Перейти до змісту

Українськи сенсації... таємниці давнини... артефакти... містика...


Recommended Posts

У нас давно розхвалювали супер-пупер Одеську трасу, там надшвидкісна, за передовими технологіями, взагалі ульют...

 

Ну, схоже то було кілька тисяч років тому...

Сьогодні вперше у житті проїхався... Ну, в Київський обл. та частково в Черкаській - таке враження, що то не сучасний об'єкт, а артефакт давнини!!! Пару раз вже думав, що колесу хана!!!!

 

При цьому частину ділянок в Черкаській та Кировоградській обл. робили, мабуть, інопланетяне - досі можна розігнатися до 200, що я вперше у житті й зробив...

Але навіть на таких ділянках ВСІ заїзди на заправки - з ямами!!! Як таке можливо... А який з'їзд на Миколаївську трасу, які там бугри зліва.... мммм... якби не мєнти, що чомусь зупинили фури З ДВОХ БОКІВ цього з'їзду, точно підвіску вбив би!!

 

По дорозі назад трапився курйозний випадок... під Васильковом ремонт того артефакту, всі сумно їдуть по одній смузі в кожному напрямку, дуже тісно, переді мною повзе вантажівка, обігнати - нереально, щильний рух, хоча й повільний... Тут вантажівка, як з'являється можливість, благородно здає вправо на узбіччя...

Я готуюся її випередити, і тут назустріч залазить військовий джип! Подумав, що то його пропускають, чи що... Йоба, ледь ухилився, добре, що було куди... й що швидкість невелика...

Й так, за городом фари чи ходові вогні ПОТРІБНІ цілодобово, особливо - на однополосних дорогах!!!!

Link to comment
Share on other sites

диму під Васильковом вже немає, але як поверталися, то здалося, що в Києві щось велике горить...

 

А то виявився бусік перед нами, що вихлопом все небо закоптив... я не думав, що таке буває...

Link to comment
Share on other sites

в броварах горел склад пинопласта. :D


 

 


А то виявився бусік перед нами, що вихлопом все небо закоптив... я не думав, що таке буває...

та хули евро 4 как минимум :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Манев джипа - десь посередині (51 сек)

 

 

Друзяка каже, що він би "випереджав" вантажівку більш енергійно, то йопнувся б з тим джипом...

 

Ну а це - на закуску, про аквапланування, до теми не відноситься

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...