Перейти до змісту

що потрібно зробити, щоб німця-соціаліста перетворити на злого расиста?


Recommended Posts

ну а потім вони будуть робити жіноче обрізання  - вирізати клітори - бо в них така традиція, та віддавати заміж 8 річних дівчаток підстаркуватим підарасам, щоб вони помирали від згвалтувань :X

це все вже у Великобританіі 

Link to comment
Share on other sites

Какой-то планетарный замысел.Сделать этнический коктейль.И даже  тяжело израненную, окровавленную, обессиленную Украину не пожалели, выродки. А мы хотим , чтобы Будапештский меморандум выполняли, на путина набросили узду. Да они еще и довольны , что путин устроил кровавую баню в Украине и Сирии.Бизнес оживился у них.

Link to comment
Share on other sites

Лучшие... Одна проблема, с союзом не дружили лучшие страны. И что значит хозяева? Они должны в ноги кланяться?

Навіщо такі крайнощі ? Просто поважати громадян краіни перебування і не серти ім на голову.

Link to comment
Share on other sites

Никто никого никуда не погонит. Европа хочет с безнадежно вложеных в Украину денег на борьбу с ветряными мельницами коррупцией хоть какую-то пользу для себя взамен получить.

 

Угу. Насрати на поріг громадянам , а не чиновникам ,- корупціонерам ?

Це така європейська методика боротьби з корупцією ?

А мені здається , що це просто примітивне скидання сміття сюди.

На тобі боже , що мені не гоже.

В Украіні війна і півтора мільони своіх біженців. З масою проблем.

Іх теж Європа так забезпечить ?

Link to comment
Share on other sites

ну а потім вони будуть робити жіноче обрізання  - вирізати клітори - бо в них така традиція, та віддавати заміж 8 річних дівчаток підстаркуватим підарасам, щоб вони помирали від згвалтувань :X

це все вже у Великобританіі 

;o

як їх "знаходять"?

 знаю, що є таке..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...