Jump to content

Jinx

Клуб
 • Posts

  9710
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Jinx last won the day on March 20 2018

Jinx had the most liked content!

About Jinx

 • Birthday 03/27/1978

Информация

 • Стать
  Чоловік
 • Ukraine

Jinx's Achievements

Серйозний

Серйозний (3/9)

4.8k

Reputation

 1. Танунах. Перший інстинкт, коли сів у Теслу - права рука почала шукати мишу, а ліва - намацувати Alt+Ctrl+Del.
 2. Питання кількості - то справа індивідуальна. Для аккумоавто "діжка" для зберігання навіть однократного запасу "палива" затягне на тисячі баксів, і в багажник вона не влізе.
 3. От жеж метросексуали тендітні, йопт. Форс-мажор та відсутність електрики навіть уявляти собі не хочуть. "Інфраструктура" на зберігання та заправку критично простіша та дешевша. Річний запас палива для легковика займе в гаражі всього пару кубометрів. Запас палива на додаткові 500 км можна без проблем везти з собою у двох чи трьох каністрах та перезаправитися де завгодно. А акумомобіль у разі непедбачуваних двіжів перетворюється на нерухому власність.
 4. Я саме за автономність й дорікаю. Теслу від айхвона не підзарядиш. Навіть теслу від тесли не вийде. Теслі тре функціонуюча інфраструктура для підзарядки. Сонячні/вітряні не пропонувати - ніч, хмарність, штиль і усьо, ніхто нікуди не їде. Урбаністична іграшка, критично залежна від інфраструктури.
 5. Отак це. Соляру чи бензус можна зберігати та транспортувати на крайняк хоч в пляшках від пива і прямо з тих же пляшок заливати в бак. А теслу від пальчикових батарейок з місцевого волмарту не підзардиш.
 6. У ДВЗ автономність краща в рази. Кіловат-години в звичайну діжку не наскирдуєш і посеред степу з каністри в бак не заллєш.
 7. Аккумомобілі - урбаністична іграшка. Справжньої свободи руху вони не дають.
 8. БлаБлаКар - усьо? Тепер в інше місто не дістатися ніяким чином?
 9. Та де там наблизиться? 52768 1998 OR2 29.04 в 11:56 6290 тыс. км 1839 м - 4112 м Воно пролетить на відстані в 16+ разів далі, ніж Місяць. Найближче з усіх цього року буде пролітати у вересні 2011 ES4 01.09 в 18:12 71 тыс. км 22 м - 49 м
 10. Можливо, що у ТС звичайнісінька алергія?
 11. Процес йде. Для початку треба звикнути дописувати.
 12. Забагато пошани. Падіння гівняного півня хіба що.
 13. Щодо моїх мотивів голосування ЗА - в першому турі я голосував за Кошулинського. В другому турі я ще не бачив жодного кандидата, ЗА якого б я проголосував. Другий тур для мене завжди протестне голосування.
×
×
 • Create New...