Перейти до змісту

Естонська школярка відвезла на Донбас гуманітарну допомогу


Françoise

Recommended Posts

Естонська восьмикласниця Анна Бріт разом із делегацією з Естонії відвезла на Донбас гуманітарну допомогу й тепер переповідає школярам у своїй країні те, що побачила на Сході на власні очі.

 

Анна вже провела один урок для учнів своєї паралелі в школі, де навчається. А міністерство закордонних справ Естонії планує цілу низку заходів за участю школярки, пише Укрінформ. Побаченим вона поділилась і у Центрі української культури в Талліні, члени якого також були у складі делегації, що відвідала Схід.

Їдучи на Схід, дівчинка боялася, що люди будуть замкнені в собі, не захочуть розказувати, що з ними відбувається. “Та було навпаки. Всі все розповідали, не криючись. Я були вражена тим, як ці люди, ці хороші люди, тримаються докупи, переживаючи важкі умови війни”, – ділиться Анна.

 

Дівчинка відвідла прифронтове Зайцеве, була також в інших селах. Каже, там зрозуміла просту річ – коли десь поруч війна, в школу ходять з радістю, бо вона символізує мир і вона дає надію на краще майбутнє.

“У нас в Естонії, в Євросоюзі мої однолітки не дуже люблять школу. Коли мир, звичайний, нормальний стан життя, його не вмієш так цінувати. Коли я заходила до тієї школи, там не було опалення й було дуже прохолодно. Та учні вчилися без курток, без верхнього одягу. Вони до цього призвичаїлись, – розповідає Анна. – А одна дівчинка, ну, просто чудово розмовляла англійською. Подумалось: якщо людина хоче вчитися, вона буде вчитися в будь-яких умовах. І вона використає свій шанс змінити життя на краще”.

В Естоніїї її розповіді слухали з великим зацікавленням. “Я ж нічого не вигадувала – тільки те розказувала, що сама бачила. Багато хто дивувався – їм важко уявити, що таке може бути в сучасній Європі. І дехто потім поміняв свою думку – що, нібито, треба бути осторонь українських справ”.

 

Нагадаємо, латвійський режисер зняв фільм про українських волонтерів.

http://vidia.org/2016/54364

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бывает и хужее.....когда Зоя Космодемьянская на дзот бросается.....и когда Павлик Морозов вешается.. не пережив смерть подруги.... Но это все муйня--- главное в России что Маресьев ползет без рук и ног.....И Покрышкин накрывает больницы в Сирии

Link to comment
Share on other sites

Бывает и хужее.....когда Зоя Космодемьянская на дзот бросается.....и когда Павлик Морозов вешается.. не пережив смерть подруги.... Но это все муйня--- главное в России что Маресьев ползет без рук и ног.....И Покрышкин накрывает больницы в Сирии

 

К чему это, злой?

Link to comment
Share on other sites

Слава Саматты Смитт не дают покоя многим невоспитанным подросткам.... Вспомним чем закончила Самнта Смитта

Это к теме

гы....

 

думаю..спросить сейчас у любого тийнежера  кто такая саманта смит....и отобрать у него девайс с выходом в гугл..

 

99.9%  скажут а хуй его знает кто это.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...