Jump to content

Citizen UA

Клуб
 • Posts

  25378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  186

Citizen UA last won the day on September 24

Citizen UA had the most liked content!

About Citizen UA

 • Birthday 04/09/1963

Информация

 • Стать
  Чоловік
 • Ukraine

Recent Profile Visitors

5794 profile views

Citizen UA's Achievements

Ветеран

Ветеран (6/9)

10.3k

Reputation

 1. У мене вже давно склалося враження, що амери грають у довгу. І доля України у цій грі десь на двадцятому місці. А на першому - раз і назавжди записати рфію у лузери і країну третього світу, позбавити її амбіцій на щось, окрім банального виживання. Тому затяжна війна, на кшталт першої Чеченської, але у набагато більших масштабах, ідеально вписується у цей сценарій, як би цинічно це не звучало. Швидка перемога України призведе до збереження потенціалу рфії, її ЯЗ і зростання з часом у кацапів реваншизму, як у німців після поразки у Першій світовій війні. А ось поступове виснаження їх людських і економічних ресурсів до такого стану, що їм не буде вистачати коштів ні на що, окрім виживання - варіант. Свого часу Рейган так додавив Совок суто економічними методами, але нажаль, зробив це не до кінця і не позбавив кацапів ЯЗ.
 2. Ну, так готуватися треба завжди заздалегідь, а не тоді, коли вже танки кордони перетнуть. Що й роблять. Але наразі, як написло ГУР, вторгнення не актуальне, бо немає чим і кому у кацапів. Хоча, смерть Макея і можливе зміщення/убивство Луки найближчим часом можуть поміняти розклади
 3. Так ГУР про це і пише. Що наразі немає у русні достатніх ресурсів і відсутнє ударне угрупування для здійснення нападу з Білорусі. Чому пропаганда?
 4. СБУ під час обшуку накрило содомітів https://lb.ua/society/2022/11/25/537108_obshuki_chernivetskobukovinskiy.html -------------- За даними джерел, під час обшуку співробітники СБУ заскочили в момент фізичної близькості секретаря Чернівецької єпархії УПЦ МП Архімандрита Никиту з 17-річним хлопцем, що співає в місцевому хорі. 23 листопада архімандрита Никиту синод УПЦ обрав єпархіальним архієреєм Івано-Франківської єпархії – замість митрополита Івано-Франківського і Коломийського Серафима, який утік до Росії.
 5. На відміну від Зелепня і його ОП, напередодні війни ГУР, в особі Буданова, попереджав про можливий напад з на Київщину з боку Білорусі. Але зелепні не дослухалися до попередження. На зарплаті у ОП? Лікуйте голову, пані, а то щось зовсім пічялька.
 6. Я не слідкую за його творчістю, і хз, шо він там розписав. До речі, ось тут український ГУР відписався у ТГ про чяплиг https://t.me/DIUkraine/1689 ----------------- В українському інформаційному просторі в останні дні поширюється інформація про нібито плани ворога атакувати Україну ударним угрупованням рф та республіки Білорусь з боку північних кордонів України наприкінці листопада. Дана інформація підсилюється анонімними «вкидами» про масовану ракетно-авіаційну атаку, яка передуватиме такому вторгненню. Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що подібна інформація не відповідає дійсності. Мета такої інформаційної спецоперації — спровокувати Україну перекинути значну частину війська до кордону з Білоруссю, аби послабити наступальний потенціал Збройних Сил на сході та півдні України, а заразом показати білорусам нібито наміри нашої держави атакувати територію Білорусі, тим самим провокуючи білорусів вступити у війну. Крім того, такі повідомлення мають на меті посіяти паніку серед українського суспільства і є частиною ворожих інформаційно-психологічних спецоперацій. На це вказує і той факт, що спершу в подібних повідомленнях вказувалася дата можливого «вторгнення» 25-28 листопада, а за кілька годин дата «вторгнення» змістилася на 28-29 листопада. Закликаємо громадян не піддаватися на ворожі провокації та довіряти лише офіційним джерелам інформації. Наголошуємо, що Сили оборони України забезпечують надійний захист наших північних кордонів та готові в будь-який момент відбити атаку ворога. Крім того, повідомляємо, що за даними розвідки наразі на території Білорусі відсутнє ударне угруповання, яке може виконати подібні задачі.
 7. Я його десь називав зрадойобом? Топік про зраду від пані про розмін за "відповзання" з правого берегу. Яким боком сюди Бондаренко з його розслідуваннями? Сілентіо і Спартак пишуть в контексті теми. Так от я й пропоную якось змінити назву теми бо Бондаренко і решта туди взагалі ніяк не клеяться. Міняти, чи ні - Ваше право Фактично, Ви на цьому форумі, бо вас вчергове забанили на хвупі
 8. Яке відношення останні три поста пані мають до назви і змісту старттопіку? Пропоную перейменувати у щось на кшталт "Зрада на всіх фронтах і в тилу" в постити сюди що завгодно зі До речі, що там розмін, просувається? Коридор в Крим з водою, і всьо такоє? Кажуть наші вже на Армянськ і Мелітополь націляються, і пиздячити чмобіків без перестанку будуть і взимку, якщо вірити тому ж Світану
 9. Хуяссє! Прям Капітан Очевидність. І що б ми всі робили без його сочної онолітеги з багатьма крапками, через слово? Якщо буде удар з Білорусі, то зрозуміло, що на Волинь.
 10. Та зрада, хулє тут говорити. От якби на абордаж...
 11. Мабуть, щоб пані tom_cat була задоволена, натівські кораблі мали би брати русню на абордаж?
 12. Що не так? Чим кляте НАТО знову не вгодило пані tom_cat?
×
×
 • Create New...