Перейти до змісту

Терміново: octaplex, хтось знає ?


Françoise

Recommended Posts

This message is urgent! A guy from National Guard is dying at hospital 17. He needs medicine octaplex URGENTLY!!!! Who can help or who knows where is possible to get it, please, let us know immediately. Thank you !!!

 

Солдат Нацгвардії помирає у шпиталі, терміново потрібен цей самий oktaplex. Хтось знає, де його знайти?

Змінено користувачем Фома
Link to comment
Share on other sites

Фома, а дійсно віддаси ? я можу попитати. Воно холєра дороге, в мене тааки грошей немає :(

 

да, недешевый, цена  одного пакета по рецепту  в Германии - 781,73 €

препарат для свертывания крови (в порошкообазной форме с растворителем)

 

ок... хорошо если нашли

а то хотела написать, что если проблема в том, чтобы его срочно найти в Киеве, можна обратиться к Денак (я знаю, что у нее раньше был выход)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Дяка. Перекину, якщо вдасться його купити


да, недешевый, цена  одного пакета по рецепту  в Германии - 781,73 €
препарат для свертывания крови (в порошкообазной форме с растворителем)

ок... хорошо если нашли
а то хотела написать, что если проблема в том, чтобы его срочно найти в Киеве, можна обратиться к Денак (я знаю, что у нее раньше был выход)

 

 

та чекаємо

але за підказку дякую, хтозна, може воно ще не дай боже знадобиться

Link to comment
Share on other sites

Репост! Сумма собрана. 32000. Молитесь, теперь только молитва!!! Состояние крайне тяжелое.


Алла Мартынюк Мы не знаем его имени, Фамилия Стрельников

Link to comment
Share on other sites

 

Repost!
С@ка це наша влада і наш час!!!! Що ми усі збираємо кошти, щоб зберегти життя хлопчику! Молоде дитя лежить з розпаясаною грудною клітиною... Зараз треттє переливання. Щоб до ранку дожив, лікар призначив ще багато ліків,мезатон- 200 ампул і адреналін 200 ампул і чек на Октаплєкс вийшов 35940. Тому збір продовжується. А тому хто кинув гранату, руки відірвати! 
Стільки адреналіну на одне серденько..
Тільки живи!!!!! Молимося усі!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можно Тягнибоку в ФБ написать.

Что для него 300 евро?

В месяц свой пикап заправить.

Или Порошенко. Тут порошки волали недавно, что он то ли 32, то ли 320 миллионов уже своих личных потратил на благотворительность.

 

Простите за неуместный "юмор".

Просто нет сил уже все эти репосты читать в то время, когда от власти кроме блаблабла ничего.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...