Перейти до змісту

Порошенко: урядова криза вирішиться до кінця місяця, виборів не буде


Darkwalker

Recommended Posts

Президент Петро Порошенко впевнений, що урядова криза в Україні буде вирішена до кінця місяця без оголошення дострокових парламентських виборів.

Про це він заявив у четвер під час спільного брифінгу з головою Європейської Ради Дональдом Туском та головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у Брюсселі.

"Ми обговорили політичну кризу в Україні і я сподіваюся, що до кінця місяця ми знайдемо політичне рішення. Але хочу заявити, що не буде дострокових парламентських виборів і політична коаліція повністю працюватиме та нестиме відповідальність за свої кроки у двох принципах", – сказав він.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/17/7102374/

 

ну если Петро сказал...I have a bad feeling about this

Link to comment
Share on other sites

Є, або перевибори, або хардкор.

Консервувати відверто напряму контрольовану олігархією зРаду, означає консервувати проблему і примножувати вибуховий потенціал.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

ну помимо эмпирического "закона Порошенко" (что он всегда врет) есть уже фактический факт - месяц после "отставки" - из них четыре недели на отдых и подковерные договорняки - а все равно ничего не выходит.  уже одна неделя новой сессии просто похерена - пользы ноль

Link to comment
Share on other sites

ну помимо эмпирического "закона Порошенко" (что он всегда врет) есть уже фактический факт - месяц после "отставки" - из них четыре недели на отдых и подковерные договорняки - а все равно ничего не выходит.  уже одна неделя новой сессии просто похерена - пользы ноль

Відставки, нахабно і відкрито зірваної ззовні, що реально означало здійснення олігархічного перевороту. Після чого не може бути ніяких інших опцій, окрім позачергових виборів парламенту. А оскільки це фактично блокується, виходом мають бути і одночасні позачергові вибори Президента. Це була б набагато менша дестабілізація, ніж може бути в наслідку неконтрольваного вибуху.

Link to comment
Share on other sites

человек, по-собачьи преданный коррупционной системе, еще что-то и проговаривает ?Значит, он уверен в беспросветной тупости жителей Украины.Цинично, гаспадин харошый.Думаешь при этом еще и на второй срок.Хромой селезень путинский.
Link to comment
Share on other sites

Президент Петро Порошенко впевнений, що урядова криза в Україні буде вирішена до кінця місяця без оголошення дострокових парламентських виборів.

Про це він заявив у четвер під час спільного брифінгу з головою Європейської Ради Дональдом Туском та головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у Брюсселі.

"Ми обговорили політичну кризу в Україні і я сподіваюся, що до кінця місяця ми знайдемо політичне рішення. Але хочу заявити, що не буде дострокових парламентських виборів і політична коаліція повністю працюватиме та нестиме відповідальність за свої кроки у двох принципах", – сказав він.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/17/7102374/

 

ну если Петро сказал...I have a bad feeling about this

Я чет не понял, он таки уверен или надеется? Что выборов ссыт, это понятно. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...