Перейти до змісту

Помилка. Занадто короткий допис.


Гість shpylka

Recommended Posts

Вы перестали ставить двойной пробел межлу словами и использовать смайлы.

Система вас не идентифицирует(((((

Может стоит попробовать через немецкий прокси например.

Link to comment
Share on other sites

Вы перестали ставить двойной пробел межлу словами и использовать смайлы.

Система вас не идентифицирует(((((

Может стоит попробовать через немецкий прокси например.

 

Недоела? Недопила? Недо...гм...спала?     :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Знову не можу дописувати. Усе пропадає. Пробую відкрити гілку, щоб достукатися.

Подробностей бы побольше... Какая операционка, какой браузер...

 

Попробуй с разных браузеров. Расскажешь, есть ли разница.

Нормально ли работают другие сайты типа пейсбуков, одноглазников, других форумов - нет ли там с отправкой сообщений подобных проблем?

Правильно ли на аппарате установлен часовой пояс и текущее время?

Link to comment
Share on other sites

У Хромі  такого  не  було,  але  замахало  все  те,  що  лізе  на  екран  від  реклами  починаючи,  закінчуючи  огидними  речами.

Отож  тепер  заходжу  на  сайт  в  Explorer. 

 

Але  ж  не  я  одна  така.

Link to comment
Share on other sites

 

 


У Хромі такого не було, але замахало все те, що лізе на екран від реклами починаючи, закінчуючи огидними речами. Отож тепер заходжу на сайт в Explorer. Але ж не я одна така.

В интернет через роутер ходишь?

Может быть такое, что с интернет-каналом проблемы или с провайдером.

1. Ты логинишься на форуме.

2. Коннект с провайдером пропадает.

3. Коннект восстанавливается, роутер получает от провайдера другой айпишник.

4. Для движка форума ты - незарегистрированый юзер.

 

Самое скоцкое, шо ты толком даже заметить вот этот реконнект с провайдером не сможешь.

Признавайся - на укуртелекоме АДСЛ?

Link to comment
Share on other sites

, у нас на сайті реклами для зареєстрованих нема. Якщо ви бачите рекламу, то це означає що ви десь підчепили гівна.

Знаю. Це  питання  вже піднімалося   на  ФУПі.  Через  Chrom  пролізає  усіляка  гидота. Тому  почала  заходити  на  цей  сайт  через  Explorer.  Ніби  працювало. 

Вчора  зайшла  в  гілку,  зробила  допис, потім  вирішила  його  зредагувати  і  все,  крапка.  Цитата  є,  а  моєї  відповіді  нема.  Буває  навпаки.  Я  активізую  чийсь  пост,  щоб  відповісти - цитата  попереднього  автора  мені  не  висвічується.

При  повторі  вилізає  повідомлення :ПОМИЛКА. ЗАНАДТО  КОРОТКИЙ  ДОПИС.

Смайлики  не  активізуються  теж.

Link to comment
Share on other sites

, експлорер то найгірший браузер з усіх можливих. І гидота не через хром пролазить, а через те, що хтось сидить під адміном і встановлює усі плагіни.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В интернет через роутер ходишь?

Может быть такое, что с интернет-каналом проблемы или с провайдером.

1. Ты логинишься на форуме.

2. Коннект с провайдером пропадает.

3. Коннект восстанавливается, роутер получает от провайдера другой айпишник.

4. Для движка форума ты - незарегистрированый юзер.

 

Самое скоцкое, шо ты толком даже заметить вот этот реконнект с провайдером не сможешь.

Признавайся - на укуртелекоме АДСЛ?

 Заходжу  на  сайт  (тепер  через  Explorer) як  зареєстрований  користувач. Пароль  запам ятався  в Інтернеті.

 Починаю  дописувати  нормально,  а  потім  починаються  вибрики.

Дописувати  в  гілці  не  можу,  а  от нова  тема  відкрилася  і  я  написала  про  проблему.

 

Щодо  роутера,  то  здається,  що  так,  ходжу  через  роутер. Тільки  чомусь  я  ту  штуку  назавала  модем. (Не знаюсь  на  циз  тонкощах).

Решта  Ваших  пунктів  через  мою  необізнаність  зрозуміти  не  можу,  даруйте.  (Смайлик  не  вставляється,  на  жаль)

Link to comment
Share on other sites

Знаю. Це  питання  вже піднімалося   на  ФУПі.  Через  Chrom  пролізає  усіляка  гидота. Тому  почала  заходити  на  цей  сайт  через  Explorer.  Ніби  працювало. 

Вчора  зайшла  в  гілку,  зробила  допис, потім  вирішила  його  зредагувати  і  все,  крапка.  Цитата  є,  а  моєї  відповіді  нема.  Буває  навпаки.  Я  активізую  чийсь  пост,  щоб  відповісти - цитата  попереднього  автора  мені  не  висвічується.

При  повторі  вилізає  повідомлення :ПОМИЛКА. ЗАНАДТО  КОРОТКИЙ  ДОПИС.

Смайлики  не  активізуються  теж.

Експлорер - повне лайно. Не подобається Хром то спробуйте вогняну лЄсу :) , тобто файрфокс, у нього інший движок. Нову Оперу чи Сафарі, чи Яндекс можна не чіпати, бо вони за такому ж движку як і Хром

Link to comment
Share on other sites

Експлорер - повне лайно. Не подобається Хром то спробуйте вогняну лЄсу :) , тобто файрфокс, у нього інший движок. Нову Оперу чи Сафарі, чи Яндекс можна не чіпати, бо вони за такому ж движку як і Хром

Дякую,  спробую.  Але  в  Explorer  нема  такої  гидоти  і  це  вже  радує.  На  іншому  форумі  там  же  дописую  нормально без проблем. Звісно,  що  все  це  може  виникати  через  "мухи"  на  моєму  компі. От  зараз  усе  нормально,  працює.

Link to comment
Share on other sites

, експлорер то найгірший браузер з усіх можливих. І гидота не через хром пролазить, а через те, що хтось сидить під адміном і встановлює усі плагіни.

 

Фома,  я  на  цьому  не  розуміюсь,  намагаюсь  тільки  щось  збагнути,  дякуючи  порадам  дописувачів. 

Розумію,  що  в  мене  усе  застаріле  і  треба  комп  модернізувати,  але  зараз  не  до  того.  От  сьогодні,  наприклад,    котел  полетів  і  повно  усіляких  інших  проблем,  які  чекають  свого  вирішення.

Але  якщо  проблема  в  адміні,  то  чому  в  Explorer  того  практично  нема  і  я,  користуючись  ним,  полегшено  зітхнула.

Звісно,  щось  залізло  і  на  комп (ігри)  і  активізується, якщо  я  на  хвилю  відійду  від  компа.

Руки  і  голови  б  тим  заразам  пообрубувати,  котрі  життєву  енергію  затрачають  на  те,  щоб  знущатися  над  іншими  людьми.  Я  то  поважно  кажу.

Link to comment
Share on other sites

Дякую,  спробую.  Але  в  Explorer  нема  такої  гидоти  і  це  вже  радує.  На  іншому  форумі  там  же  дописую  нормально без проблем. Звісно,  що  все  це  може  виникати  через  "мухи"  на  моєму  компі. От  зараз  усе  нормально,  працює.

А коли запускаєте Хром, яка сторінка відкривається?

Link to comment
Share on other sites

Фома,  я  на  цьому  не  розуміюсь,  намагаюсь  тільки  щось  збагнути,  дякуючи  порадам  дописувачів. 

Розумію,  що  в  мене  усе  застаріле  і  треба  комп  модернізувати,  але  зараз  не  до  того.  От  сьогодні,  наприклад,    котел  полетів  і  повно  усіляких  інших  проблем,  які  чекають  свого  вирішення.

Але  якщо  проблема  в  адміні,  то  чому  в  Explorer  того  практично  нема  і  я,  користуючись  ним,  полегшено  зітхнула.

Звісно,  щось  залізло  і  на  комп (ігри)  і  активізується, якщо  я  на  хвилю  відійду  від  компа.

Руки  і  голови  б  тим  заразам  пообрубувати,  котрі  життєву  енергію  затрачають  на  те,  щоб  знущатися  над  іншими  людьми.  Я  то  поважно  кажу.

Додайте ще одного користувача, назвіть його якось, та надайте йому прав адміністратора, з якимось простим паролем :) , а потім перейменуйте запис , з під якого ви виходите в інтернет, наприклад на "shpylka", або інший, бажано не кирилицею, та надайте права користувача. Після цього більшість проблем повинно зникнути.

ПС або попросіть когось

Link to comment
Share on other sites

А коли запускаєте Хром, яка сторінка відкривається?

Якщо  заходити  з  робочого  стола,  то  відкривається  mail.ru.  Тут  напевно  і  заковика? 

Але  на  uapolitics  я  заходила  з  пошти, з  того  листа,  що  був  первинним.  Відкривався  розділ  сайту  "Політика"  і  усе  було  б  нормально,  якби  не  град  усілякого  свинства.

Link to comment
Share on other sites

Додайте ще одного користувача, назвіть його якось, та надайте йому прав адміністратора, з якимось простим паролем :) , а потім перейменуйте запис , з під якого ви виходите в інтернет, наприклад на "shpylka", або інший, бажано не кирилицею, та надайте права користувача. Після цього більшість проблем повинно зникнути.

ПС або попросіть когось

 

Дякую  Вам  за  Вашу  участь.  Попробую  поекспериментувати. 

Link to comment
Share on other sites

Якщо  заходити  з  робочого  стола,  то  відкривається  mail.ru.  Тут  напевно  і  заковика? 

Але  на  uapolitics  я  заходила  з  пошти, з  того  листа,  що  був  первинним.  Відкривався  розділ  сайту  "Політика"  і  усе  було  б  нормально,  якби  не  град  усілякого  свинства.

На робочому столі натисніть праву кнопку мишки на ярлику улюбленого браузера, виберіть "властивості" чи "своства" і подивіться тип запуску, там повинно бути 

С: ляля-тополя ВАШ БРАУЗЕЗЕР.exe, якщо після цього є щось "хттп:/класний сайт" - сміливо видаляйте :)

Але коли там буде ВАШ БРАУЗЕР.bat ,покличте того хто розбереться

Змінено користувачем Ведмедик
Link to comment
Share on other sites

На робочому столі натисніть праву кнопку мишки на ярлику улюбленого браузера, виберіть "властивості" чи "своства" і подивіться тип запуску, там повинно бути 

С: ляля-тополя ВАШ БРАУЗЕЗЕР.exe, якщо після цього є щось "хттп:/класний сайт" - сміливо видаляйте :)

Але коли там буде ВАШ БРАУЗЕР.bat ,покличте того хто розбереться

Link to comment
Share on other sites

Так отож, зашквар з кацапами. 

 Це  понятно.  У  мене  була  підозра,  що  мої  трабли  почалися  з  того  моменту,  коли  я  відмовилася  від  Касперського

Link to comment
Share on other sites

 

На робочому столі натисніть праву кнопку мишки на ярлику улюбленого браузера, виберіть "властивості" чи "своства" і подивіться тип запуску, там повинно бути 

С: ляля-тополя ВАШ БРАУЗЕЗЕР.exe, якщо після цього є щось "хттп:/класний сайт" - сміливо видаляйте :)

Але коли там буде ВАШ БРАУЗЕР.bat ,покличте того хто розбереться

В  хромі  і  Firefox - усе нормально.  chrom.exe  i  firefox.exe.  А  от  в  Explorer - якась дивина:http://search.conduit.com/?SearchSource=10&ctid=CT2786678&CUI=UN29637015612330722

Link to comment
Share on other sites

 

 

На робочому столі натисніть праву кнопку мишки на ярлику улюбленого браузера, виберіть "властивості" чи "своства" і подивіться тип запуску, там повинно бути 

С: ляля-тополя ВАШ БРАУЗЕЗЕР.exe, якщо після цього є щось "хттп:/класний сайт" - сміливо видаляйте :)

Але коли там буде ВАШ БРАУЗЕР.bat ,покличте того хто розбереться

В  хромі  і  Firefox - усе нормально.  chrom.exe  i  firefox.exe.  А  от  в  Explorer - якась дивина:http://search.conduit.com/?SearchSource=10&ctid=CT2786678&CUI=UN29637015612330722

 

Знайдіть того хто Вам видалить всю гидь, або на нашому форумі запитайте хто може зайти на Ваш комп, якщо дасте дозвіл, звичайно

Link to comment
Share on other sites

А в мене вже алгоритм допису тут - перед відправленням копіюю на мишу, відправляю, бачу передбачене пусте поле біля своєї ави, редагую, вставляю збережене і - вуаля.

 

ПС - о, прошу, зараз те саме)

Змінено користувачем Эгле
Link to comment
Share on other sites

Знайдіть того хто Вам видалить всю гидь, або на нашому форумі запитайте хто може зайти на Ваш комп, якщо дасте дозвіл, звичайно

Дякую. Отже,  на  Вашу  думку,  мої  проблеми  з  дописами - це  наслідок  засмічення  компа? 

На  скільки  я  зрозуміла,  у   Эгле  така  сама  проблема. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...