Перейти до змісту

"Яценюк: гроші потрібна "на вчора". Єврокомісія: дамо лише після реформ"


boojum

Recommended Posts

http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/15/7052135/

 

""Для всіх змін (для реформування) Україні потрібний приплив грошей. І ці гроші – в пакеті фінансової допомоги. Тому ми очікуємо, що в рамках нашої програми реформ ми отримаємо їх", - додав прем’єр.

 

Комісар ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоганес Ган, зі свого боку, заявив, що виділення фінансової допомоги Києву можливе лише за результатами оцінювання якості проведених реформ.

 

"Ми готові і хочемо надати Україні безпрецедентний рівень фінансової підтримки, але мені видається зрозумілим, що умовою такої підтримки є проведення реформ, адже без них Україна не зможе  вийти на стійкий розвиток", -- вважає комісар."

 

Ось таке воно - звіряче обличчя капіталізму - не дають грошей нашару. :weep:

Link to comment
Share on other sites

йопт что яценюк сделал за почти 10 месяцев? они могли уже несколько реформ накатать и прецтавить уже новому парламенту

Усугубляв пиздець і ловив рибку в мутній водичці. Апетит, як відомо, приходить під час їжі.

Link to comment
Share on other sites

Я  щось  собі  так  уявляла,  що  реформи - це скорочення  чиновників -дармоїдів,  усунення  такої  системи  влади, де  можливі  відкати,  хабарі.  Я  була  наївна.  Реформи - це  анулювання  безкоштовної  освіти,  медицини,  безкоштовного  харчування  малюків,  підвищення  пенсійного  віку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яке потворне чмо, цей Яценюк.

Втім, а що можна очікувати від персонажа, у якого Азаров - це "держваний муж", а "долар - це папірець"?

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Яке потворне чмо, цей Яценюк.

Втім, а що можна очікувати від персонажа, у якого Азаров - це "держваний муж", а "долар - це папірець"?

 

чего ж вы блин ДО выборов не воспринимали всерьез его отношения к азарову, доллару и прочее?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...