Перейти до змісту

тролляки...ыыыыы...


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Кажуть Петрикові торти вже коштуюють більше 200 гривень за кіло :nose3:

 

А серед топ десяти платників податків Києва його Рошену тим не менш немає... Все собі в мошну,... аби вона йому навкруги горлянки затягнулася....

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я так с рукколой в сильпо попалась.

Смотю без очков, а там шото типа 69 и прдавца рядом нет. Выбрала самый красивый пучёчек и давай оттуда смыкать в ожидании. Пришел. Взвесил. Около 60 грн получилось. Я ж не догадалась, что то за 100 грамм цена написана. Пришлось заплатить. Мне просто стало неудобно, что я уже на гривнь двадцать наела.

Link to comment
Share on other sites

Я так с рукколой в сильпо попалась.

Смотю без очков, а там шото типа 69 и прдавца рядом нет. Выбрала самый красивый пучёчек и давай оттуда смыкать в ожидании. Пришел. Взвесил. Около 60 грн получилось. Я ж не догадалась, что то за 100 грамм цена написана. Пришлось заплатить. Мне просто стало неудобно, что я уже на гривнь двадцать наела.

 

Не вам должно быть неудобно.... Должно быть неудобно тем, кто опускает уровень жизни в стране до нищенского...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А серед топ десяти платників податків Києва його Рошену тим не менш немає...

 

Рошен - він кругом - магазинчики як грибочки ростуть, в маркетах все завалено, скоро весь світ захопить РОШЕН :girl_werewolf:

І що Ви думаєте, черги коло тих магазинчиків, товсті тітоньки плачуть, що дорого і купують...купують. Пєтя туди явно щось пісипає... не шоколад :gigi:

 

ЗІ Глянула - точно - торти за 200, карамельки під 200 грн за кіло :shok:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рошен - він кругом - магазинчики як грибочки ростуть, в маркетах все завалено, скоро весь світ захопить РОШЕН :girl_werewolf:

І що Ви думаєте, черги коло тих магазинчиків, товсті тітоньки плачуть, що дорого і купують...купують. Пєтя туди явно щось пісипає... не шоколад :gigi:

 

ЗІ Глянула - точно - торти за 200, карамельки під 200 грн за кіло :shok:

 

Ну я от сказав своїм родичам, якщо дізнаюсь, що хтось бере шоколадне лайно у бариги - позбавлю спонсорської допомоги назавжди B-)

Link to comment
Share on other sites

Хотела бы поддержать вопрос на каком языке оформлена этикетка?

Если соблюлать правила осуществления торговли, то должно быть написано Лагiдний мерзотник.

Не могу понять смысла этого названия для торта.

Ценник более чем гуманный.

Коробка моего любимого трюфеля от БКК с 10 трюфелями стоит в зависимости от супермаркета от 62 до 68 гривен.

А там живого веса 450 грамм.

Link to comment
Share on other sites

 То все  єрунда  . Вірно  написано -  бо всі  знають  того шиколядного  мєрзавца  .  Б  гггг .

 

  Завтра спробую  зв'язатись -  виправлять ))) . 

 

 В  кого  є  фотошоп - виправить сам ,  може  навіть  дописати  очевидне - прізвище  Порошенко .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...