Перейти до змісту

Де читати новини? І українську точку зору


Recommended Posts

Ну те, шо після "технічних робіт" темні довічні бани на ФУПі - мене не дивує.

Там давно йобнуті українофоби працюють.

 

Але от прочитав зараз матєрьяльчик - "КОД 88. Українці у Кракові привітали Гітлера" - 

http://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/57fbb8fd4ff5d/-  в якому написано, шо українці винні у всіх злочинах на світі і ще й цим гордяться, і зрозумів, шо мені огидно не тільки час від часу дописувати на ФУПі, а й читати "УП" - вона скурвилась на ніц і там теж суцільна джинсовата. Яка за гроші і не таке напише. І вчинить...

 

Так а шо читати? Яку стрічку новин, щоденну аналітику?

Link to comment
Share on other sites

"Інформаційна агенція, інформаційне агентство (інформагентство) — спеціалізований суб'єкт інформаційної діяльності, зареєстрований як юридична особа у формі інформаційного підприємства — організації, служби, центру, що діє з метою надання інформаційних послуг для ЗМІ.
   Функціонування інформаційної агенції орієнтоване на збір новин — її основною функцією є забезпечення оперативною політичною, економічною, соціальною, культурною інформацією редакцій газет, журналів, телебачення, радіомовлення, а також інших установ, організацій, приватних осіб, які є передплатниками її продукції.
   Основними видами інформаційних агентств є державні та недержавні інформаційні агентства України та іноземні інформаційні агентства, які діють в Україні через свої представництва.
   Інформаційні агентства згідно з чинним законодавством України поширюють свою продукцію державною, а також іншими мовами, дотримуючи загальновизнаних етично-моральних норм слововживання.
Законодавство України про інформаційні агентства складають Конституція України, закони України «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про державну таємницю», інші законодавчі акти України, міжнародні договори в галузі свободи слова та інформації, ратифіковані Україною."

-------------

Аль-Джазіру знаю,УП (блоги),не знаю.

А "аналітику" до новин,робимо навіть ми,на форумі.

Link to comment
Share on other sites

А що "блоги" на УП щось інше ніж у інших?

"22 серпня 2006 року компанія презентувала Facebook-нотатки — функцію блоггінгу, яка дозволяла використовувати теги та вкладені зображення. Згодом користувачі отримали змогу переносити блоги з Xanga, LiveJournal, Blogger та інших блоггінг-сервісів"

Кому таке подобається,то яка різниця де читати?

Link to comment
Share on other sites

і от вичитав

і навіть побачив!

 

http://image.zn.ua/media/images/645x426/Oct2016/160005.jpg

 

Гору Піп Іван на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей занесло снігом. Як пише в Фейсбуці користувач Василь Фiцак, 8 жовтня місцями намело більше 35 см снігу. Обсерваторія "Білий слон" покрита кригою.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


я не люблю всілякі там фб, вк, твітери-шмітери

 

Не треба любити, треба користуватись. Ну, якшо треба))

Нічо зручнішого власноруч модерованої стрічки новин на ФБ наразі не існує.

Link to comment
Share on other sites

приклад можеш надати?

 

 

Приклад чого?? Хіба накину метод, може раптом пригодиться:

 

1. Реєструєшся на ФБ. НАЙЗРУЧНІШЕ під своїм іменем і своїм мейлом. Якшо параноя - то під іменем Миклован Мікловановіч чи як завгодно.

2. Йдеш в налаштування конфіденційності та інші вкладки і все там налаштовуєш відключаєш згідно своїх бздур. Можна при цьому одягнути шапочку з фольги, багатьом помічне.

3. Шукаєш. В пошуку ФБ. Те що цікавить: Еспресо, Громадське, УП, CNN, BBC, BBC Україна, Петро Порошенко, Дмитро Корчинський, Грігорій Явлінскій, Аліса Сєлєзньова, Группа Любэ, Deep Purple... Ну, кому шо треба, любе і різне. Тиснеш на знайдених сторінках "Подобається", що означає "Підписатись".

4. Вуаля, залишилося на власній головній сторінці ФБ зробити ше одну ключову штуку...

 

fb.png

 

5. ...і майже усьо, власномодерована стрічка новин майже готова.

 

Купа ше нюансів, але загалом якось так.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

"Реєструєшся на ФБ. НАЙЗРУЧНІШЕ під своїм іменем і своїм мейлом.".

А номер та серію паспорта,регістрацію, ІД код,номер мобільного вказувати?

 

Яшчэ дату нараджэння, нумар і CVV-код пластыкавай карткі, дзявочае прозвішча маці і абедзвюх бабуль.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

 

 


номер мобільного вказувати?

 

Номер мобільного в багатьох сучасних онлайн-питаннях є вашим ключем (часто - єдиним) до сервісів, якими ви маєте намір користуватися.

А вже користуватися чи ні - "питання блядські ці зайобують мене" )))

Link to comment
Share on other sites

Приклад чого?? Хіба накину метод, може раптом пригодиться:

 

1. Реєструєшся на ФБ. НАЙЗРУЧНІШЕ під своїм іменем і своїм мейлом. Якшо параноя - то під іменем Миклован Мікловановіч чи як завгодно.

2. Йдеш в налаштування конфіденційності та інші вкладки і все там налаштовуєш відключаєш згідно своїх бздур. Можна при цьому одягнути шапочку з фольги, багатьом помічне.

3. Шукаєш. В пошуку ФБ. Те що цікавить: Еспресо, Громадське, УП, CNN, BBC, BBC Україна, Петро Порошенко, Дмитро Корчинський, Грігорій Явлінскій, Аліса Сєлєзньова, Группа Любэ, Deep Purple... Ну, кому шо треба, любе і різне. Тиснеш на знайдених сторінках "Подобається", що означає "Підписатись".

4. Вуаля, залишилося на власній головній сторінці ФБ зробити ше одну ключову штуку...

 

fb.png

 

5. ...і майже усьо, власномодерована стрічка новин майже готова.

 

Купа ше нюансів, але загалом якось так.

 

Дякую. Спробую!

 

Щодо реєстрації під своїми даними - набридло з часів однокласників. 

Тайна вкладов! Союз меча і орала! Сдавайтє дєньгі!

Танунах.

Link to comment
Share on other sites

 

 


"КОД 88. Українці у Кракові привітали Гітлера"

 

Іпать воно больне :shok: Може з Павловкі строчить?

 

Реальність же така: гімн наприкінці матчу почали співати ідейні послідовники Гітлера. Кожного разу, коли фанати заводять "Ще не вмерла", ви можете точно знати – йде 88-ма хвилина.

14/88 – це кодове гасло у нацистів. Під "88" приховується ніщо інше, як "Heil Hitler!". Літера H у латинському алфавіті восьма...

Він все переплутав: то макаронні монстри разом з ануннаками з Нібіру співають "Deutschland, Deutschland über alles" на 88 хвилині матчів української збірної :weep:

 

ЗІ Чого взялись так дружно українців робить нацистами і лайном поливать? Грантіків підсуєтілі багацько на таке діло? Від кого? Я не здивуюсь, якщо почнуть нам розповідати, що це саме українці розпочали 2 світову, організували пивний путч і складали СС, а добрі німці в цей час рятували кацапів від злих укронациків :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

 


набридло з часів однокласників

 

Приміром, я зареєструвався в одноглазніках і вк десь цього чи минулого року і то виключно для того, аби мої в міру недорозвинені недосвідчені друзі/знайомі змогли знайти мене на ФБ ))

p.s. Щодо реєстрації, ключеве слово в тексті вище - НАЙЗРУЧНІШЕ. Але на це панська воля, звісно.

Link to comment
Share on other sites

ЗІ Чого взялись так дружно українців робить нацистами і лайном поливать? Грантіків підсуєтілі багацько на таке діло? Від кого? Я не здивуюсь, якщо почнуть нам розповідати, що це саме українці розпочали 2 світову, організували пивний путч і складали СС, а добрі німці в цей час рятували кацапів від злих укронациків :lol2:

 

Так вже роблять, і давно. З Демьянюка почали активно і відкрито. Це українці створили концтабори і витворяли там казна-шо.

(німці кажуть)

Холокост почався з Бабиного яру (Штайнмаєр, знову фріц)

Геноцид пшеків чинили українці (пшеки -дурні з чиєїсь подачі, фріцівської напевно)

 

Тобто німці переводять стрілки на українців. Кацапи падпєвают про фошистів.

Ось пара вражин на всі 100.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так вже роблять, і давно. З Демьянюка почали активно і відкрито. Це українці створили концтабори і витворяли там казна-шо.

(німці кажуть)

Холокост почався з Бабиного яру (Штайнмаєр, знову фріц)

Геноцид пшеків чинили українці (пшеки -дурні з чиєїсь подачі, фріцівської напевно)

 

Тобто німці переводять стрілки на українців. Кацапи падпєвают про фошистів.

Ось пара вражин на всі 100.

Чекаєм спільних парадів кацапів з німаками на 9 травня, що свякують спільну перемогу над бандерівсько-українськіми військами, і пшекі ще з ними :weep:

От тільки коли так тиснуть на націю, звинувачуючи у всьому - вона справді стає нацюками зі всіма наслідками, або зникає...німці мали б про це знати, як ніхто.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...