  виглядає,  що  уся  ВР  -  це  міцна  звязка.  А  ми  тут  усі  розпинаємося,  гинемо,  говоримо  про  зміну  системи.

Отож,  створювати  інші  механізми  ніхто  і  не  має  наміру,  раз  з  порога,  не  криючись  апріорі  до  годівнички.

ну..типа да...

поэтому мы и требуем реформ...и смена системы....а они делают вид шо согластны меняться но пока никих реформ и никаких изминений...

 

пришло время чуток делиться в виде бюджета и с манюпасом...но они явно не хотят это делать..

 

хочу заметить манюпас не требует денег...с бюджета ..манюпас просто просит их справедливого расспредиления..и что бы это бабло не разворовывалося а доходило в виде какихто  благ до мянюпаса..а не до 1% в этом госсударстве.

Link to comment
Share on other sites

Шпилька, а скажіть будь ласка чому Вам ДОВЕЛОСЯ голосувати за Продан?

Сорі,  я  помилилася.  Продан  йшла  за  списками.  Але  саме  її  "сльози"  заставили  замислитися  щодо  комітетів, і  чому  усі  поборники  правоти  мовчать,  коли  так  тасують  комітети.  

Раніше,  це  було  зрозумілим,  навіщо  комітети  і  міністерські  портфелі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


в комитетах шоб вы знали тоже свой бюджет...и за работу в комитете депутат таки тоже получает бабло.

 

Ви  маєте  на  увазі  офіційне  бабло?  Закралася  мені  в  голову  така  думка,  але...

Просто  цікавить,  чи  є  ще  якісь  пряники  у  тих  комітетах,  крім  відкатів  і  надутих  щічок.

Link to comment
Share on other sites

Ви  маєте  на  увазі  офіційне  бабло?  Закралася  мені  в  голову  така  думка,  але...

Просто  цікавить,  чи  є  ще  якісь  пряники  у  тих  комітетах,  крім  відкатів  і  надутих  щічок.

Знову: Що Ви під цим маєте на увазі? Бо, зрештою, майже будь-яка діяльність пов'язана з кар'єрою. То стати "старшим економістом" з простого - це надування щічок, чи ні?

 

- Дедушка, а кто такой Карл Маркс?

- Немецкий економист.

- Как наша тетя Сара?

- Нет. Тетя Сара старший економист.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Знову: Що Ви під цим маєте на увазі? Бо, зрештою, майже будь-яка діяльність пов'язана з кар'єрою. То стати "старшим економістом" з простого - це надування щічок, чи ні?  

Воно  то  так - більшість  таки  бачить  у  таких  сферах  кар єру,  своє  утвердження  в  суспільстві.  Проте,  життя  не  без  ідеалізму.  І  бувають  такі,  що  хочуть  щось  здійснити. Допускаю,  що  навіть  у  ВР.  Тому  не  хочу  відразу  думати  про  людей  погано  і  у  цій  гілці  намагаюсь  знайти  невідкатні  мотиви  керівництва  комітетом.  А  раптом.

Link to comment
Share on other sites

Ось це й є ідеал (кгм...), якого маємо намагатися досягти. Більшого в політиці сподіватися годі.

Така людська натура.Від того і танцюють.Як казав черчіль по моєму-демократія найкраща з поганих форм правління суспільством.Кращої поки не придумали.Бо знову все впирається в саму людину.А вона слаба .Амінь. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...