Перейти до змісту

Медведчук і мирна федералізація від путіна


honey flower

Recommended Posts

http://static.espreso.tv/uploads/article/252407/images/im578x383-putin_medvedchyk.jpg
У Путіна не вийшло домогтися федералізації України війною, тепер він хоче добитися її миром, вважає Віталій Портников

Кум Путіна, Віктор Медведчук, у своєму інтерв'ю El Pais навіть і не збирається приховувати російських планів щодо Донбасу і України. Він говорить не про виконання Мінських угод, а про "дух Мінська". Необхідно, звичайно, з'ясувати, що це за дух такий.

 

"Дух Мінська" - це модель співіснування контрольованих Росією районів Донбасу та решти України з появою в "народних республіках" нової влади, з якою можна буде розмовляти, не боячись, що тебе звинуватять у спілкуванні з бойовиками. Медведчук називає таку нову владу Донбасу "тимчасовим урядом", але це може виявитися першим кроком до перетворення України в фактичну федерацію.

 

Схема дуже проста - бандити їдуть в Москву і живуть там поруч з Азаровим і Януковичем, Донецьком і Луганськом керують узгоджені з Києвом "цивільні", які отримують вказівки з ФСБ, при цьому територія є українською і на ній проводяться не тільки місцеві вибори, а й вибори до Верховної Ради.

Не потрібно боятися - Моторола в нашому парламенті не з'явиться. З'являться добре відомі нам особи з недавнього минулого - або просто сірі непримітні клерки, яких "берегли" до наступного етапу операції. Фракція Опозиційного блоку без особливих проблем збільшиться до такої кількості депутатів, що без неї не вдасться сформувати ніяку коаліцію - і вже точно не змінити ніяку конституцію.

 

Зробіть просту арифметичну дію - додайте до вже наявної фракції кількість можливих депутатів-мажоритарників від Донбасу і кількість можливих "списочників" від регіону. Ну і врахуйте, що на тлі економічних проблем вплив Опозиційного блоку на сході буде рости - ось вам і провідна фракція українського парламенту!

Після 2005 року - року розколу українських демократичних сил і їхньої саморуйнівної боротьби цілком може повторитися 2006 рiк. А це означає, що те, чого Путін не зміг домогтися війною, він доб'ється миром.

 

 

І вже завтра наївні українські мрійники, які вважають, що новим прем'єр-міністром країни після позачергових парламентських виборів стане "сам" Михаїл Саакашвілі, з подивом побачать в прем'єрському кріслі Віктора Медведчука.

 

 

PS не думаю. що медведчук займе крісло премєра

а от йуля рветься і ніяк не дорветься

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зурабов утверждает, что Медведчук действует по поручению Порошенко ЙУЛИ

24.06.2014 18:30

 

Посол РФ в Украине Михаил Зурабов заявил, что Виктор Медведчук и Нестор Шуфрич принимали участие в заседании Трехсторонней контактной группы по поручению президента Украины Петра Порошенко ЙУЛИ.

 

Об этом он сказал в понедельник, во время заседания, сообщает «ОстроВ«.

 

«В этих консультациях принимают участие Виктор Владимирович Медведчук и Нестор Иванович Шуфрич, которые в течение всего последнего периода по поручению президента Украины и в координации с российской стороной выполняли посредническую миссию для того, чтобы сегодняшняя встреча состоялась», — сказал Зурабов.

 

Никто из участников заседания, включая бывшего президента Леонида Кучмы, не опроверг данное заявление посла.

Link to comment
Share on other sites

"Помнишь запись звонка Омельченко Ющенко по поводу Петра: "Пусть мудак ломает сейф".

Тогда снимали вице-спикера Медведчука. У Порошенко в сейфе были бюллетени, и он их не отдал Омельченко…"

 

http://www.theinsider.ua/politics/53ab58d84900f/

Link to comment
Share on other sites

"Помнишь запись звонка Омельченко Ющенко по поводу Петра: "Пусть мудак ломает сейф".

Тогда снимали вице-спикера Медведчука. У Порошенко в сейфе были бюллетени, и он их не отдал Омельченко…"

 

http://www.theinsider.ua/politics/53ab58d84900f/

ну і що?

витратила час і прочитала...

B-)

Link to comment
Share on other sites

А чому ви пишете з помилками?

:nose3:

вчытелька, мабуть?

то не я, то журналюги брешуть на петра алексийовыча, я лыше выправыв ихню ниснитныцю. адже всим видомо, що в усьому вынна йулька, навить вашым учням, так?

Link to comment
Share on other sites

вчытелька, мабуть?

то не я, то журналюги брешуть на петра алексийовыча, я лыше выправыв ихню ниснитныцю. адже всим видомо, що в усьому вынна йулька, навить вашым учням, так?

а я не вчителька :shok:

ЙУЛИ --- пишецця не так

:corn:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...