Перейти до змісту

Сын Рейгана ответил шизофренику Трампу...


Silentio

Recommended Posts

Лидер опросов среди республиканских кандидатов Дональд Трамп однажды сравнил себя с Рональдом Рейганом,

однако сын Рейгана Майк сказал, что он потрясен и шокирован как высказываниями, так и поступками Трампа.

 

"Он зашел слишком далеко в своих персональных атаках как на остальных кандидатов, так и на журналистов и обычных людей.

Я думаю, это заберет у него голоса не только женщин-избирателей, но и многих избирателей вообще,  - заявил Майк Рейган в интервью Newsmax TV.

 

"То, что он  делает это реально ужасно. Мой отец был бы потрясен. От имени своей семьи я хочу сказать, что постоянные персональные атаки на разных людей

отвратительны. Я надеюсь, что и избиратели в конце концов увидят суть этого человека за его словоблудием и поймут, что это будет за президент.

Это круто - сказать - "я снова сделаю Америку великой" . Но КАК он собирается сделать это? Какие законы он собирается для этого принять, как он будет работать с Конгресом,

что он вообще собирается делать?"

 

Ммайк Рейган также сказал, что его серьезно беспокоят поклонники Трампа, которые заполняют Интернет схожими со стилем Трампа пустыми и агрессивными лозунгами,

и что вся эта вакханалия угрожает подорвать основы республиканской партии. "Можно быть республиканцем - сторонником Рейгана, можно быть республиканцем - сторонником Трампа,

но не тем и другим одновременно", - заявил Рейган.

 

 

http://www.newsmax.com/Newsmax-Tv/michael-reagan-ronald-reagan-gop/2015/09/10/id/684232/?ns_mail_uid=59792996&ns_mail_job=1635138_09112015&s=al&dkt_nbr=hczx6evv

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Ну так пусть разваливает партию на хер... Главное, что теперь с Рейганом себя сравнивать не будет... Хоть кто-то из настоящих

рейгановцев указал жлобу его место....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кстати поклонники Трампа в Сети сильно напоминают мне педроботов и в свое время юльков - та же агрессивно-тупая манера просовывать свое говно во вред стране. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Трамп

 

Это круто - сказать - "я снова сделаю Америку великой" . Но КАК он собирается сделать это? Какие законы он собирается для этого принять, как он будет работать с Конгресом,что он вообще собирается делать?"​

Трамп это Пеця-рошен в штатовском исполнении  :gigi: Здорово Силентио!

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Это гораздо хуже и опаснее.... Педрильйо - жадный и трусливый - если реально  возьмут за жоппу - отползет со слезами и соплями. Этот же - просто тупой, безбашенный американский Жлоб с большой буквы!

Агрессивный и опасный своим "невигластовом". И что самое печальное - наши (респы) пока не нашли противоядия этой заразе которая реально топит шансы выиграть выборы любому из республиканских кандидатов.

За Трампа - Америка не проголосует никогда. Голый популизм можно слушать какое-то время, можно некоторым на него даже подрачивать, но в итоге всегда спрашивают - "это все круто, а чем ты все-таки будешь расплачиваться, парень?"

Но дорогу очередному недоразумению от демократов Трамп прокладывает как бульдозер...

Link to comment
Share on other sites

Проблема гопів що народ хоче якихось рішень і дій а не базарів .Політики карєрні не мають вже тої переконливості як Трамп який обіцяє хоть щось робити а не базарити

Link to comment
Share on other sites

Проблема гопів що народ хоче якихось рішень і дій а не базарів .Політики карєрні не мають вже тої переконливості як Трамп який обіцяє хоть щось робити а не базарити

 

И шо конкретно он пообицяв?

Link to comment
Share on other sites

Теперь Карли! :fp1:

 

Кандидат от республиканцев Карли Фиорина ответила на оскорбительный выпад Трампа, который прибег комментируя ее позицию к уличной риторике:

 

"Look at that face," Trump told Rolling Stone in an interview published Wednesday. "Would anyone vote for that? Can you imagine that, the face of our next president?!"

 

"Вы посмотрите на эту рожу  лицо, сказал он в интервью Роллинг Стоун в среду. Вы бы за нее проголосвали? Вы можете себе представить что ЭТО лицо нашего следующего президента?"

 

кроме того, Трамп уничижительно и секситски отозвался о своем конкуренте как о "ком-то, кто пытается со мной флиртовать в сети".

 

Фиорина ответила Трампу выступая на Национальной конференции республиканских женщин : Мне 61 год, и я горжусь каждой своей морщинкой", сказала Фиорина под оглушительные апплодисменты женщин-республиканок. Карли упрекнула Трампа в том, что он пытается доказать нации свое лидерство недостойными методами. "Лидерство - это не должность и не статус, лидерство не зависит от того насколько велик твой офис или твой персональный самолет или твое эго".

 

 

Как по мне, так это вообще какая-то перверзия говорить о чьем-то лице, имея такую харю weep%20%281%29.gif

 

http://www.danas.rs/upload/images/news/2015/8/11/1401foto%20FoNet%20AP_ocp_w380_h300.jpg

 

Еще один типичный момент характеризующий этого редкостного Жлоба...

 

Отписавшись в Твиттере по поводу 9/11 Трамп "поздравил" нацию в характерном для себя стиле

 

@realDonaldTrump: I would like to extend my best wishes to all, even the haters and losers, on this special date, September 11th.”

 

Пожелал всего всем, даже ненавистникам и лузерам weep%20%281%29.gif

Вообще-то последение -надцать лет с Штатах позволить себе кичится своим положением и состоянием, называя остальных лузерами

могут наверное лишь поднявшие первый мильйон наркодиллеры из трущоб. Ну и майбутний прызыдент походу weep%20%281%29.gif

 

Правда, сегодня передали, шо он этот твитт потер, потому что ответная приливная волна дерьма, которую он вылил на американцев и своих оппонентов,

похоже грозит превратиться в девятый вал :gigi:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Подивився дебати-забагато їх.Буш молодший точно не тягне хоч підігравали йому ведучі.

 

А то я і так не знаю, що він не тягне... Але це не означає, що треба завдяки цьому клоуну пересварити і замазати лайном залишки того, що зветься здоровим глуздом у респів...

Ти мені скажи, от якого він взагалі поліз в прези??? Що йому не вистачало. В мене - тільки два варіанти відподвіді:

 

1. від нудьги

2. отримав вигідну пропозицію за свій клоунський перформанс.

 

Тоді виникає настпуне питання від кого? Знову в мене лише два варіанти відповіді:

 

1. від тих радєтєлей за високі соціяльні стандарти, які так щедро вже який рік спонсурують демівські виборчі фонди

2. від тих, хто реально робить все, аби Америка вже ніколи не стала такою, якою вона була за часів Рейгана і з деякими з котрих Трамп дивним чином обіціяє порозумітися...

 

Може я дурень і дарма отримаю свої гроші, але інших варіантів у мене нема...

Змінено користувачем Silentio
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі, якщо порівняти останні заяви Трампа і Фіоріни, яка закликала покинути ілюзії, що з Рашкою можно серьйозно про щось домовлятись і

пообіцяла у разі обрання докласти максимум зусиль для відновлення американської політичної і віськової ваги в світі,

підозра з чиєї партитури співає це руде опудало в мене тільки зросли B-)  Та й жлобська персональна агресія Трампа до цієї жінки стає більш зрозумілою...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Єдиний варіант для респів це щоб лишилось не більше 2-3 плюс Трамп.Крісті так нічо.Поки вони будуть забивати сцену такою групою то Трамп їх перекричить.Рубіо теж так але нема когось яскравого.Губер Луізіани теж нормальний
Link to comment
Share on other sites

Єдиний варіант для респів це щоб лишилось не більше 2-3 плюс Трамп.Крісті так нічо.Поки вони будуть забивати сцену такою групою то Трамп їх перекричить.Рубіо теж так але нема когось яскравого.Губер Луізіани теж нормальний

 

Ну змусити піти "зайвих" ніхто не зможе... Це ж не КПРС.... Щоб зірка засяяла, але справжня - не така обліплена штучним блиском як Трамп,  - на то потрібен час...і зусилля

команди фахівців. Я бачу величезний потенціал у Рубіо, тому і взявся трохи "волонтерствувати" з ним. Але знаю, що на цих виборах у нього максимально реальне завдання просто сильно виступити,

заявити про себе у весь голос, стати привабливою альтернативою тим, через кого ми вже два терміни не можемо взяти Білий дім.

перемога у 16-му, здається, вже розписана і якщо не трапиться чогось надзвичайного вона буде, імхо, нажаль не наша...А от через 4 роки у 20-му, він може реально спалахнути. І мені було б фахово

дуже цікаво було б хоч якось долучитися до цього процессу. Є й інші перспективні політики. Партія потребує складних змін, і одна з них зміна поколінь.

Link to comment
Share on other sites

До речі, якщо порівняти останні заяви Трампа і Фіоріни, яка закликала покинути ілюзії, що з Рашкою можно серьйозно про щось домовлятись і

пообіцяла у разі обрання докласти максимум зусиль для відновлення американської політичної і віськової ваги в світі,

підозра з чиєї партитури співає це руде опудало в мене тільки зросли B-)  Та й жлобська персональна агресія Трампа до цієї жінки стає більш зрозумілою...

 

Её уже растаскивают на цитаты)))

 

12038392_954324467958707_698259536401273

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Силентио, а о каких это 3 долларах?

 

вот раз у неё

 

Politicians talked about immigration in 2016. In 2012 In 2008 For 25 years - and nothing got done. We need change, not more talk. Pitch in $ 3 to elect a leader who will fight for the results we need.

 

и ещё

 

Career politicians will not defend the character of our nation - which is why we, the American people, must step in and say enough is enough. Pitch in $ 3 to build a stronger future for America.

 

https://www.facebook.com/CarlyFiorina

Link to comment
Share on other sites

Лидер опросов среди республиканских кандидатов Дональд Трамп однажды сравнил себя с Рональдом Рейганом,

однако сын Рейгана Майк сказал, что он потрясен и шокирован как высказываниями, так и поступками Трампа.

 

"Он зашел слишком далеко в своих персональных атаках как на остальных кандидатов, так и на журналистов и обычных людей.

Я думаю, это заберет у него голоса не только женщин-избирателей, но и многих избирателей вообще,  - заявил Майк Рейган в интервью Newsmax TV.

 

"То, что он  делает это реально ужасно. Мой отец был бы потрясен. От имени своей семьи я хочу сказать, что постоянные персональные атаки на разных людей

отвратительны. Я надеюсь, что и избиратели в конце концов увидят суть этого человека за его словоблудием и поймут, что это будет за президент.

Это круто - сказать - "я снова сделаю Америку великой" . Но КАК он собирается сделать это? Какие законы он собирается для этого принять, как он будет работать с Конгресом,

что он вообще собирается делать?"

 

Ммайк Рейган также сказал, что его серьезно беспокоят поклонники Трампа, которые заполняют Интернет схожими со стилем Трампа пустыми и агрессивными лозунгами,

и что вся эта вакханалия угрожает подорвать основы республиканской партии. "Можно быть республиканцем - сторонником Рейгана, можно быть республиканцем - сторонником Трампа,

но не тем и другим одновременно", - заявил Рейган.

 

 

http://www.newsmax.com/Newsmax-Tv/michael-reagan-ronald-reagan-gop/2015/09/10/id/684232/?ns_mail_uid=59792996&ns_mail_job=1635138_09112015&s=a

репи відгрібають то що самі собі виростили і лелеяли-цілком шизанутих,запрограмованих (дуже схоже з хуйлівськими ватниками.але американською специфікою) низькоосвідчених і абсолютно не вміючих аналізувати і співставляти результати з очікуваними людей,для яких слова вмілих маніпуляторів стають істиною в останній інстанції.Причому їх активізували і накрутили роками тупого довбання і гри на їх інстинктах.а тепер коли вони накінець найшли "свого",який вміє і знає як то тримати в тонусі ,пробують його втопити примітивним обсиранням.А то не діє і у верхів наступає мала паніка.....Трамп не шизанутий.а супер егоцентричний нарцистичний персонаж  з капіталом,що робить його майже невразливим на блокаду грошової підтримки.А так як він ще і  прекрасний знаток піару на екран і пресу,то спихнути його буде дуже важко в силу не найкращого стану решти претендентів у яких просто кульгають як не одна "нога,то рука".або скелети в гардеробі.....Хоча я таки не вірю,що він вийде від репів.Але нагадить і заставить решту витрачати масу сил на нього а не на боротьбу з демами......Театр буде зашібісь (до речі-у демів теж театр набирає неочікуваних кольорів).

Link to comment
Share on other sites

Ну змусити піти "зайвих" ніхто не зможе... Це ж не КПРС.... Щоб зірка засяяла, але справжня - не така обліплена штучним блиском як Трамп,  - на то потрібен час...і зусилля

команди фахівців. Я бачу величезний потенціал у Рубіо, тому і взявся трохи "волонтерствувати" з ним. Але знаю, що на цих виборах у нього максимально реальне завдання просто сильно виступити,

заявити про себе у весь голос, стати привабливою альтернативою тим, через кого ми вже два терміни не можемо взяти Білий дім.

перемога у 16-му, здається, вже розписана і якщо не трапиться чогось надзвичайного вона буде, імхо, нажаль не наша...А от через 4 роки у 20-му, він може реально спалахнути. І мені було б фахово

дуже цікаво було б хоч якось долучитися до цього процессу. Є й інші перспективні політики. Партія потребує складних змін, і одна з них зміна поколінь.

партія потребує роздвоєння а може і розтроєння,як і деми,до речі.забагато зібрано всього в тих двох партіях.Колись то можна було втримати,бо люди були більш помірковані і цінили чужу думку і поважали ,не тільки на словах опонента.Сьогодні поляризація набуває навіть в сердині партіцй набуває напруги болільщиків двох "ворожих команд" в одній квартирі.Бо міняється культура у молоді і способи досягнення мети.ІМНО.

Link to comment
Share on other sites

партія потребує роздвоєння а може і розтроєння,як і деми,до речі.забагато зібрано всього в тих двох партіях.Колись то можна було втримати,бо люди були більш помірковані і цінили чужу думку і поважали ,не тільки на словах опонента.Сьогодні поляризація набуває навіть в сердині партіцй набуває напруги болільщиків двох "ворожих команд" в одній квартирі.Бо міняється культура у молоді і способи досягнення мети.ІМНО.

 

Не потрібно ніяких потроєнь, просто час вже трохи переглянути цінності та пріоритети обом партіям. Якщо дробитись почнуть - то це буде початком кінця америки.

Link to comment
Share on other sites

Не потрібно ніяких потроєнь, просто час вже трохи переглянути цінності та пріоритети обом партіям. Якщо дробитись почнуть - то це буде початком кінця америки.

Потрібно.ось візьмемо за приклад ізраїль(там сильні релігійні почуття і відповідно є чисто релігійні партії.так от хаккабі і санторіум і всі виборці з біблійного поясу півдня повинні мати свою партію типу ШАС.де у них не буде проблем з їх баченням керівництва держави через біблію і релігійні догми,а репи повинні стати Лікудом.де політика базується на цивільній основі.У демів теж повинні відділитися крайні ліві.(це так на скору руку).І думаю,що то повільно до того дійде.Бо зараз ЗАВЖДИ є невдоволені в СЕРЕДИНІ партії,що веде до фронди,розбіжностей і навіть поборювання один одного на державному рівні.Що тоді говорити про співпрацю МІЖ партіями,коли непримиримість існує всередині їх самих?

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...