Перейти до змісту

А вот вам и пример патриотизма нашей "элиты"....


Recommended Posts

Майже 300 народних депутатів отримали компенсацію за оренду житла за грудень 2014 року, серед яких опинились і депутати-мільйонери.

Відповідний список оприлюднили на сайті Ради та в газеті "Голос України".

Серед тих, хто взяв державну компенсацію на житло, значаться:

Екс-регіонал Євген Балицький;

двоє братів Балог;

син мільярдера, власника агрофірми "Нібулон", Андрій Вадатурський;

колишній голова бюджетного комітету Євген Гєллєр;

брати Добкіни;

батько і син Кацуби;

агромагнат Аркадій Корнацький;

подружка горілчаного магната Олена Кошелєва;

екс-голова Нацбанку Степан Кубів;

зять колишнього глави Радміну Криму Василя Джарти Валерій Омельченко;

власник "Бентлі" Олександр Пресман;

позафракційний колишній заступник Коломойського Борис Філатов;

одеський підприємець Геннадій Чекіта та інші відомі люди.


http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/28/7056652/

Змінено користувачем хозяин
Link to comment
Share on other sites

Ты должен отказаться от привычного быта.

Переоформить все корпоративные права.

Жить на зарплату, которая раньше составляла один чек в ресторане.

Мотаться с кучей охранников как идиот по всей стране за свой счет.

Помогать армии, добровольцам, волонтерам, избирателям на округе.

А потом за то, что ты живешь в дешевом номере с дурацким евроремонтом тебя обосрут на всю страну.

Спасибо "Громадське".
Вы непревзойдены.

....

Блять, как хочется иногда все это бросить к ебеням. И вернуться назад в свое прошлое...

 

:weep:

Link to comment
Share on other sites

Борис Филатов, вы имели (и имеете) и корпоративные права и чек в ресторане и многочисленную охрану только лишь потому что все эти годы паразитировали на теле Украины. Мне казалось что Вам хватило ума в определенный момент понять это - верните бабки и не позорьтесь.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Відповідний список оприлюднили на сайті Ради та в газеті "Голос України".
списочек зачетный, рекомендую посмотреть весь, а не только те ФИО, что УП вынесло в статью.

 

зы. а им на руки дают эти деньги или это оплата жилья, т.е. по договору с гос-цей ТакойТо перечисляются денежки?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А ми все скидаємось на армію...

А, ну давайте перестанем на зло этим плохим ылитам. Пусть им будет стыдно. Накажем их, и с чистой совестью поедем на хорватские пляжи  :tu:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


с чистой совестью поедем на хорватские пляжи 

 

Не знаю чем вам противны именно хорватские пляжи, но в любом случае я сейчас туда ехать не совету. - холодно.

Link to comment
Share on other sites

А, ну давайте перестанем на зло этим плохим ылитам. Пусть им будет стыдно. Накажем их, и с чистой совестью поедем на хорватские пляжи  :tu:

 

Це Миклован. Він завжди заламує пальці... :)

 

Армії допомагати, "еліту" не сприймати в якості еліти, точити зуби і готуватися розірвати її на шматки, коли прийде час.

Моніторити достойних людей (вони є) та підтримувати їх.

Мета - перемога Української Революції, формування нової політичної еліти з відповідним кодексом честі та моралі.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Борис Филатов, вы имели (и имеете) и корпоративные права и чек в ресторане и многочисленную охрану только лишь потому что все эти годы паразитировали на теле Украины. Мне казалось что Вам хватило ума в определенный момент понять это - верните бабки и не позорьтесь.

 

ну хуйни-то хоть не неси - "паразитировали" :lol2:

Насколько я знаю, свои миллионы Филатов, главным образом, заработал юриспруденцией, причем обслуживал, увы, не шахтеров с доярками :laugh:

А вообще все это ханжество, конечно. Есть бляццкий закон - депутатам нужно компенсировать стоимость жилья? Есть.

Если есть недовольные - нужно идти к ВР, требовать отмены, ну, кому это нужно.

А лучше вообще, сделать как в Древнем Риме - госслужащие зарплаты НЕ ПОЛУЧАЮТ :laugh:  То-то жизнь наладится сразу

Link to comment
Share on other sites

 

 


точити зуби

 

Наш вплив на ыліту - це вибори (або вила).

Може тре якийсь ресурс в неті, і туди збирати всі подібні виходки, щоб не забути перед наступними виборами хто є ху?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так а почему вы против того что бы туда ехать?

Я не против, у меня денег нету просто второй год на заграничный отдых. У кого есть - удачи :)

Кстати, мне припоминается случай, как мои знакомые из Донецка в мае выехали на две недельки в Грецию - развеяться, и как раз переждать до тех пор, пока все устаканится и можно будет жить как раньше.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Кстати, мне припоминается случай, как мои знакомые из Донецка в мае выехали на две недельки в Грецию - развеяться, и как раз переждать до тех пор, пока все устаканится и можно будет жить как раньше.

 

И че? Не вернулись?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Армії допомагати, "еліту" не сприймати в якості еліти, точити зуби і готуватися розірвати її на шматки, коли прийде час. Моніторити достойних людей (вони є) та підтримувати їх. Мета - перемога Української Революції, формування нової політичної еліти з відповідним кодексом честі та моралі.

Мета - це просто бути людиною нормальною :) А те, що ви написали - то з цього наслідки.

Щодо іншого -  :tu:

Link to comment
Share on other sites

 

 


И че? Не вернулись?

Вернулись, поехали еще в Болгарию. И оттуда тоже вернулись, правда уже в легком удивлении, бо - кто б мог подумать - к ним в город война пришла.

Вроде ж все правильно делали, почему такой результат - непонятно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А, ну давайте перестанем на зло этим плохим ылитам. Пусть им будет стыдно. Накажем их, и с чистой совестью поедем на хорватские пляжи  :tu:

 

Я і припинив. Набридло. То допомога в пісок. Ворог не там, ворог тут, він нікуди і не зникав.

ЗИ. Правду кажучи, як раз сьогодні зірвався. Бо треба було допомоги конкретному знайомому воїну.

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я і припинив. Набридло.

Правильно. Неприкольно, и не лайкают. Нафиг надо, "ворог не там" (с), там #глаза и мирные ополченцы защищают свой дом.

Надеюсь, вы все-таки больше для красного словца это пишете :)

 

 


ЗИ. Правду кажучи, як раз сьогодні зірвався. Бо треба було допомоги конкретному знайомому воїну.

пардон, не дуже зрозуміло що саме сталося, у контексті нашого обговорення...

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі лише одного разу дав грошей під загальну справу. Більше не даю.

Давав під конкретні проекти, від спорядження до авіанавігаторів.

Давав знайомим воїнам.

 

Залишився останній напрям. Тому що знайомі.

Якщо досі влада не спромоглася забезпечити армію всім потрібним, а натомість проводить набір гарматного м'яса, на це я грошей не дам. Навпаки...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я взагалі лише одного разу дав грошей під загальну справу. Більше не даю. Давав під конкретні проекти, від спорядження до авіанавігаторів. Давав знайомим воїнам.

 

Денег не жалко, но возникает один вопрос? На оборону выделено 80 ярдов, хотелось бы знать насколько честно расходуются наши деньги?

Link to comment
Share on other sites

"Ніщєбродів" Білецького та Яроша в списку немає.

 

Мільйонер Філатов - є.

 

Білецький та Ярош - ось вам за наявними ознаками представники нової, справжньої еліти.

Так і будемо проводити негативну селекцію, аж поки "нові" не наберуть - за нашої підтримки - достатньої ваги, аби підвести потрохоподібних під гільйотину.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Ніщєбродів" Білецького та Яроша в списку немає.

 

Мільйонер Філатов - є.

 

Білецький та Ярош - ось вам за наявними ознаками представники нової, справжньої еліти.

Так і будемо проводити негативну селекцію, аж поки "нові" не наберуть - за нашої підтримки - достатньої ваги, аби підвести потрохоподібних під гільйотину.

:tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...