Перейти до змісту

Обід в кацапській армії


Гість Хома

Recommended Posts

я як попав в частину з учебки то не між ніяк привикнути що в туалет не по команді а коли притисне.

Меня когда то после конфликта с предыдущей женой  забрали в обезьянник ментовский. я попросил вывести меня в туалет.... на что услышал - Ты недавно ходил . терпи -

В ответ я ответил экспромтом - У меня туберкулез мочевого пузыря и ты идиот ответишь перед законом - 

вывел мгновенно..... А наутро я всю ментовку морально нах послал.... надо было видеть их рожи.....когда меня уводили от туда...

Link to comment
Share on other sites

- трищ прапщик, но сухой тряпкой тереть стену неудобно !

- а мне не надо, чтобы тебе было удобно ! мне надо, чтобы ты за.бался !

 

- каждый боец должен петь строевую песню. и не стесняться !

  даже если у него х.евый голос ! потому-что, когда х.евый голос сливается

  с хорошим голосом, то получается п.здатый голос !

 

еееех, молодість   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ага.перші 3 тижні думав просто сержанта прибити а потім привик.черещ 6 тижнів було таке враження що я тут все життя

 

Не, у нас такога не было, ні ў вучэбцы, ні ў паказальнай дывізіі.

Максімум, што было па туалетнай тэматыцы - у вучэбцы сяржант мог набраць урну вады і выліць праз перагародку на галаву, калі доўга сядзіш на ачку альбо курыш там.

Але такога, каб па камандзе ў туалет - не было, не.

Link to comment
Share on other sites

я би міг довго розповідати-сон в протигазах.обовязкові 3 к зранку в обід і ввечері.пісок зашитий в кишенях за руки в карманах.

за 5 місяців втратив 7 кг-при рості 181  з 76 до 69.правда в Німеччині добрав до 82 за 5 місяців.Я потім в протигазі в частині бігав швидше ніж половина батареї  без

Link to comment
Share on other sites

Ну, гэта ўсё зразумела, яно тычыцца баявой падрыхтоўкі - і спанне ў АЗК, і ноччу хлорікрын у палатку, і суткамі без ежы на палігоне. А потым прывязуць пайку на 40 чалавек, ды ўсяго адну міску і адну кружку. І вады нама. Паеў - перадай другому. Страта значнай колькасьці кілаграмаў за першыя паўгода была ва ўсіх. Шмат пра што яшчэ мог бы таксама расказаць.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

Ну це ніби як тренніг новобранців по поводженню в столовій. З тамошнім колоритом.

 

А взагалі в совєцькій армії, і як я подивлюсь в московистській також, практикувалась проста ідея - довести солдат до повного оскотинення, щоб він нічого не думав. Цілою системою знущань повністю вбивалась самоповага і насаджувався страх до начальства. І не задумуватись ні перед чим.

 

Там все підкорено цій логіці. Саме за цією логікою, наприклад, солдатики чистять ночі напрольот туалетне очко зубними щітками. До бойової підготовки це немає ніякого відношення.

 

Але коли в тих обдебілених солдатиків з'являється хтось нижчий по статусу, от тоді горе тим нижчим. Відіграються на них по повній програмі. Самий легкий приклад - дєдовщина. Дєди свої всі приниження першого року виливали з надлишком на молодих. Інший приклад - війни. Совєцькі солдати були мабуть найбільші садисти в світі на окупованих територіях.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...