Перейти до змісту

На 112 Саакашвили - интересно...


хозяин

Recommended Posts

смотрел вчера кочелаву...

 

он сказал шо михо не станет премьером....

 

скажем често на это нет голосов в парламенте...с его слов...

 

на что саака расчитывает 

 

это вице примьер по реформам.

 

вот на эту должность  он рассчитывает.

Link to comment
Share on other sites

Справа в тім, що вальцман страшенно боїться прем'єра, принаймні наполовину заточеного на реформи і не крадія. Це найбільша загроза його подальшим планам і взагалі небезпечно. Тому за будь-яких обставин залишать або політ-трупа Кроля, або протягнуть свого в доску, вщент корумпованого і прогнозованого Гройсмана. Навіть Турчинов занадто небезпечний, хоча й зі старої політ-обойми і, однозначно, з корупційним шлейфлом.

 

Пускати Сааку д уряду - вдвічі небезпечно, адже він не зупинится на висвітленні схем, а зняти його з посади, як зараз, буде неможливо.

 

Мій прогноз - буря в склянці, кріль лишається, косметичні перестановки в уряді, подані як "реформа" і продовження мародерства за повною програмою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Справа в тім, що вальцман страшенно боїться прем'єра, принаймні наполовину заточеного на реформи і не крадія. Це найбільша загроза його подальшим планам і взагалі небезпечно. Тому за будь-яких обставин залишать або політ-трупа Кроля, або протягнуть свого в доску, вщент корумпованого і прогнозованого Гройсмана. Навіть Турчинов занадто небезпечний, хоча й зі старої політ-обойми і, однозначно, з корупційним шлейфлом.

 

Пускати Сааку д уряду - вдвічі небезпечно, адже він не зупинится на висвітленні схем, а зняти його з посади, як зараз, буде неможливо.

 

Мій прогноз - буря в склянці, кріль лишається, косметичні перестановки в уряді, подані як "реформа" і продовження мародерства за повною програмою.

Напевно так. Але це якщо американці не поставлять питання руба. А час виходить, тому руба стає дедалі вірогіднішим.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мій прогноз - буря в склянці, кріль лишається, косметичні перестановки в уряді, подані як "реформа" і продовження мародерства за повною програмою.

 

Ну судя по сегодняшним новостям так оно и есть. В битве порошок / байден побеждает прогнозируемо байден и в данном случае для Украины нет ничего хорошего...

Link to comment
Share on other sites

На NewsOne тоже был, и Президент Порошенко на том канале тоже был? или транслировали?

 

Я удивился, и был не за телеком. Президент приглашался в студию 112 или NewsOne?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...