Перейти до змісту

Макаревич о ситуации в России: Обилье флагов, вранья и быдла


Gorbatii

Recommended Posts

Хожу по краю
Не выбираю
Стезю другую.
Меня спасая,
Кричат - "Ондрюша,
Вернись на сушу!"
Спасибо, знаю.
Простите, трушу
Обилья флагов, вранья и быдла,
Всего, за что мне бывает стыдно.
Я сам не лучший
И не ответчик
И вот награда -
Кричит газетчик:
«Кто ваш попутчик?
А мне не надо.
Один, мол, в поле?
Так я не воин!
Не слышно вони -
И я спокоен.
Ни с кем не лаюсь.
Ни в чём не каюсь.
Хожу по краю-с.
Гуляю-с.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 

Легенда російського року і беззмінний лідер "Машини Часу" Андрій Макаревич заявив кореспонденту телеканалу "Дощ" про швидкий від'їзд з Росії.

 

Артист оголосив себе банкрутом. Після проведення усіх юридичних формальностей покине Російську Федерацію, повідомляє "veroyatno.com.uа" з посиланням на "Експрес-Новости".

 

"Все - це фінал. У мене більше немає бізнесу. Був змушений продати кримський і московський бізнес. Концертна діяльність не в змозі погасити мою заборгованість перед кредиторами, які не приймають жодних пояснень. Тому і оголосив себе банкрутом, - сказав Андрій Макаревич. - Більше мене тут нічого не тримає, поки вибираю де влаштуватися".

 

Також не відомо про подальшу долю групи "Машина Часу". Андрій Макаревич висловив сумнів в її існуванні без його творчого керівництва і за відсутності фінансування.

 

Нагадаємо, з минулого року концерти Андрія Макаревича піддаються бойкотів з боку російської публіки через те, що музикант висловлює протести проти повернення Криму до Росії і підтримує Україну. Макаревич брав участь у ході в Москві проти повернення Криму до Росії.

http://gazeta.ua/articles/celebrities/_andrij-makarevich-pokidaye-rosiyu/673467

 

 

Андрей, ехай к нам! 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...