Jump to content

Citizen UA

Клуб
 • Posts

  25413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  190

Citizen UA last won the day on January 20 2023

Citizen UA had the most liked content!

About Citizen UA

 • Birthday 04/09/1963

Информация

 • Стать
  Чоловік
 • Ukraine

Recent Profile Visitors

6308 profile views

Citizen UA's Achievements

Ветеран

Ветеран (6/9)

10.3k

Reputation

 1. Якась маніловщина. Кацапи ніколи не задовольняється тим що є, зафіксують новий статус-кво, а потім підуть далі. Та й Штати разом із НАТО у світлі останніх подій вже не є гарантією від нової агресії. І приймати нас у теє НАТО будуть років 50 у кращому випадку. Коротше кажучи, це мені нагадує новий мумурандум про те, що території віддайте зараз, а у НАТО колись потім
 2. Там у них на СУПі реєстрація закрита, так що не вийде
 3. З якого форуму той старий мудозвон маляви передає про свої еротичні хвантазії? Якщо шо, то можу особисто йому напхати прямо там в усі отвори, без посередників зі А, так то він на СУПі дрочить на мій нік? Шо, "скріпіт патьортоє сєдаліще, і вєтєр бєрєдіт билиє рани"?
 4. Де там наш зелений хунвейбін? Дві новини про шоблу зелепнів, і лише за один день. В.о. міністра Лозинського НАБУ хлопнуло на хабарі 400 000S і з'явилася інфа про закупівлю МО харчування для ЗСУ на 13 ярдів гривень у 2-3 рази дорожче за ринкову ціну. Десяток яєць, наприклад, за 170 грн. Це для частин, які знаходяться у тилу. Зелепень ніпрічом, ясен хуй, бо дебіл і недоумок, або прічом, тоді сволота і зрадник. Який варіант оберуть зелені хунвейбіни?
 5. Інфа для алтернативно обдарованих: МО зброєю не торгує
 6. Толя-палковнік хоча б тому кращий за оте кодло, що коли був при владі, то не напиздив собі корупційне бабло по кишеням. Але, мова не про нього
 7. А чому він має мінятися, коли серед українських кормчих незмінно повні єбантати і моральні покручі? І кінця-краю тому не видно, бо обирає їх мудрий український нарід.
 8. Слава Великому Кормчому Зе! Таке тепер гасло у новітніх зелених хунвейбінів з хвупу?
 9. Це не є винаходом авторства Зелепня. Підра Рошен започаткував.
×
×
 • Create New...