Перейти до змісту

Recommended Posts

Шяс шото раскажу... :shuffle:

 

Сьодня був такий теплий сонячний осінній день.

І я садок чепурила, но вже не загарала :buba:

Чепурю я значить мої квіточки, кущики і деревця... коли чую, якийсь галас у сусідньому дворі...

Глянула,  а в них величезні декорації неприємного вигляду на будинку висять, а на парканах стоять беззубі гарбузи і ніби посміхаються... а самі сусіди переодягнуті для "свята" Гелоувін.

Ці сусіди, люди нові у нашій місцевості... в них завжди п"янки-гулянки до 3 ночі, якіто мужики заїжджають на подвір"я в той час коли чоловік на роботі...

Якось ми з чоловіком спілкувались про це, а наша молодша частина сім"ї каже "Ой. то що ви не знаєте, тож лава (тобто любовники) до мУті (матері) приїздять. Ви що не знаєте, що в неї 5 дітей від 5тьох чоловіків"

Ми з чоловіком :shok: :shok:

Корочє, діти всьо знають...

Мене вони ніколи не цікавили... просто звертаєш увагу на те, що галасно, неспокійно, діти не грають, а гарлопанять одне на одне і собака гавкає ...

В наших краях завжди тихо і спокійно...  всі чемно одне до одного, а ці навіть на вітання ніколи не відповідають.

Карочє, вони для нас трохи :pleasant: дивні люди...

Ну а от сьогодні...дак то ващЄ...

кричать не тільки діти, а й дорослі, музика голосно, ну і собака, яквсігда, всіх :pleasant: вспокаює своїм гавканням.

Я хоч і чепурила садок у своє задоволення, а всеж таки не дуже було приємно все це мимоволі чути.

Не знаю, мож скажу якусь неприємність...

а все таки цей геловін в більшості святкують люди соррі, асоціальні. :shuffle:

Не знаючи коріння цього" свята", просто так ... аби напицця і забИцця... В нас це не сприймають і не "святкують".

 

А видумали це на противагу Святу, яке святкує цілий світ --- Свято Всіх Святих.

 

Ось я погУгліла і знайшла...

 

 

http://www.credo-ua.org/2014/10/124832

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...